Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

In ultima vreme tocmai de asta nu v-am mai amenintat ,ca sa nu mai aveti de ce va lua de mine :lol:

Dar se poate pune omu' cu voi ?Una,doua gasiti un motiv :cheers:

Ce usor renunti tu la noi ,noroc cu forumul asta altfel credeam ca te-ai mutat din Bucuresti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai si ce are de a ajuns de la 98 de cai la 110 ?

Ne zici si noua? :cheers:

 

i-am pus carburatoare de f3 si i-am marit consumul , evacuare e inox am marit-o si paia si deaia am ajuns la 110 caluti...si acum scoate si flacari :D

multumita?:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zaele, ti-ai reparat cauciucu la ANKa la vulcanizare? Aveai pana pe fatza sau pe spate?

Mesaj completat

neutral,

tura urmatoare cand ne intalnim iti iau tank bag-ul. Am banii, asa ca pregateste-te! :D Poate chiar la intalnirea de 1000 de pagini. Dra daca vin tre sa beau si eu suc, ca o sa fiu cu masina. :cheers:

Editat de droom
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zaele, ti-ai reparat cauciucu la ANKa la vulcanizare? Aveai pana pe fatza sau pe spate?

Mesaj completat

neutral,

tura urmatoare cand ne intalnim iti iau tank bag-ul. Am banii, asa ca pregateste-te! :D Poate chiar la intalnirea de 1000 de pagini. Dra daca vin tre sa beau si eu suc, ca o sa fiu cu masina. :cheers:

Poate ne vedem noi 2 mai devreme ca am gasit un combinezon sa imi iau si nu imi ajung banii,ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@droom

Nu inca... ca deh... in Bucuresti e cu nameti and stuff... sta cumintica sub prelata. Dar... am facut valva la scuter si am mers cu el... ieri a fost cum a fost... dar azi a fost "gore" tare. Mocirla de pe lumea... derapaje la greu si traficu de parca e Armaggedonu. Nu am mai cazut... dar a cazut el singur ca in filmele cu prosti. :cheers: .

 

 

Also,

LMA! BBL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ne vedem noi 2 mai devreme ca am gasit un combinezon sa imi iau si nu imi ajung banii,ce zici?

pai, da, ori maine seara ori sambata. Maine pot doar dupa ce ies de la serv. Suna-ma pe mobil sa ne intelegem maine pe la 15.00. Atunci stiu exact cand ies.

Editat de droom
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai, da, ori maine seara ori sambata. Maine pot doar dupa ce ies de la serv. Suna-ma pe 0723580449 sa ne intelegem maine pe la 15.00. Atunci stiu exact cand ies.

ok,te sun maine si vedem cum facem sa ne vedem. 0763 66 02 77 Florin

Mesaj completat

Salutam si fetele de pe topic . Sarumanaaaaaaa :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i-am pus carburatoare de f3 si i-am marit consumul , evacuare e inox am marit-o si paia si deaia am ajuns la 110 caluti...si acum scoate si flacari :cheers:

multumita?:D

Pai F3 are tot 98CP... Evacuarea mai da hai sa zicem 2 CP. Faptul ca scoate flacari nu are treaba cu 110CP ci mai degraba cu reglajul amestecului..

Intelegem ca esti la inceput si ca vrei sa iesi in fata, dar nu cu cifre din burta si texte gen "multumita?"

Sa stapanesti sanatoasa motoreta! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai F3 are tot 98CP... Evacuarea mai da hai sa zicem 2 CP. Faptul ca scoate flacari nu are treaba cu 110CP ci mai degraba cu reglajul amestecului..

Intelegem ca esti la inceput si ca vrei sa iesi in fata, dar nu cu cifre din burta si texte gen "multumita?"

Sa stapanesti sanatoasa motoreta! :D

 

 

 

:cheers: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zaelu spaima bordurilor :D dar in schimb artist la derapaje controlate si necontrolate pe zapada :cheers:

 

 

Pai sa stii ca mi-au prins frica dupa ce m-am dat la ele... :lol: Azi cred ca am sa zic pas dimineata la mobrita... prea multi kilometri de zapada de dat la oparte. Poate dupa amiaza....

Mesaj completat

PS: Zaelu, promit ca iti fac cadou pentru la iarna un set:

 

 

Ar fi o idee... dar cred ca as putea sa imi confectionez unu si acum daca stau sa ma gindesc (metafora) oleaca... din niste sirma :lol: ... bine, pentru aia foarte mica, nu pentru 'onda.

 

Da chiar... la anu poate am malai sa experimentez... iau un scuter cu roata mai lata pe spate (ca oricum mi-ar place un Italjet Dragster) si cu o adoua roata spate ma distrez... fac niste cuisoare ascutite din niste suruburi pe care le prind in cauciuc cu niste saibe... mai bine ar fi comandate direct de undeva dar de dragu artei... Apoi cu niste zama de la kituri de pana... zbang... infipte in cauciuc... sigilat... etc. Apoi sa vezi cum tremura zapada in fata mea... :D .

 

 

ete... altii ce face dom'le

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani BBL! :cheers:

 

 

Nu a mai trecut de mult pe aici?nuci nu stiu cum mai arata :D

La multi ani si din partea mea .

 

 

Also,

LMA! BBL

 

 

 

 

Multumesc tuturor de urari. Pentru cine nu stie cum mai arat, uite o poza recenta (ala din dreapta, in verde).

post-16575-1263973547_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...