Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Felicitari......frumos traseu!

 

am si eu o intrebare...cum e drumul?...am auzit ca ar fi rau....gropi si denivelari.......poati face o scurta descriere.....mai ales Transfagarasanul....mersi.

 

Pai concluzia mea personala, mai ales ca vad ca ai RR, nu se merita inca sa mergi cu moto.

 

Dupa Vidraru cativa km buni iti blestemi zilele,au asfaltat portiuni intregi pana aproape de cascada si dupa portiunea cu gropi dai de asfalt proaspat turant te unge pe suflet.

 

Pe coborare ma asteptam la mai bine.

 

La fel si dupa Bran, asfalt bun o portiune (turnat tot anul asta) apoi se strica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata, plecare 5.30 sosire 16.00

 

Traseu: Bucuresti-A1-Curtea de Arges-Vidraru-Transfagarasan-Cartisoara-Codlea-Bran-Rucar-Campulung-Targoviste-Bucuresti

 

Total: 580 km

bravos. pacat ca am fost la nunta. as fi mers si eu

weekendul urmator esti prin bucuresti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, revin cu o noua intrebare de noob :( :

Semnalizarile pe partea stanga au un ritm mai lent, pe cand cele de pe partea dreapta se aprind si se sting de zici ca le ia naiba si din cauza asta cred ca s-a si ars becul din fata dreapta. Cum fac sa le setez si pe cele din dr la normal :cheers: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe dreapta iti palpaie mai repede pentru ca ai ars unul din becurile de semnal, ori pe fata ori pe spate sau mai poate fi din cauza faptului ca pe drepata ai un semnal cu led(care clipeste mai repede) si pe stanga nu ai la fel...Schimba becul de pe dreapta(fata sau spate) si ar trebui sa fie ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde de tipul de semnal pe care il ai.

 

Cele pe LED au nevoie de un "blinker" , de obicei vin la pachet. La mine (Rizoma) au mai avut nevoie de un element suplimentar (era deja pe moto cand am cumparat-o) am inteles ca e vreo 7 euro pe Louis.

 

@jordy urmatoarele doua weekenduri nu sunt disponibil, am o nunta la Valcea si un botez la care sunt nas.

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe dreapta iti palpaie mai repede pentru ca ai ars unul din becurile de semnal, ori pe fata ori pe spate sau mai poate fi din cauza faptului ca pe drepata ai un semnal cu led(care clipeste mai repede) si pe stanga nu ai la fel...Schimba becul de pe dreapta(fata sau spate) si ar trebui sa fie ok.

Am inteles...inseamna ca asta e cauza, am ars becul de pe dreapta-fata pt ca inainte mergeau in ritm normal si cele de pe dreapta. Credeam ca s-au dereglat ele...deci trebuie sa schimb becul. Mersi mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dai niste banuti, iti linge aia motoreta si isi freaca sanii goi de ea pana ti-o face bec iar banii donati merg la niste copii cu probleme :cheers: Seara striptease :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Honda F4 Beach Edition :cheers: the SS (Sand Storm)

 

Moshule asta ati facut voi la mare...?

In loc sa faceti o baie de alge si o toxiinfectie alimentara la terasa...:(

 

Adidasule pai da detalii...care-s scorurile..alea alea...Cat e ca sa participi, cat e ca sa-ti spele motorul...stuff.

Editat de Arhimede
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai e moka intrarea, daca la asta te referi, ca sa o spele in schimb licitezi cred :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In loc sa faceti o baie de alge si o toxiinfectie alimentara la terasa...:)

 

 

alge nu prea erau si ne-am facut de mancare singuri, sa nu le mai umplem buzunarele manelistilor cu terase :cheers:

 

si... am vazut delfini de aproape in port la constanta :(

 

in alta ordine de idei, Florin, e un moment prielnic sa "iti spele cineva motocicleta" :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu la amkart ma bag, dar avand in vedere ca stau prost cu banii, Brasov e prea mult. deci daca se merge pe amkart, anunta-ma si pe mine, te rog.

 

 

PS: unde gasesc slidere de cumparat? :cheers:

Editat de alx31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu la amkart ma bag, dar avand in vedere ca stau prost cu banii, Brasov e prea mult. deci daca se merge pe amkart, anunta-ma si pe mine, te rog.

 

 

PS: unde gasesc slidere de cumparat? :(

 

La Skorpio AZ aveau slidere misto acum ceva timp, depinde si de zona din care vii :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...