Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am auzit ca n-ati fost cuminti..si nici poze nu aveti...sa va fie rusine 2 secunde :P

 

Intrebare ca imi vine sa arunc cu laptopul.... :) ce bec e nenorocirea aia mica pentru pozitie...ala mic intre faza scurta si lunga? SMALL GLOBE BULB 12V 5W???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Intrebare ca imi vine sa arunc cu laptopul.... :) ce bec e nenorocirea aia mica pentru pozitie...ala mic intre faza scurta si lunga? SMALL GLOBE BULB 12V 5W???

 

W5W

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh. Nu cred ca pot fi invinuit ca nu am incercat :P

Cu toate ca "nu ma uraste" nu stiu cat de mult ar suporta sa ma mai vada, totusi :(

 

:) Mai aveam putin si ii intram si eu in linia farurilor .

 

@ Diaboliqute ....O sa-i transmit :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am fost la CBR dupa 2 luni in care nu am dat ochii cu ea... :) Uuu ce buna o fost senzatia cand m-am asezat in sa dupa atata timp :P

 

Iti plaaaaace sa calaresti pe loc :-))

Eu am dat vreo doua ture prin subterana saptamana trecuta :-)

My bad, n-am avut husa si s-a cam pus praful pe ea :-( trebuie sa o duc la coafor.

Maine cica sunt 11 grade si in weekend ninge... asteptam ghioceii....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Weekendul asta Vineri sau Sambata?

Mesaj completat

Are cineva idee daca mai aduce cineva Sidi inafara de Inter? Am sunat azi la Inter insa nu au pe stoc ce ma intereseaza si stocurile lor se mai refac inainte de SMAEB ...

 

 

http://adventure-outlet.blogspot.com/searc...ccesorii%20moto

 

Vezi la baiatul asta. Eu m=am inteles foarte bine cu el, claudiu nu a fost la fel de incantat ca mine....vezi si tu ca mie imi zicea ca trebuie sa primeasca marfa de la Sidi....nu stiu mai multe detalii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Weekendul asta Vineri sau Sambata?

Mesaj completat

Are cineva idee daca mai aduce cineva Sidi inafara de Inter? Am sunat azi la Inter insa nu au pe stoc ce ma intereseaza si stocurile lor se mai refac inainte de SMAEB ...

Week-endul asta. Fiecare bea ce vrea ... :P

 

Eu, Alex si Ionela avem cizmele de la Honda(.ro). :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mangaiat-o, i-am vorbit frumos, i-am montat numarul nou si am sters-o de praf cu doua pachete de servetele umede parfumate. Diseara o scot putin oras.

 

 

P.S. Sa nu se spuna ca n-am incercat sa sustin economia Romaniei... la noi la reprezentanta cizmele Sidi erau cu 35% mai scumpe decat pe online in afara cu livrarea pana in Bucuresti. I tried.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mangaiat-o, i-am vorbit frumos, i-am montat numarul nou si am sters-o de praf cu doua pachete de servetele umede parfumate. Diseara o scot putin oras.

 

 

P.S. Sa nu se spuna ca n-am incercat sa sustin economia Romaniei... la noi la reprezentanta cizmele Sidi erau cu 35% mai scumpe decat pe online in afara cu livrarea pana in Bucuresti. I tried.

 

 

noroc, sa-mi zici si mie cum e pe strada, avand in vedere peticele de gheata ramase si pe care astia nu au de gand sa le ia de pe asfalt...

 

plus, daca iti ingheata genunchii .. :)

 

 

PS: se mai face ceva weekend-ul asta ? celalalt am lipsit nemotivat.... da spuneti si voi dinainte unde mergem nu sambata dupa amiaza ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba mai terminati cu iesitul asta , ca de 2 zile ma tot auto conving sa nu ma duc sa o scot ... sabotorilor ce sunteti !!!

 

 

Nu e inca cazul xcite-ule ... mai avem de baut..cel putin eu ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba mai terminati cu iesitul asta , ca de 2 zile ma tot auto conving sa nu ma duc sa o scot ... sabotorilor ce sunteti !!!

 

Bai, cand am iesit in ianuarie m-am simtit ok, gen era totul uscat pe jos. Acuma insa vad inca zapada prin unele locuri iar pe jos e cam totul ud...

Eu am facut o tura de la -3 la -1 si inapoi si mi-a trecut :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rog ceberanii sa propuna un local pentru vineri/sambata. Multumesc!

Pai tot open pub, nu? sau vreti altceva? pentru mine nu are importanta, numai hotarati-va mai repede care din zile, sa stie omul cum isi face planurile :P

Mesaj completat

In Timisoara a fost deschis sezonul ! :)

 

P.S : unii si acum mai tremura de frig dar a fost frumos !

Daaa...ati scos si cainele la plimbare din cate stiu eu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa merg domol, .... Sunt exact inversul lui xcite :)

 

Na excitatule. Ii cresti ca pe copii tai si ei te musca de ...

Cristi ai o bere de la mine (dar una ieftina :P )

 

Rog ceberanii sa propuna un local pentru vineri/sambata. Multumesc!

 

Cum era aia: "fiecare bea cat poate" ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...