Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Carevasazica... mai vine careva? sau... ca frigu a venit...

 

 

Daca nu ziceti pina la 18:30 io nu are sa mai apar ca ma ia lenea... usor usor... si am niste vin moldovinesc de casa (acruuu) pe linga mine, care imi face cu ochiu. :laugh:

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mei Gixx-ule unde ai zbughit-o ieri la deal? Ai gresit drumu? Sau pe la gara e mai rapid? ;)

 

Ah, dimineata eram pe partea ailalta de Fintina Florilor... la Nitu Vasile, nu m-a ajutat toba ca sa "ma vezi" :P

 

Azi n-am avut nici o treaba cu Nitu V, de dimineata am lucrat in 'Carol davila" si am iesit pe ferentexas via trafic greu :laugh:

 

Aseara am mers pana aproape de Eroilor si apoi am mers pe "Stirbei Voda"...Sigur si liber

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi n-am avut nici o treaba cu Nitu V, de dimineata am lucrat in 'Carol davila" si am iesit pe ferentexas via trafic greu :crack:

 

Aseara am mers pana aproape de Eroilor si apoi am mers pe "Stirbei Voda"...Sigur si liber

 

 

Ma sa fie... Costumatia parca avea albastru in alte proportii (dar ai mai multe) dar "sigur" am vazut un ducatti ca al tau albastru... sau ai nevoie de alibi pe la fro maddame :) ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma sa fie... Costumatia parca avea albastru in alte proportii (dar ai mai multe) dar "sigur" am vazut un ducatti ca al tau albastru... sau ai nevoie de alibi pe la fro maddame :lol: ?

 

La 7.35 ma indrepram deja pe ferentexas highway catre munca :P Deci fix in directia opusa. :)

Mesaj completat

Weeeeeee. Azi am avut primele ore de trafic.

@alexcristian: Sa-l intrebi pe xcite, dar io zic ca imi depun candidatura la "satanisti"

 

Daca te faci si asfalter atunci pachetu' e complet! :lol: "Cum fu" in trafic? :crack:

Mesaj completat

Unde mergem azi? propun Bv sau Constanta...Cine mai vine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...dar au stil de mers haotic ! :lol:

cine ,mah,fetili ?? :lol:

 

Deci "fetili e cel mai zuzu..." clar...am zis. Palalila

Fetili nu e zuzu,e cuminti. Si nici nu merg haotic ,cum zice dl Bogdan mai sus, ele merg foarte frumos,sunt un exemplu pt motoristi :crack:

Am scos si eu motoreta sambata la plimbarica un pic.Ce frumos a fost :) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine ,mah,fetili ??

 

 

Fetili nu e zuzu,e cuminti. Si nici nu merg haotic ,cum zice dl Bogdan mai sus, ele merg foarte frumos,sunt un exemplu pt motoristi

Am scos si eu motoreta sambata la plimbarica un pic.Ce frumos a fost

 

Eu nu mi-am mai scos-o de mult la plimbarica....

Si nici cu motorul n-am mai mers... :crack: :) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...