Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

na si mica mea colectie de machete. am cautat doar honda. cred ca mai sunt 2 sau 3 machete cu honde... :lol: ma gandeam sa ma apuc sa colectionez motoarele din motogp ca se gasesc prin orice benzinarie, dar sunt scumpe ale dreq... oricum cel mai mult mi-e drag 1000rr ul asta caricaturizat. si a fost si vreo 9 lei :D are si leduri :wacko:

 

 

ce ma enervati mah!!! na,ca am si eu :crack:

'ondele sunt in fata,si prin spate....

post-23017-1263333341_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma enervati cu machetele voastre... maine ma duc sa golesc benzinaria de langa bloc de toate machetele care sunt pe honda ... ce numai voi sa aveti asa multe... :D ... sa am si eu :wacko:

hmm... si daca ajungem la pagina 1000... bem? :lol:

Mesaj completat

 

of vara asta nu mai vine..... cand eram mic parca eram tampit asteptam iarna ca pe nush ce.. si acum o urasc :crack:)

 

na si o poza... sa vada lumea ca noi astia cu hondele nu stam locului

post-24787-1263339568_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm... si daca ajungem la pagina 1000... bem? :wacko:

 

 

eu ma bag :lol: sarbatorim pagina 1000 la o bere :)

 

 

 

Pune acum poze si cu celelalte "jucarii" !!!

 

hmmmmmmmm :crack: dur, dur :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma bag :D sarbatorim pagina 1000 la o bere

 

 

Si io ma bag daca e de beut !!! :lol: Hai sa stabilim sa ramaie asa si sa merem la ALTEREGO (la clubl mei)sa sarbatorim !! :crack: Si asa poate ne vedem si noi pe anul asta sa ne pupam :wacko: !!!!!!

 

FUck e prea de dimineata si am ganduri cu tente sexuale !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si io ma bag daca e de beut !!! :lol: Hai sa stabilim sa ramaie asa si sa merem la ALTEREGO (la clubl mei)sa sarbatorim !! :D Si asa poate ne vedem si noi pe anul asta sa ne pupam :wacko: !!!!!!

 

FUck e prea de dimineata si am ganduri cu tente sexuale !

Baaaaa...NU cu mine!!! Relatia noastra e platonica!

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Palalila vb din experienta proprie? :lol:

 

 

Avand in vedere ca sunt mai batran ca tine,pardon vrusei sa zic "SATANIST", :crack: dap .

 

 

 

Si lasa-ma in pace sa plec la serviciu ca ma da astia afara ca io stau pe forumica sa face chat. !!! :D :wacko:

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si io ma bag daca e de beut !!! :wacko: Hai sa stabilim sa ramaie asa si sa merem la ALTEREGO (la clubl mei)sa sarbatorim !! :lol: ....

Venim si noi daca e dupa ora 18.00. Alterego suna bine.

Bagati posturi sa ajungem mai repede la paagina 1000 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

FUck e prea de dimineata si am ganduri cu tente sexuale !

 

You just wait a bit more... muhahahahaha :wacko:

 

 

Unde vine Alterego asta? E bar ceva? Sau userul Alterego are fro dugheana si face cinste? :D

 

 

Si in alta dezordine de idei... mah... intrebare de nub.

 

Azi am avut la un moment dat de ocolit diverse chestii in plina acceleratie (nu pe o roata) si (mereu) mi s-a parut mobra putin parca prea "stiff" in timp ce accelereaza... acuma... cred ca e normal in momentul in care ii dai cox sa nu poti sa o si virezi cum vrea lula ta dar parca totusi... prea 'lag-eaza".

 

Intrebare mea este... cumva sint eu prea stiff? Tre sa fac cevamai special sau doar tre sa am rabdare mai multa sa ma mai relaxez de la "kilometri"? BTW... am 4000km cu asta mica ('onda... ANKa) ca despre ea vorbesc nu de aia foarte mica.

 

 

Bai... i-am dus doru naravasei zilele astea de dupa anu nou. Daca nu ar ploua as fi fericit... poa sa fie cit de frig... merge braila. Sa fac mai putine timpenii si I'm OK.

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba ce sa zic 4000 km... ar trebuii sa schimbi uleiul... ca sa fie sanatos..... filtru de aer ii verificat.... arata bine...?

 

in rest aceeasi senzatie o am si eu cand ies pe frig.... mi se pare ca trage mai greu..... plus ca ai suspensiile mai rigide ... tot de la frig

 

stau asa de ma gandesc ... cum dreq iesiti fratilor pe vremea asta... in Iasi ninge amu iar de motor nu e sub nici o forma, ca sunt o gramada de pete de gheata... si daca nu e gheata e mocirla eu nu am mai vazut asfalt uscat de la inceputul lui decembrie :wacko:

Editat de Chucky_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

You just wait a bit more... muhahahahaha

 

 

Unde vine Alterego asta? E bar ceva? Sau userul Alterego are fro dugheana si face cinste?

 

 

Si in alta dezordine de idei... mah... intrebare de nub.

 

Azi am avut la un moment dat de ocolit diverse chestii in plina acceleratie (nu pe o roata) si (mereu) mi s-a parut mobra putin parca prea "stiff" in timp ce accelereaza... acuma... cred ca e normal in momentul in care ii dai cox sa nu poti sa o si virezi cum vrea lula ta dar parca totusi... prea 'lag-eaza".

 

Intrebare mea este... cumva sint eu prea stiff? Tre sa fac cevamai special sau doar tre sa am rabdare mai multa sa ma mai relaxez de la "kilometri"? BTW... am 4000km cu asta mica ('onda... ANKa) ca despre ea vorbesc nu de aia foarte mica.

 

 

Bai... i-am dus doru naravasei zilele astea de dupa anu nou. Daca nu ar ploua as fi fericit... poa sa fie cit de frig... merge braila. Sa fac mai putine timpenii si I'm OK.

 

 

 

Problema cu LAG_ul se rezolva usor : MAI IA_TI O MEMORIE !!!!! HAHAHAHAHA ! Adik HAI cu postu ca-mi e gatul uscat !!!!

 

Si ALTEREGO este un bar pe care poti sa-l gasesti la sectiunea baruri /index.php?showtopic=463372 dar poate "armasarul italian" ducatist GIXXX' ne poate zice mai multe !! :wacko: :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma stric de ris cind vad frenezia cu care muriti de sete :wacko: Alooo... sinteti la postul: 9120... doh... scrie sus in adressbar.

 

Uite care e linku bagat la mine in opera quick dial pentru subforumul CBR:

 

http://www.motociclism.ro/forum/index.php?showtopic=77978&pid=2174139&st=10000

 

Adeca incearca mereu sa ajunga la postul 10000 dar nu este inca si atunci defaulteaza la ultimul existent... cind o sa ramina linku meu in urma... va anunt :lol: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...