Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

acum vad... misto poza.e bine de voi ca aveti amkartu ... eu trebuie sa le slefuiesc pe strada.ceea ce nu prea imi place.

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

acum vad... misto poza.e bine de voi ca aveti amkartu ... eu trebuie sa le slefuiesc pe strada.ceea ce nu prea imi place.

 

Ce nasol o fi sa ai o multime de trasee stradale dintre care sa alegi :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum vad... misto poza.e bine de voi ca aveti amkartu ... eu trebuie sa le slefuiesc pe strada.ceea ce nu prea imi place.

 

Adevărul e că e o mare destresare circuitul ăla. Mă bucur ca există, chiar dacă e atât de mic și blamat de mulți. Măcar nu risc să vină un Gheorghe cu Dacia 1310 de pe străduța laterală și să mă facă ciulama pe șosea. Merg pe barba mea acolo. :)

 

Iar tu ai un mega avantaj! -> Ungaria mister! Pune mâna și dă o fugă la Panonia sau Hungaroring să vezi ce bine e. Eu numai acolo m-aș duce dacă aș fi așa de aproape. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este o singura cheie 'the one key' to open all and in the darkness bind them ... probabil nenea de la care ai cumparat mobra a avut ceva altercatii functionale fie cu deschiderea de la contact fie cu cea de la benzen si deci si prin urmare a schimbat una din ele si de aia ai 2 chei; si acum se naste o intrebare ce te impiedica sa le incerci pe ambele sa vezi care il deschide?

 

le-am incercat pe amandoua, dar fara rezultat :angryfire: am sa mai incerc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

le-am incercat pe amandoua, dar fara rezultat :angryfire: am sa mai incerc.

 

atunci raspunsul, trist de altfel, este ca alercatia lui a fost cu ambele :D)...deci in caz moment daca vrei sa ai succes trebuie sa faci o tripla penetrare numai ca al treilea falus lipseste ... te duci la facatorul de chei cu bututcul ramas nepenetrat (asta daca poti sa il scoti- caci habar nu am daca se scoate si cum se scoate) sau o lasi balta ca oricum nu iti trebe la nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti vreunul dintre voi o maneta de ambreiaj(cu tot cu surubul de prindere) pentru un cbr600f4 (din '99)?

A mea a facut pasi...probabil au considerat ca e pusa degeaba acolo si ca "lor" le-ar fi mai de folos.

 

Sau sunteti vreunul din sibiu si ma puteti ajuta si pe mine sa iau maneta de la crash-moto.eu pentru ca nu trimit pachete mai mici de 100Ron, iar maneta e doar 30.

Sau daca comandati ceva de la ei si stati in Bucuresti sau Constanta poate impartim transportul.

Mesaj completat

Nu mai e nevoie, am rezolvat intre timp. Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite frate sa de F4 :angryfire:

Unde ai vazut saua aia?

As vrea sa incalec si eu asa ceva sa vad cum este. Ma intreb daca pe viraje mai poti scoate "obrajii" in afara usor....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai in principiu e ca la modelul sport, deci poti sa scoti ce vrei...

Si de vazut...stiu ca facea cineva sei din astea custom pe la noi...pe undeva pe forum, poza aia e de pe net din afara presupun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-a venit cascaaaaaa :angryfire: diseara arc?

 

Forje, m-ai spart cu motoreta asta!!!

E tot ce-mi doresc io de la viatza :D

 

S-o stapanesti sanatos sa te bucuri la maxim de ea!

 

Maine vin SPECIAL la intalnirea CBR-istilor s-o vad, asa ca te rog fa un efort si nu ma dezamagi. :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine seara?Constipatiei?ma gandeam de data asta sa formam un cerc mare din motoare si sa nu ne mai intindem in linie , sa stam si noi mai la gramada :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saua e din strainataturi ca si motorul de altfel

 

E ca a lui Borris.

Ma rog,vopsita un pic altfel :angryfire: dar la fel...

 

 

vreau si eeeeeeeeeeeu :D unde e facuta? daca stii, pune-ma in legatura cu cine se ocupa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru totzi cei care ma "cunoashte" sau nu le dedic urmatoarea poza din ultimul weekend bulgaresc:

post-22113-1248281010_thumb.jpg

 

Uuuu, pisi.. :angryfire:

 

 

In alta ordine de idei, hai sa gasim alt loc de intanlire, mai cu umbra, mai cu cateva bancute, mai cu un copac, doi...in Piata ne bate soarele in cap aiurea. Sau haidam la o terasa, ori prin Regie, ori la fitze undeva :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moshule se vede ca n-ai mai fost de mult la Constitutiei...la ora 19 este perfect umbra din cauza Casei Poporului...deci nu bate nici un soare...

Da matale ne mai onorezi cu prezenta?...:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In ultimile 2 sapt am fost..

 

Ala e un loc boring, nici o pata de verdeata, nici o bancuta, nici un loc cu cafea si juice..si sa nu uitam de pitzi :angryfire: Sa mai schimbam si noi ca ne plictisim..

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...