Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am eu una cu oglinda crapata, dar folosibila, daca te coafeaza.iote si neste poze

 

Daca nu gasesc zilele astea, te caut eu :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa stii ca totusi sunt ok, nu sunt chiar asa de rele cum par. vezi destule, si oricum trebuie cu orice oglinzi ai avea sa intorci capul :blink:

 

nu e chiar asa....uite astea care le am eu (adica modelul original ca in pozele lui alecscristian) nu necesita sa intorci capu'. Daca le reglezi sa-ti fie ok intorci capu doar ca sa fi 100% sigur dar de vazut se vede tot :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai o sa vad cat de curand si eu in cele originale. Oricum mi se pare imense pe langa astea pe care le are acum, zici ca sunt de masina ( chiar o fi mare diferenta?). Desi cu alea originale arata cam ciudat, par un pis disproportionate fata de restului corpului. sau poate asa mi se pare mie ca prea am vazut-o numai cu astea :blink:

Oricum intorsul capului ramane de baza in multe situatie, orice oglinda aia avea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine ma ia si pe mine de acasa, in carca pana la CBR meeting? :blink: Gixx, George..?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uzzy77 ai mai reusit ceva cu crash-urile?

Asteptam poze :D

 

da da am reusit le-am pus chiar aseara :laugh: poze n-am facut dar o sa fac cu poxima ocazie. Ms mult pt ajutor, poze etc. Cand ai drum prin capitala da un semn ca dau o bere 2 bere 3 bere :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da am reusit le-am pus chiar aseara :D poze n-am facut dar o sa fac cu poxima ocazie. Ms mult pt ajutor, poze etc. Cand ai drum prin capitala da un semn ca dau o bere 2 bere 3 bere :blink:

 

O bere fara alcool este suficient,

De la 3 beri cu alcool cant singur .. :P

Hay cu pozele :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 ani de ghinion :laugh: o tii de muzeu? :D

 

ma mai uit din cand in cand la ea sa-mi aduc aminte de ce am patit.( deci de muzeu).

 

cat despre 7 ani de ghinion .................. cu asta s-ar face 14 ani ca cea de pe stanga e muci in ceai! Deci..................... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei,aveti idee cat sunt placutele de frana pe fata? Ceva mai ieftin ? :blink:

 

 

incearca la motoriders pe viilor

 

http://www.motoriders.ro/contact.html zicea Silviu ca sunt ieftine acolo.

 

 

Io am luat Nissin (scump) si mai e un pustan pe forum, The Breakr vinde SBS si Ferodo parca. Ieftineanu'

/index.php?showuser=12643

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde e Strumfu sa-mi raspunda si mie la intrebare?

 

Prezent. 220 RON set de 4 placute SBS Sinterizate. Asta pentru F4. Pentru F3 banuiesc ca pretul e asemanator.

La pretul asta si'a luat @Uzzy77 de la @lipton.

 

Ce zici io is bun de mister?

La ce poze a pus @gixxxer, eu zic sa mai bagam o bere, ca nu are rost. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...