Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

pe la 2-3 nu pot. la 5 plec de la birou, stau relativ aproape de amkart, asa ca pe la 5.30 as putea sa fiu acolo.

 

eu la constipatiei vin. in jur de 7 - 7.30 ajung acolo. daca veniti, gasim oricum undeva pe acolo sa tragem la umbra :D Angra, poate dai o tura pe acolo sa vezi care e situatia. :) te rugam frumos? :drink:

 

so: cine merge in Amkart si cine mai vine dup-aia la constipatiei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Propun asa: Joia sa ramana la Constitutiei ora 19.00 ca si pana acum si sa stabilim o alta zi de Amkart. Ce ziceti?

 

Azi, daca nu se poate la Pta. Constitutiei (ca asa se cheama :D ) trebuie sa gasim un alt loc. Am doua variante, si cu ocazia asta mai schimbam si noi aerul. Una acolo in "rondul" ala de pe Kisselef, inainte de muzeul Antipa, unde se aduna noaptea masinistii sau pe platou la Academia Militara, dar ne bate soarele-n cap..dincolo-i umbra :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun asa: Joia sa ramana la Constitutiei ora 19.00 ca si pana acum si sa stabilim o alta zi de Amkart. Ce ziceti?

 

Azi, daca nu se poate la Pta. Constitutiei (ca asa se cheama :D ) trebuie sa gasim un alt loc. Am doua variante, si cu ocazia asta mai schimbam si noi aerul. Una acolo in "rondul" ala de pe Kisselef, inainte de muzeul Antipa, unde se aduna noaptea masinistii sau pe platou la Academia Militara, dar ne bate soarele-n cap..dincolo-i umbra :)

 

 

Adica unde se intalnesc fetele de obicei ? pe kisselef ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot Kisselef.

 

Adica unde se intalnesc fetele de obicei ? pe kisselef ..

 

Haaaaaaaaaaaaaa, le-ai dat de gol! Si cat de secret tineau ele locul ala :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci numai Barbie merge pe amkart azi...? :)

Pai si lumea care striga amkart...ce face?

Pe kiseleff stiam ca-s fetele, pp ca si adidasu stia...deci le stricam locul...in fine de mine e aporape imi convine.

Pan la urma toti doritorii initiali au anulat amkart...singur nu merg...:D

 

La Ursu direct?...cred ca e umbra la ora 19...

Editat de Arhimede
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ar fi pacat sa mergem la ursu de la 7... dar ar fi cazul sa ne hotaram unde ne strangem. Stefan cel mare pe aleea circului coafeaza pe cineva? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca-s pixdele ce? Nu putem sta pe partea ai'lalta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

Pai asa propun sa mergem sa-l vizitam pe Alter la munca...in militari la West Gate...:D (gluma)

 

Sa va hotarati si sa ziceti...kiseleff pare sa ramana.

 

 

Mah v-a lovit caldura????? La prostitutiei la 19:00. sa nu stricam o trraditie . Dar sa ne hotaram repede unde merem ca e pacat de ziua asta.

 

 

Io vin la prostitutiei!

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la prostitutiei...e scena lu peste....puteam sa facem o derogare... ca nuj daca de data asta ne lasa ca par mult mai drastici ca aia de data trecuta ... nu e picior de roata in perimetru :)

 

ideea este sa hotaram s anu ne impartim prin bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, nu mai zic nimic...sunt cuminte promit.

:)

 

Asta v-am zis si eu ca e scena aia acolo si e inchis...

Deci Kiseleff sau Ursu sau Amkart...sau whatever...hai ca m-am carat cu aparatu ala pe langa ghiozdan, speram la poze pe amkart...poate l-am luat degeaba.

Editat de Arhimede
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O idee de plimbare ar fi DN1, eventual cu oprire la o limo in Biker's :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai je zice ca bashcetu are dreptate intalnirea din prostitutiei sa ramana prostitutiei (cu derogari in caz de evenimente)...si amkart sa fi in alta zi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt de acord cu orice hotarati, numai... hai sa ne decidem odata asupra punctului de intalnire.

 

 

pai eu as cam vrea pe amkart.asa vorbisem d prima data!eu plec cam intr-o ora.vorbisem sa ne vedem acolo..akm ne sucim....?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A dat strechea-n voi ma, nu alta! :drink:

 

Romeo... din pacate sambata, desi as vrea, n-avem ce face la Amckart, se ploaie pe noi de maine. Dar vom vedea, in caz de-i vreme buna fugim repede. Tu te dai, eu iti fac poze, ca cizme tot nu am. :)

 

Florine ce-ti veni? Tu noocincipatru eu smr? Ne-a lovit caldura rau de tot! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A dat strechea-n voi ma, nu alta! :drink:

 

Romeo... din pacate sambata, desi as vrea, n-avem ce face la Amckart, se ploaie pe noi de maine. Dar vom vedea, in caz de-i vreme buna fugim repede. Tu te dai, eu iti fac poze, ca cizme tot nu am. :)

 

Florine ce-ti veni? Tu noocincipatru eu smr? Ne-a lovit caldura rau de tot! :D

 

 

pai bine bine..pana sambata mai e!!!ce faceti azi?!adik snt singurul care ma duc la amkart cum vorbisem nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratica eu am zis din start ca nu onorez cu prezenta, deoarece pentru ca fiindca o tai la munca, si o s-o ard p-acolo pana maine dimineata. Deci vezi Barbie, Arhimede si cine se mai baga azi la Amckart. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai Petre...Barbie zicea ca vrea amkart...si restu au zis pas...deci nu stiu, s-ar putea sa nu mai mearga altii, daca scapam mai devreme de la munca veneam eu inainte de meeting, da inainte de 7 nu ajung nicaieri...asa ca...:)

 

Dl. Silviu...ce sa zic...m-a lovit caldura rau de tot, in fine trebuie sa ma abtin, ar trebui sa ma uit dupa scuter nu dupa noocincipatru ca e prea mult pentru oras. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratica eu am zis din start ca nu onorez cu prezenta, deoarece pentru ca fiindca o tai la munca, si o s-o ard p-acolo pana maine dimineata. Deci vezi Barbie, Arhimede si cine se mai baga azi la Amckart. :)

 

 

da ma fiecare cum vrea!constitutiei sau kiseleff sau cum se scrie,eu ma duc la amkart.o dupamasa cat mai placuta si distractie placuta diseara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...