Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce solutie eleganta, sa il inlocuiesti cu un releu de R1? :haha:

 

:crack: pai da, pe principiul Honda-i Honda, dar mai buna cu releu de R1, GSXR si alte alea... :nono: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alter, esti gay? :crack:

 

Mda, am impresia ca userilor normali le arata numerotatia posturilor ignorand posturile care au fost setate invisible de'a lungul timpului. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mai exact ramane pentru Sambata,nu asta ci viitoarea

 

hai sa hotaram si locatia acum.

 

 

postul 9 999

Mesaj completat

 

 

te facusi Zupemembru vere :laugh:

 

mie asta a lui Neutral imi apare ca postarea de 10.000 :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alter, esti gay? :crack:

 

Mda, am impresia ca userilor normali le arata numerotatia posturilor ignorand posturile care au fost setate invisible de'a lungul timpului. :laugh:

 

Nu eu bre', barul ăla cu pretenții de restaurant, cafenea, drojderie, ș.a.m.d. :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si la mine tot postu asta a lu neutral apare ca este 10 000.

 

postu10000.jpg

 

Neutral... dai de baut la toata lumea :nono:.

 

Si da... sint uber membru... acu am voie sa duc gunoiu :crack:.

Mesaj completat

Nu stiu cum a mers postul asta inainte dar de vreo 2 zile parca a prins aripi. Oricum cred ca Zaelu e campionul absolut la postarile cele mai lungi.

 

Ai vazut epistolele de la zona de timp liber unde aberez fara jena? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce epistole,bre?

 

ia uite cine nu avea somn azinoapte :crack:

 

Locatie:

 

Alter nu imi place chiar extraordinar dar in materie de locatie dar si spatiu interior e cat de cat ok,fata de ursu sau iron (acum eu sper sa fim cat mai multi si sa ne trebuiasca o locatie cu spatiu) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia uite cine nu avea somn azinoapte :crack:

 

Locatie:

 

Alter nu imi place chiar extraordinar dar in materie de locatie dar si spatiu interior e cat de cat ok,fata de ursu sau iron (acum eu sper sa fim cat mai multi si sa ne trebuiasca o locatie cu spatiu) :nono:

 

 

Da' tu de ce te-ai trezit cu noaptea in cap ? :laugh:

Eu as fi vrut Alter ca nu am fost niciodata ,sa vad si eu cum e.

Da' las ca ma duc la petrecerea Dacilor, si vad atunci,daca nu va place locatia .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce epistole,bre?

 

 

Am tendinta sa scriu mult la replyuri la diverse :haha:. defect de fabricatie... imi place sa ma aud vorbind... asa imi pun, uneori, gindurile in ordine dupa o perioada de "fuga de idei" interna.

Mesaj completat

 

 

 

nu mai scapam odata de vremea asta :laugh: :nono:

 

 

Hai peste aia de la INMH... o luam pe Jude prizoniera si cerem asfalt uscat or else. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare imi e teama ca vom avea un an pisecios :laugh: ca vom avea ploi lungi si dese si ne vom mai plimba doar asa pe apucate in ture scurte.

Sa nu uitam vara si toamna trecuta cand mai in fiecare dupamiaza ne trezeam cu ploaie dupa o dimineata insorita.

 

Deci cred ca anu asta suntem sortiti pieirii :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare imi e teama ca vom avea un an pisecios :laugh: ca vom avea ploi lungi si dese si ne vom mai plimba doar asa pe apucate in ture scurte.

Sa nu uitam vara si toamna trecuta cand mai in fiecare dupamiaza ne trezeam cu ploaie dupa o dimineata insorita.

 

Deci cred ca anu asta suntem sortiti pieirii :crack:

 

 

Da' ce-ai bre? Pe ploaie nu te poti plimba? daca e calda ,de vara? :hug:

mult ai dormit mah ! :nono:

 

Mesaj completat

Am tendinta sa scriu mult la replyuri la diverse . defect de fabricatie... imi place sa ma aud vorbind... asa imi pun, uneori, gindurile in ordine dupa o perioada de "fuga de idei" interna.

Mesaj completat

 

 

 

 

 

 

Hai peste aia de la INMH... o luam pe Jude prizoniera si cerem asfalt uscat or else.

 

 

am observat deja treaba asta :haha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Daca se stabileste ceva, cumva, pe undeva, va rog sa-mi dati si mie un semn, in caz ca nu apuc sa citesc aici... :crack:

Incercam sa te anuntam,vezi ca Droom sta tot in Ambrozie si are tot un F 3 daca nu va cunoasteti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In timp ce ascutiti funia pentru legarea lu Jude (si pedepsirea ei in a kinky way pentru vremea de afara)

 

 

meditati la asta:

 

img2575smaller.jpg

 

click to enlarge.

 

poza e de la un amic care uraste mobristii (ma chinui sa il convertesc :crack: ) si e luata undeva in US prin Yosemite

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne cunoastem! :laugh:

 

Stefan, stai linistit, te anunt eu, ma anunti tu, nu ratam intalnirea oricum. Mai, cand ma gandesc cate aveam de facut azi la motor...vorba lui Neutral: o spalam, o pieptanam, funda rosie-i puneam... :crack:

Editat de droom
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In timp ce ascutiti funia pentru legarea lu Jude (si pedepsirea ei in a kinky way pentru vremea de afara)

 

 

meditati la asta:

 

img2575smaller.jpg

 

click to enlarge.

 

poza e de la un amic care uraste mobristii (ma chinui sa il convertesc :laugh: ) si e luata undeva in US prin Yosemite

 

Să medităm la ce? La cel mai plictisitor drum de pe pământ? US sucks grav! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...