Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu am luat mobra azi la job si-am paralizat de frig. La semafor imi tineam mainile pe cadru sa ma incalzaesc. Curios ca mobra mea s-a incins pina la 104 grade pina si pe vremea asta. E adevarat ca am si mers numai printre masini cu motorul turat de avertizare, etc.

Daca va intalniti joi dati-mi si mie de stire, chit ca vin cu masina, dar mi-e dor de voi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: )))) Vin eu :wink:))))

Mesaj completat

Care vii la un cico la Ursu? Am chef sa ies cu VTR-ul :)))

 

Astazi de la 5.30 merge o tura pe AMC. Am fost mai devreme si am ratat tura de motociclete cu un sfert de ora. Cine mai doreste sa pofteste!

Editat de droom
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cum e treaba asta, sa bagi motorul la culcare cand e soare afara si frumos? anul trecut am mers pe moto pana la prima zapada, cam pe la sfarsitul lui noiembrie...

 

 

ma rog, pentru cei care nu si-au parcat motoarele, azi e liber pe AMC de la 12.00 pana la 15.00. Cine vine? Dar sa nu va imbulziti ca ieri ca nu e loc pentru toata lumea!!!

Editat de droom
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anul trecut am mers si eu pana prin noiembrie. Cu fularul pe nas, caciula pe sub casca, manusi peste manusi, am tras niste friguri de mama, mama ....

Anul asta vreau sa cred ca am evoluat si ca am devenit mai echilibrat. :) Felicitari celor care merg pe vremea asta; eu unul sunt prea comod si prea friguros ca sa mai fac asa ceva - deci da, am bagat-o la garaj.

Dar nu e problema; se pare ca am "prieteni buni" care o freaca prin noroaie in locul meu, desi ei au 2 motoare :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca la asta noua e ok toba :). Dar daca tot era sa ma dau prin noroaie si cu risc de a o tavali , m-am gandit ca mai bine ma dau cu a lui Claudiu. Plus ca a lui era mai aproape de iesirea din garaj ... :blink:

In alta DEZordine de idei ... las roscata la 2300 Euro negociabil. Hai sa ii gasim un nou stapan pe care sa il faca fericit !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa ca la asta noua e ok toba :blink:. Dar daca tot era sa ma dau prin noroaie si cu risc de a o tavali , m-am gandit ca mai bine ma dau cu a lui Claudiu. Plus ca a lui era mai aproape de iesirea din garaj ... :wink:

In alta DEZordine de idei ... las roscata la 2300 Euro negociabil. Hai sa ii gasim un nou stapan pe care sa il faca fericit !!

 

 

Daca n-o dai...macar da-mi mie manetele! :)

 

UP cu sibiaru!

 

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma dar tu numai pe vreme din asta prielnica iesi cu mobra ? :wink:

 

pai da cand cand e soare si frumos?:))

 

Mesaj completat

Ma dar tu numai pe vreme din asta prielnica iesi cu mobra ? :D

 

pai da cand cand e soare si frumos?:blink:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...