Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

vin cu taxi si nu-i cunosc, deci cand ne intalnim acolo si unde e barul asta mai exact, chiar in liberty mall?

 

 

DAP e la ultimul etaj. Dar de ce vii cu taxi? Ptr ca io o sa fiu cu masina ........ deci pot sa-ti iau eu banii !!!! :laugh: :laugh: :laugh:

 

 

 

foarte tari calificarile la SBK!!!!!! ben spies pole position!!!!

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

DAP e la ultimul etaj. Dar de ce vii cu taxi? Ptr ca io o sa fiu cu masina ........ deci pot sa-ti iau eu banii !!!! :laugh: :laugh: :laugh:

pai daca treci sa ma iei de la mc,donalds te platesc in beri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lumeee, lumeeee!!

Am rezervat locuri la Lights Bar, Liberty Mall (vis-a-vis de McDonald's Rahova).

Ora rezervarii: 14:15.

 

Ne vedem acolo!

 

 

Ok !! atunci alin mai amanam pana pe la 13:45 . Am vb si cu GIXXX se ducea la Cora cu Laurenti si Diana dar nu stie daca vine ca este de serv. la noapte la urgente dar ca o sa le transmita celorlalti.! :laugh:

 

 

Foarte tare reportajul de pe eurosport!! INCEPE CURSA!!!!!!

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok !! atunci alin mai amanam pana pe la 13:45 . Am vb si cu GIXXX se ducea la Cora cu Laurenti si Diana dar nu stie daca vine ca este de serv. la noapte la urgente dar ca o sa le transmita celorlalti.! :laugh:

 

 

Foarte tare reportajul de pe eurosport!! INCEPE CURSA!!!!!!

k alex , dai semnal cand pleci de a :) casa . :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama , ce debandada pe forum .... eu nici nu ma gandeam sa intru, eram in stare latenta prin casa(probabil de la vreme). Multumesc celor care m-au sunat .... m-ati salvat de plictiseala!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ok-ul de la AlterEgo. trec sa il iau pe Xcite si ajungem pe la 2.30- 2.40 cred...

 

 

Pe IVI la sunat careva? George?

Mesaj completat

Mama , ce debandada pe forum .... eu nici nu ma gandeam sa intru, eram in stare latenta prin casa(probabil de la vreme). Multumesc celor care m-au sunat .... m-ati salvat de plictiseala!!!

 

 

Stai linistit, de acu incolo sa ne ajute Dumnezeu sa ne vedem asa pe timpul "pauzei competitionale" !!!! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum a fost cursa copii? Eu n-am venit nici sa vad cursa si nici la servici n-am ajuns...Traiasca raceala,au gatu,au capu,au burta

 

 

Cursa in sine a fost destul de plictisitoare. Dar faptul ca am putut sa ne strangem acolo si sa stam nitel de vorba a fost (cel putin ptr mine) placut.

 

Imi cer scuze celor pe care i-am omis, intentionat sau nu :laugh: :laugh:

Iar sfatul meu ptr cei "omisi" este sa-si mai faca cate un update la forum atunci cand vremea mai e urata - si va tot fi de acum incolo :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai a fost foarte tare :laugh: chiar ma bucur ca ne-am intalnit, poate mai facem intalniri de astea, nu neaparat cu ocazia vreunei curse. sa stam la un suc in weekend, mai povestim, radem, glumim :laugh:

Mesaj completat

@alex_cristian: ce ati mai facut, ati mai vazut ceva din SBK?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai a fost foarte tare :laugh: chiar ma bucur ca ne-am intalnit, poate mai facem intalniri de astea, nu neaparat cu ocazia vreunei curse. sa stam la un suc in weekend, mai povestim, radem, glumim :laugh:

Mesaj completat

@alex_cristian: ce ati mai facut, ati mai vazut ceva din SBK?

 

 

Da am mai ramas si de la 16:30 am vazut cursa a doua SBK . S-a intors si Pushu am mai beut cate un suc si apoi am mers acasica.

 

@XCITE sa stii ca tigarile si bricheta ta sunt la noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici telefonul meu n'a sunat azi. Dar deloc.. :laugh:

 

Nu te simti ofensat de unul singur, nici al meu nu a sunat. Ie mai greu in uichend sa intru pe forum sa-mi fac un update.

Deci strumfule data viitoare merem noi la cursa, sau vii la mine sa o vedem :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg si eu cu voi ca si asa nu am mai iesit de mult. Sper sa-mi fie si mie gata moto pana atunci :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand simtiti nevoia de spectacol si cand va hotarati sa puneti capat plictiselii in fata TV ului numai pentru ca ii zice Moto GP, atunci va recomand calduros campionatul mondial de SUPERBIKE, ce poate fi vizionat si ON LINE, atat in direct cat si in reluare daca ai peirdut cursele.

 

Priviti cursele din acest week end ca sa intelegeti ce spun, spectacol ..

 

toate cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te simti ofensat de unul singur, nici al meu nu a sunat. Ie mai greu in uichend sa intru pe forum sa-mi fac un update.

Deci strumfule data viitoare merem noi la cursa, sau vii la mine sa o vedem :laugh:

 

 

nu sunteti singurii. nici mie nu mi-a sunat :laugh:

si n-am nici net acasa acum ,ca sa vad ce scria pe forum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baieti....acum am gasit acest topic si am tinut neaparat sa va prezint si mobra mea:))

e bine ca exista un topic pt cbr-uri, ca si asa e invazie de ele prin romania

 

 

 

p.s. am o bascula de cbr f3 de vanzare...cine e interesat, pm

post-38292-1254746592_thumb.jpg

post-38292-1254746650_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai grait pacatosule!

Deci, care are o plasma/elcedeu mare, un leptop cu iesire HDMI si o țavă bună dă net? Nu de alta, da' s'o dam LARG! :laugh:

 

 

mai bine mergem toti data viitoare. asta a fost, cineva a zis, altcineva a propus, fiecare a sunat in fuga pe cine a apucat. sincer imi pare rau, dar nu e ultima cursa pe care putem s-o vedem impreuna. la urmatoarea sa fiti avizati :laugh: si prezenti daca se poate :)

Mesaj completat

salut baieti....acum am gasit acest topic si am tinut neaparat sa va prezint si mobra mea:))

e bine ca exista un topic pt cbr-uri, ca si asa e invazie de ele prin romania

 

 

 

p.s. am o bascula de cbr f3 de vanzare...cine e interesat, pm

 

bine-ai venit printre noi, traitzar Ful :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...