Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Este loc pentru toata lumea! Mie o sa imi fie mai greu ca nu va stiu pe toti, is printre cei mai noi CBRisti :lol:

 

 

da ce mai crezi ca suntem veniti dupa mari si tari ? tot aia din constitutiei suntem ...sau de la ursu ... cred ... spania francia ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LMA alexutzza!!!

 

sunt si eu prezent printre randuri daca mai e loc.

Multumesc :lol:

 

Este loc pentru toata lumea! Mie o sa imi fie mai greu ca nu va stiu pe toti, is printre cei mai noi CBRisti :)

 

 

Fata,cred ca anul ce a trecut tu ai fost mult mai prezenta in Constitutiei cu hornetul ,decat am fost eu cu cbr-ul . Deci n-are de ce sa iti fie greu :)

Macar de o sa reusim noi sa ne strangem sambata mai multi :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc :)

 

 

 

 

Fata,cred ca anul ce a trecut tu ai fost mult mai prezenta in Constitutiei cu hornetul ,decat am fost eu cu cbr-ul . Deci n-are de ce sa iti fie greu :)

Macar de o sa reusim noi sa ne strangem sambata mai multi :D

 

 

eu zic sa ne tinem de mana .... sa ii oferim suportul tinandu-ne de mana .... si apoi sa ne tinem de mana iarasi....

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa ne tinem de mana .... sa ii oferim suportul tinandu-ne de mana .... si apoi sa ne tinem de mana iarasi....

 

:)

Faceti o spirala?! :D

Va filmez eu! :D

 

 

 

 

Bivolaru ar fi mandru de voi :)

 

 

LE: claudiu: nici tu n-ai somn?! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) Nu sunteti sanatosi ma :D

 

Ne tinem de mana toti ,sa nu fie cu suparare :)

 

 

 

Cantam si hora unirii,daca vreti :D

 

 

 

nu asa ... eu zic sa ne tinem de mana pe rand .... in alta camera .... cum fac picii aia .. daca mai fac asa ceva, cred ca o dau in diverse de la varste fragede acuma :D)

 

dar noi ne vom tine de mana .... mai greu e cand vine xcite sa fie tinut de mana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Nu sunteti sanatosi ma :D

 

Ne tinem de mana toti ,sa nu fie cu suparare :)

 

 

Cantam si hora unirii,daca vreti

 

Mai bine cantam P.I.M.P :D

 

Sa inteleg ca tu vrei sa te tii de mana cu noi toti? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LE: claudiu: nici tu n-ai somn?! :)

Ba din contra. Am prea mult somn si prea putin timp sa dorm. Am adormit cu calculatorul deschis.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

In alta dezordine de idei: ce tot vorbiti voi de spirale, tinut de maini, intuneric, nebunii .... pe mine m-a intrebat cineva daca vreau sa particip la viol in grup dezorganizat ??? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba din contra. Am prea mult somn si prea putin timp sa dorm. Am adormit cu calculatorul deschis.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

In alta dezordine de idei: ce tot vorbiti voi de spirale, tinut de maini, intuneric, nebunii .... pe mine m-a intrebat cineva daca vreau sa particip la viol in grup dezorganizat ??? :)

A venit Claudiu cu principiul: aprindeti lumina, tre sa ne organizam!

 

Cică Âşase perechi se duc la la munte la o cabană chitiți să facă un sex în grup de zile mari. Ajung ăÂştia, mîncare, băutură, de se încing spiritele. Închid ăÂştia toți lumina Âşi după 15 minute unul nervos tare zice :

- Aprindeti bă dracului lumina aia Âşi hai să ne organizăm că e a doua oară cînd iau m***

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci organizat in grup de cate 1 minim prezenti sambata ....

 

acuma intrebarea e ... bem altceva in afara de suc ? .... ca daca incepe sezonul stiu raspunsul inainte sa intreb ....

 

iara va fii un an plin de bule si lamai ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...