Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

A fost lovita de o masina in zona colentina, si ma gandeam ca poate o cunoaste cineva.

 

nu e vali?

 

si inca ceva... dak poate dona sange cineva pt un prieten. Bogdan Andora il cheama si este internat la Elias cu fracturi la ambele picioare.

este vorba de accidentul asta

 

/index.php?showtopic=391014

 

O sa incerc si eu sa ajung maine sau joi dimineata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca citeai bine topicul vedeai ce zice bogdan

 

 

...inca recuperez bratz stang...se fac 2 ani in sept de la accidentul meu

 

Pentru moment sunt un conservar care are grija in trafic de cei pe 2 roti

 

Insanatosire grabnica celui implicat...din pacate inca o data mi se demonstreaza ca circulatia in Romania este o jungla, sa te dai in Romania pe 2 roti este extrem de periculos

 

Bafta multa baiatului, noi ne vedem in trafic

 

Bogdan - Andora

 

 

Oricum nu asta e important, mergeti sa donati sange indiferent pentru cine e.

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este coincidenta de nume. Tot bogdan andora il cheama si pe el. A fost implicat in accidentul din baneasa in fatza la hotel phenicia. Are fracturi deschise la ambele picioare si are nevoie de sange pt operatii.

 

este coincidenta de nume. Tot bogdan andora il cheama si pe el. A fost implicat in accidentul din baneasa in fatza la hotel phenicia. Are fracturi deschise la ambele picioare si are nevoie de sange pt operatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut oglinda F4/F4i/954 dreapta :blink:

 

PS. Nu, nu am dat-o pe jos :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in militari langa intrarea in Politehnica in spate la Agip ....este service acolo mi-am pus guma pe fata si mi-am si echilibrat roata :blink:

 

Stii cumva un orar ceva si un pret te rog ca sa stiu cu cati banii trebuie sa ma "inarmez " :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

program nu stiu....e pana seara oricum ca eu m-am dus pe la 6-7. s-ar putea sa am o carte de vizita la munca....daca o gasesc iti dau un PM cu nr de tel de acolo

 

ca bani...yo am dat vreo 55 ron cu totu (5 ron au fost plumbii) 20 sau 30 e echilibratu am impresia dar nu stiu cu exactitate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

program nu stiu....e pana seara oricum ca eu m-am dus pe la 6-7. s-ar putea sa am o carte de vizita la munca....daca o gasesc iti dau un PM cu nr de tel de acolo

 

ca bani...yo am dat vreo 55 ron cu totu (5 ron au fost plumbii) 20 sau 30 e echilibratu am impresia dar nu stiu cu exactitate

 

OK merci

 

dar am o mica nelamurire..tu te-ai dus cu moto acolo si au desfacut ei tot sau te-ai dus doar cu roata?

Editat de sailordana8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost cu moto si cu guma pe mine. au dat roata jos au scos guma veche au pus-o pe cea noua, mi-au zis ca am un disc stramb si janta, au echilibrat-o (atat cat s-a putut) au pus roata la loc. cam asta fu manopera

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut oglinda F4/F4i/954 dreapta :blink:

 

PS. Nu, nu am dat-o pe jos :laugh:

 

 

ia sa vedem ce am gasit:

 

link ebay .com 1

 

link ebay.com 2

 

link ebay.com 3

 

ce se gaseste pe ebay.de

 

 

PS: daca vrei originala spune...o sa caut pretul

Editat de sailordana8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

94 Eur (fara TVA).. :blink:

 

@adidas: ia de la louis, 23EUR. :laugh:

 

 

Bucata sau perechea?

Ca pentru a mea originale erau ceva gen: 50 de euro bucata si vreo 25 de euro pe louis..la pereche nu am gasit decat din astea de pe ebay..

Zic asta pentru ca am cautat si eu ( am o belea cu prinderea la stanga) si de asta...pana la urma se repara si gata :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

23 bucata, am luat si eu acum vreo luna si 1 pic pe ambele ca aveam niste oglinzi reising in care nu vedeam decat adidasii si atat

 

lol..pai si eu am unele micute si nu ma intreba ce vad in ele...zarea :laugh:

pai asta ziceam si eu ca sunt la bucata..dar ce am gasit eu pe ebay sunt la PERECHE..ma gandesc ca s-o merita totusi..plus ca la alea de pe ebay.com pretul este in DOLARI...:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahahahahaha ce cand n-am mai gustat asa ceva :blink:

 

@sailordana - nu stiu ce sa zic...eu sunt cam indoielnic referitor la ebay. am niste prieteni care tot asteapta anumite produse si nu mai ajung....e cam loterie de aici macar sti sigur ca vin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahahahahaha ce cand n-am mai gustat asa ceva :laugh:

 

@sailordana - nu stiu ce sa zic...eu sunt cam indoielnic referitor la ebay. am niste prieteni care tot asteapta anumite produse si nu mai ajung....e cam loterie de aici macar sti sigur ca vin.

 

 

Eu nu..cumparam de pe ebay de peste un an si sincer o singura data am avut o belea cu lantul de distributie care nu mai aparea. Datorita faptului ca am platit prin paypal am primit TOTI banii inapoi. In rest..numai de bine. Sincer!

Vedeti si voi ca in dretpul fiecarui vanzator exista un procentaj. Luati doar de la cei care au intre 98,5 si 100%, astia fiind cei care au primit feedback pozitiv de la clienti si sunt reliable ca sa zic asa.

 

PS: nu la zarea aia ma gandeam...si la zare..orizont :blink:

PS2 : asa arata oglinzile mele astea de acum..sunt luate din louis dar...cat de curand le va avea pe alea originale . astea sunt mai mult de aspect si atat ce sa zic :D

 

si uite si o comparatie intre oglinzile de GPX si astea alea CBRului...

post-35081-1247053805_thumb.jpg

post-35081-1247053882_thumb.jpg

Editat de sailordana8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wow ...ale mele erau totusi mai mari. Astea nu sunt sa te uiti in ele, cred ca sunt facute pt prizat :laugh:

 

sa stii ca totusi sunt ok, nu sunt chiar asa de rele cum par. vezi destule, si oricum trebuie cu orice oglinzi ai avea sa intorci capul :blink:

la un moment dat fusesem "amenintata" ca o sa raman fara, ca sa ma obisnuiesc si sa intorc capul. astea sunt poezie in acest caz. oricum uitandu-ma la poza cu cele doua fete una langa alta in acest context m-a bufnit rasul, caci intr-adevar zici ca sunt de jucarie astea de la CBR :D

 

oricum in curand le va primi pe alea ei inapoi asa ca...good luck la cumparat oglinzi !

eu acum imi bat capul cu noul cauciuc nu am timp de oglinzi :P

 

PS: vedeti in semnatura...are careva carenel alea de vanzare? nu neaparat amandoua..macar una? mai ales aia de la cutia cu sigurante mi-ar trebui neaparat ..help anybody??

Editat de sailordana8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...