Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salut tuturor. am un f4 din 99 daca intereseaza pe careva, inmatriculat si ieftin

 

 

pe mine ma intereseaza... nu mai vrei unul? ;)

Mesaj completat

NU GASESC NICAIERI!(nici crash-moto,nici la speedmotor,si la sorin de la arad..)am cautat de aproape mi-am pierdut sperantele(si streetfighter nu vreau s-o fac sub nici o forma!)

 

Daca ma poate ajuta cineva....va sunt recunoscator!

 

Numa bine!

 

 

/index.php?showtopic=559808

 

 

mai cauta prin topicul de vanzari piese sh sau mai asteapta sa se mai aduca. si asa vine iarna, pana la primavara ai timp sa iti gasesti piesele de care ai nevoie. mai mult de atat nu stiu cum sa te ajut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da sunt din vl si de 7 ani in buc. d c?

 

Pai si eu tot valcean la origine, doar ca sunt pe aici de vreo 12 ani si acu sunt bucurestean cu acte in regula si proprietati.

 

 

 

Frate , de cand mi-am luat RR nu mai scap de paparazzi astia ..... nu stiu cum sa mai procedez ... :) ;)

 

Ba uite ca nu m-am gandit, trebuia sa iti fac poza si io. Oricum tare faza cu intalnirea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe mine ma intereseaza... nu mai vrei unul? ;)

Mesaj completat

 

 

 

/index.php?showtopic=559808

 

 

mai cauta prin topicul de vanzari piese sh sau mai asteapta sa se mai aduca. si asa vine iarna, pana la primavara ai timp sa iti gasesti piesele de care ai nevoie. mai mult de atat nu stiu cum sa te ajut.

 

 

 

Multumesc,dar nici ei nu au :)

 

Am gasit telescoape,carena fata si cadru bord,in rest(aripa fata+carcasa superioara bord)

 

 

Numai bine si multumesc mult!

Editat de lipton_gs5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc tuturor care au dat up la anuntul meu. Puteti sa da-ti iar, pret nou la el ... 2500 Euro disc. Poate vreunu din moderatori poate sa imi modifice si mie titulul anuntului ca sa reflecte noul pret. Nu am vrut sa deschid alt topic doar pt ca s-a modificat anuntul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vrei sa fac ma tata ma .... daca lumea vrea dar bani nu "este" .

 

Bani sunt, din pacate oferta depaseste cu mult cererea. ;) Deja treaba asta cu vanzarea/cumpararea a devenit o treaba ce tine mai mult de bafta decat de alte lucruri, din pacate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea imi place ce spui tu acolo ma Gixxule , pe bafta nu m-am bazat niciodata, nu prea am avut parte de ea. Ma rog ... stii tu vorba aia : timpul le rezolva pe toate. Daca o fi sa fie ... o sa se gaseasca un nou proprietar si pentru roscata mea, daca nu ... nu e moarte de om.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea imi place ce spui tu acolo ma Gixxule , pe bafta nu m-am bazat niciodata, nu prea am avut parte de ea. Ma rog ... stii tu vorba aia : timpul le rezolva pe toate. Daca o fi sa fie ... o sa se gaseasca un nou proprietar si pentru roscata mea, daca nu ... nu e moarte de om.

 

Incearca si tu o blonda, o bruneta...Lasa naibii roscatele ca au tenul albinos si pistrui in exces ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand o vroiam eu ... nu o dadeai tu ... acum ... nu se mai potriveste cu motoru`. Dar las ca la cum esti tu cu vanzarile sigur ii gasesti stapan. Bafta la vanzare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand o vroiam eu ... nu o dadeai tu ... acum ... nu se mai potriveste cu motoru`. Dar las ca la cum esti tu cu vanzarile sigur ii gasesti stapan. Bafta la vanzare!

:crack:

Acum ai toba sport ma ;) Multzm, nu ma grabesc...Poate la primavara o pun pe noua mobra ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gabarab, merge sigur pe a ta, e fosta toba a lui Ivi de pe F4. ;))

Poti lua lejer toba de la Gixu., cunosc un baiat care face coturile alea de zici ca-s de fabrica. Mi-a facut mie pentru Termignoni de pe F4i-ul lui Claudiu. :crack:

Editat de Alter Ego
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gabarab, merge sigur pe a ta, e fosta toba a lui Ivi de pe F4. ;))

Poti lua lejer toba de la Gixu., cunosc un baiat care face coturile alea de zici ca-s de fabrica. Mi-a facut mie pentru Termignoni de pe F4i-ul lui Claudiu. :crack:

 

Daca tinichigiul e priceput are chiar si materia prima , actuala teava de inox aflata in prelungirea tobei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba terminati cu incurajarile .... nu de alta, dar vreti sa ne dea mie si lui Claudiu rusine ? ;)

Serios vorbind , cred ca e cea mai tare toba din cate am auzit pe F

 

Da' tu dă' care ai mă? Se aude mai tare fosta mea? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine e un Arrow... sincer se aud cam la fel ... o idee parca mai tare a mea, dar doar la relanti si e posibil sa fie doar un pic mai gros sunetu. Nu prea e mare diferenta intre ele sincer. Mivv`u ala in schimb o bate pe a mea si pe a lui Claudiu puse la un loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine e un Arrow... sincer se aud cam la fel ... o idee parca mai tare a mea, dar doar la relanti si e posibil sa fie doar un pic mai gros sunetu. Nu prea e mare diferenta intre ele sincer. Mivv`u ala in schimb o bate pe a mea si pe a lui Claudiu puse la un loc.

 

Oricum e neimportanta toba, doar daca vrei borcane, cartofi, rosii sau oua in cap in miez de noapte. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...