Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Haide mai ca am zis ca as merge la o plimbare mai lunga...ieri pe forum.

Oricum am mers mai incet...fiind primul drum al meu mai lung...deci cred ca mureai de plictiseala...si iar ajungeati sa ma cautati pe drum inapoi...:D

 

Sa inteleg ca in limbajul tau "as merge la o plimbare" inseamna "se pleaca la Vulcanii Noroiosi" ? :lol:

Te iert daca ai depasit 100km/h :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa inteleg ca in limbajul tau "as merge la o plimbare" inseamna "se pleaca la Vulcanii Noroiosi" ? :lol:

Te iert daca ai depasit 100km/h :D

 

Recunosc am mers mai repede de 100km/h...am mers si ca un mic satanist, da putin timp...asta insemnanad 140km/h...:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca in limbajul tau "as merge la o plimbare" inseamna "se pleaca la Vulcanii Noroiosi" ? :lol:

Te iert daca ai depasit 100km/h :)

 

da pai nu eram hotarati sa mergem la vulcani neaparat, dar ne-am decis pentru orice drum similar, si a ramas drumul catre vulcani. oricum am sunat lume, dar toata lumea era plecata sau avea alte treburi, asa ca am ramas doar noi 2, daca stiam te notificam ;)...

 

oricum florin a cedat rugamintilor mele de a merge macar 120km/h la intoarcere :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da pai nu eram hotarati sa mergem la vulcani neaparat, dar ne-am decis pentru orice drum similar, si a ramas drumul catre vulcani. oricum am sunat lume, dar toata lumea era plecata sau avea alte treburi, asa ca am ramas doar noi 2, daca stiam te notificam ;)...

 

oricum florin a cedat rugamintilor mele de a merge macar 120km/h la intoarcere :lol:

 

Pai data viitoare sa ma "notificatzi" :D)

 

@Arhimede: primul pas pe drumul spre iad a fost facut :))))))))))))))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,am vazut cum depasesti tu acolo pe linie continua,mai ai altceva sa ne arati (lauzi) :lol:

cunosc zona foarte bine ... sunt cateva locuri unde e linie continua fara nici un rost.nu este nici un drum adiacent.anyway daca nu iti place nu te uiti :D

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Best men ! :lol:

 

statanisti fiorosi....si trebe s ava contrazic best man nu este cavaler de onoare sau mai exact reprezinta un pic altceva decat in acceptuinea romanesca...:D...decai erati cavaleri de oroare punct mama voastra de satanisti....:))...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOL, parca il si vad pe Gixxu' scotand din buzunarul ala un stilou: Look here! Tzumpf (erase & rewind) :lol:

gixxxu are fata de mafiot italian mai rasat asa, dar pe tine voxule te prinde mult mai bine geaca aia dainese... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOL, parca il si vad pe Gixxu' scotand din buzunarul ala un stilou: Look here! Tzumpf (erase & rewind) :lol:

gixxxu are fata de mafiot italian mai rasat asa, dar pe tine voxule te prinde mult mai bine geaca aia dainese... :D

 

Si io il vad pe gixxu cu tocu la 'subsoara' sa traga 'ganu' repede :))...desi nu as fi de acord si lu conu ivy ii sta bine el asa mai de lover nu de mafiot ...;))...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...merg 15 km singur si dupa aia stau sa ma apuc si sa va caut prin oras ca poate ne mai plimbam acolo 1km pana ne despartim spre case...voi oricum v-ati dus prin nu stiu ce parc sau whatever...:lol:

 

Adi cand noi plecam incolo voi va intorceati di Otopeni...ca v-am vazut la Baneasa...:D

Editat de Arhimede
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da da aseara, noi stateam la Baneasa in fata aeroportului, asteptam niste colegi moto si voi va strecurati printre masini usor usor...pe la 8 si un pic. Sigur erati voi doi...:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Florine, urat-urat sa lasi fata sa te astepte si sa nu mai vii.. Puteai sa dai si tu un telefon, totusi.. :lol:

:)

 

Ce fata ca eram fro 4 si ne-am si intors ca ne speriaram :D)... da nu e bai io unu nu am vazt motorist s ase supere ca il pui la plimbare :)) poate doar daca il trimiti la germanos ;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva idee de ce-mi face zgomot "fata" la rulare la viteze ceva mai mici, dupa viteze mai mari...de la discuri se aude in mare.(discurile sunt ok nu sunt "valurite")

 

Mersi.

Editat de Arhimede
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...