Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Da mah tu ai mancat mic...eu am mancat mici...si pe lu Petrica chiar...

Qualifier RRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Duminica Biker's da dupa cursa...maine nimeni nimic...? Hai ca vreau sa lesin la 40 grade cu casca pe cap... :D

 

 

Cum n-am mancat mah?? :) Am mancat un mic ;)

Si culmea e ca iar mi-e pofta de mici :lol:

 

 

Rectific,ca nu citisem tot :)....tu ai mancat mai multi mici pt ca esti cel mai mare..era si normal sa fie asa.

Editat de alexutzza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

huo ! lasa ca vedeti voi...o sa vi-o luati :D :lol:

 

OT: Puuu..pu..puuu.puu.puu..puu ! :)

 

 

la mea..... gen

 

 

funny rau ultimele pagini

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va potolirati?....sa mai pun gaz pe foc?

 

ca parca numa 3-4 pagini e minciuna fata de ce se intampla pe la rubrica accidente ... invatati si voi de la profesionisti...:)

 

In alta oridine de idei (sau in aceeasi?) lasati-o in pl goala de treba ca pre nu are sens sa o ardem asa ...

 

hai pupupuuu.....si daca vreti si urmatorul vers ca are fimiu cd ul bagati un cico si va cant...:lol:)

 

Mesaj completat

@silviu si io am xbox 360 ... in ce masura propui sa ne combinam? ... sper c anu la cartela:))

@alexuta .... nu pot sa zic ca ma baneaza draqu astia dar gandestete ca era ceva foarte porcos :D) legat mici si mari si ursi:))

@survolaj ma la cat ma pricep io l amobre chia rnu imi permit s ate contrazic:P

@restu pupupuuuuuuu in continuare:p

 

@oricine fro iesire desera?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@restu pupupuuuuuuu in continuare:p

 

@oricine fro iesire desera?

 

daca iesiti in seara asta dati-mi si mie un semn

si maine propun un aquaparc (sau cum s-o scrie :D ) sa clatim transpiratia de la 40 grade ...si ochii .... unora :lol:))))

 

PS: si acum doar fetele: puupuuupuuuuuu.....acum baietzii acolo in spate: laaaalaaalaaaaa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca iesiti in seara asta dati-mi si mie un semn

si maine propun un aquaparc (sau cum s-o scrie :) ) sa clatim transpiratia de la 40 grade ...si ochii .... unora :lol:))))

 

PS: si acum doar fetele: puupuuupuuuuuu.....acum baietzii acolo in spate: laaaalaaalaaaaa

 

fata adica vrei s ama risc sa merg cu tine undeva unde esti in costum de baie :D) ... sunt om insurat ce draq ... ca sa nu zic ca daca vine si madam alexuta cu peptu ei vanjos ... clar imi cumpar palton si ma fac excibitionist ;)

 

serios vb: te sun sa vedem daca iesim in seara asta:P

 

Si acum toti in cor (sau in c.ur) cu vreti:

 

iata vine si o broscuta oac oac oac sarind de zor

daca aveti loc in casuta m-as gandi sa stau si eu

Oac oac oac oac oac oac m-am gandit s astau si eu

 

Orice asemanare cu diverse comparati facute pe aici este foarte amuzanta desi nu e vina mea asa e oboseala asta de cantec:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap am fost pana acolo...si erau si "satanistii" pe acolo care merg cu 200 in otp....:D (pe chillout).

Care mah, k yo n-am vazaut niciunul :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap am fost pana acolo...si erau si "satanistii" pe acolo care merg cu 200 in otp....:) (pe chillout).

 

 

Ce-ai facut? Ne-am intors dupa tine de la fantana Mioritza pina la podul de la Ikea .. :lol:

Bine ca esti viu! :D)))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-ai facut? Ne-am intors dupa tine de la fantana Mioritza pina la podul de la Ikea .. :D

Bine ca esti viu! :))))))))

 

 

bah,si sa nu dati voi un mesaj ........ :lol:

 

 

 

@angra , io nu poci sa vin bre,sa stau la suare, ca lucrez .;) si dupa munca vreau sa ajung la biserica la Dya :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...scuzati, eu am facut la stanga la pasaj s-o iau pe floreasca...daca v-ati dus cu "mini satanistu" am zis ca nu va mai prin si ca va spreaduiti spre casele voastre, asa ca am zis sa mai incalzesc cuciucu pe floreasca ca-i bun drumu.

 

Alexa tie ti-am zis prima sa mergi la hot-dog, da tu voiai la mici...deci nu te supara ca stiai...:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...scuzati, eu am facut la stanga la pasaj s-o iau pe floreasca...daca v-ati dus cu "mini satanistu" am zis ca nu va mai prin si ca va spreaduiti spre casele voastre, asa ca am zis sa mai incalzesc cuciucu pe floreasca ca-i bun drumu.

 

Alexa tie ti-am zis prima sa mergi la hot-dog, da tu voiai la mici...deci nu te supara ca stiai...:lol:

 

 

Era vb de plimbare pana acolo, nu de mici sau hotdog neaparat...:D

Oricum nu m-am suparat .

Editat de alexutzza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai asta era si ideea cu hotdogu, drumu pana acolo...ca nu ma omor eu asa dupa hotdogi...credeam ca ai inteles...

 

Eu oricum as da o tura mai lunga azi...da e cald rau...:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@angra , io nu poci sa vin bre,sa stau la suare, ca lucrez .:lol: si dupa munca vreau sa ajung la biserica la Dya :D

 

fata nici daca invoci divinitatea nu scapi ... caci pacatul este la fel fie ca e cu gandul sau cu fapta :)

 

@satanisti: sper ca a fost caterinca la carat de banci ;)

@pushu: l-am sms uit pe om cand am ajuns da am zis sa nu va mai sun noaptea sa va zic ca e oki

 

@mine: lasa ma statu pe forum ca tre sa duci copchilu' la doftor:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca as fi stiut de plimbare n-as fi ratat-o ... :lol:

 

Haide mai ca am zis ca as merge la o plimbare mai lunga...ieri pe forum.

Oricum am mers mai incet...fiind primul drum al meu mai lung...deci cred ca mureai de plictiseala...si iar ajungeati sa ma cautati pe drum inapoi...:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haide mai ca am zis ca as merge la o plimbare mai lunga...ieri pe forum.

Oricum am mers mai incet...fiind primul drum al meu mai lung...deci cred ca mureai de plictiseala...si iar ajungeati sa ma cautati pe drum inapoi...:D

 

Sa inteleg ca in limbajul tau "as merge la o plimbare" inseamna "se pleaca la Vulcanii Noroiosi" ? :lol:

Te iert daca ai depasit 100km/h :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca in limbajul tau "as merge la o plimbare" inseamna "se pleaca la Vulcanii Noroiosi" ? :lol:

Te iert daca ai depasit 100km/h :D

 

Recunosc am mers mai repede de 100km/h...am mers si ca un mic satanist, da putin timp...asta insemnanad 140km/h...:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...