Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

salve , cn ma poate ajuta si pe mine azi la montarea unui kit de lant pe mobra( motocicleta fiind o honda cbr f4i), sau cel putin sa imi recomande un mecanic ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deci? Plimbare? Un cico, ceva?

Hai ca deja am dat o tura prin oras cu treaba. Merge si una de relaxare.

 

@Alx31: 37, vezi linkul de pe pagina anterioara.

Editat de Pushu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma duc in Constitutiei sa vad ce bunatati gasesc din ce gatesc bucatarii si apoi plinul si la mobra dupa care o plimbare de vreo 100 sau 150 de km.

 

Care mai veniti dati un semn 0763 66 02 77

 

@Karbon: cu lantul nu stiu sa te ajut, eu am preferat pe al meu sa il schimb in serice , este ceva de munca si mai toti cred ca au preferat asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine vrea sa vina la Tulcea este concurs de drag pe aeroportul Mihail Kogalniceanu .. peste 200 de masini cica .. o sa fie marfa .. deja am vazut prin oras multe motoare si multe masini ,printre care un porsche gt2 :)

Mesaj completat

app cica evenimentu ia startul in jur de ora 10:00 asa ca trebuie trezirea de dimineata :P , pentru mai multe informatii vizitati siteul http://www.deltadrag.com/Site/index.html

si pt a ma contacta sunati la 0743020485 Marius ,asta daca vreti :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am venit de la plimbare, vad ca nu ati vrut sa sunati niciunul,am fost in Constitutiei si am mancat niste frigarui delicioase rau apoi o plimbare pana la Targoviste, asfalt de vis si drumul liber.

 

@Claudiu : ala e nr meu nu a lui Zelu, stiu....semanam izbitor :)

 

@Alecscristian: am un bon de 50 ron de benzina alimentat azi daca mai vrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da cine a scos mah gratarul in Constitutiei de ai mancat friptane?? :)

Este festivalul de gatit in aer liber , gen festivalul berii dar cu ceva mai multa mancare :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la cat este si ce scoruri au? Proletare sau pentru boieri?

Tine pana maine dupamiaza,intrarea 5 ron, preturile la mancare sunt ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah... analfabetistilor +a :blink:

 

Maine ploua si o sa va ude castravetii murati! :)

 

 

Daca nu ploua s-ar putea sa ma duc pina undeva pe linga Giurgiu sa duc "la tara" mobra unei cunostinte... o 'onda CBR de 125 :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, suntem un grup de motociclisti care mergem pe amkart. de la 4 suntem acolo. doritorii sa dea un tel sau sa se alature. bafta maxima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Alecscristian: am un bon de 50 ron de benzina alimentat azi daca mai vrei

 

 

Saru mana mult de tot ! Va raman dator , tie si lui Strumfu, cu cate o berica la URSU joi.

 

 

Eu ieri am iesit pe la 18:00 abia iar astazi se pare ca au nimerit-o aia de la meteo.

 

 

@ALX31 parca in week-endul asta era iar competitie de karturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ALX31 parca in week-endul asta era iar competitie de karturi.

 

2 saptamani de acum incolo cica e inchis pentru competitiile de karting.

N-am motor, deci nu ma deranjeaza. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde te-ai pierdut? ca in piata nu ai mai ajuns.

 

Io ti-am zis ca facem o tura si la intoarcere direct in paiata prostitutiei.

 

 

 

Apropos: am si io nevoie de un bon de benzen de 50 ron dar alimentat maine ,aka sambata, si da as avea nevoie de el duminica. :) :moto:

 

Pai noi am ne-am oprit din nou langa Inter cand am ajuns si am mai asteptat inca 2 motoare, dupa care am dat o tura pana la Big si iar ne-am intors la Universitate. Chiar vb cu zaelu, cum ai disparut... :hug:

..si doar am zis ca nu mai mergam in constitutiei.. :P

Mesaj completat

Da' unde fu zelu ieri? Ca eu nu-l vazui ... (vroiam sa-i fac un tuseu :blink: )

 

cica data trecuta nu trebuia sa ne mai vedem in constitutiei...poate joia viitoare, daca se hotaraste majoritatea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai GBit... mersi ca incerci sa imi ghicesti gindurile dar mai bine lasa-ma pe mine sa le exprim... cind vreau... daca vreau. Sau incerci sa faci "economie de forum" in anticiparea posturilor mele lungi? :) Nu am mai raspuns complet la acele intrebari care imi erau adresate direct sau indirect pentru ca lamurisem la telefon cum fu treaba... nu mai e nevoie sa intervii dupa 3 zile sa lamuresti ceva.

 

Am spus ca joia aia stau la "Joia Moto" si la a doua tura si ca daca se termina prea tirziu vin direct la Ursu sau Alter Ego... treaba care i-am comunicat-o lu AlecsCristian verbal si apoi confirmat (post factum) la telefon. Dupa plimbarea de la Joia Moto am incercat sa dau de el sa vad unde a ajuns lumea dar era pe mobra si nu a raspuns... am dedus (gresit aparent) ca lumea a plecat deja si de la Ursu sau Alter intrucit era tirziu. Cum eram si eu cam obosit... am plecat acasa.

 

Mister lamurit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cica data trecuta nu trebuia sa ne mai vedem in constitutiei...poate joia viitoare, daca se hotaraste majoritatea

Cica noi ("majoritatea") ne vedem in fiecare joi in constitutiei (si pe ploaie sau pe zapada cateodata) .. nu stiu cine ti-a spus tie ca "nu trebuia sa ne mai vedem"

Faptul ca joia moto a lui zael s-a suprapus peste intalnirea noastra l-a cam privat de participanti la acel "mars"; in concluzie: ai sanse sa gasesti mai multi in constitutiei decat pe traseu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zaelu...de unde sa stiu eu ca tu ai lamurit misterul "la telefon"?...In alta ordine de idei, mi s-a parut de bun simt sa raspund, chiar daca s-a intamplat sa fie dupa "dupa trei zile"

 

Stiu ca ai spus ca stai la "Joia Moto si la a doua tura", dar stabilisem totodata sa nu mai mergem in Constitutiei.

 

Nu era nevoie sa repeti ce am facut impreuna si cu ceilalti, pentru ca inca nu m-a lasat memoria. :)

 

Mister lamurit definitiv!

Mesaj completat

Cica noi ("majoritatea") ne vedem in fiecare joi in constitutiei (si pe ploaie sau pe zapada cateodata) .. nu stiu cine ti-a spus tie ca "nu trebuia sa ne mai vedem"

Faptul ca joia moto a lui zael s-a suprapus peste intalnirea noastra l-a cam privat de participanti la acel "mars"; in concluzie: ai sanse sa gasesti mai multi in constitutiei decat pe traseu.

 

@claudiu*, stiu ca in fiecare joi are loc intalnirea din Constitutiei, dar noi cei care ne-am intalnit la Universitate, am stabilit sa nu mai mergem in Constitutiei, in favoarea unui traseu prin Bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 saptamani de acum incolo cica e inchis pentru competitiile de karting.

N-am motor, deci nu ma deranjeaza. ;)

 

 

ce competitii de carturi ma... ca eu si cu tovarasii mei ne-am dat reising. am testat noile cauciucuri de ploaie si noile casti cu stergator. si pe langa asta ne-am tras cu niste carturi si le-am dat mutci. eu am scos 0.21 pe amkart. am avut al 2lea timp. :laugh:

Mesaj completat

noi cei care ne-am intalnit la Universitate, am stabilit sa nu mai mergem in Constitutiei, in favoarea unui traseu prin Bucuresti

 

 

uite ma ca sunt unii mai tru ca "noi" :agree: dayumn... in stilul asta o sa vin doar eu cu xcite si cu claudiu la constitutiei si pfffffffffff... o sa stam cu hornetistii :D

Editat de alx31
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...