Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

doar niste pensionari intrebau de ea :P)

 

Daca tot veni vb de vanzari-cumparari, eu am dat aseara VFR-ul :D)) ... Imi cumpar motor din nou in ianuarie-februarie, pana atunci ma dedic conservaritului :laugh:))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot veni vb de vanzari-cumparari, eu am dat aseara VFR-ul :D)) ... Imi cumpar motor din nou in ianuarie-februarie, pana atunci ma dedic conservaritului :laugh:))))))))

Te mega felicit! Si eu intentionez sa fac la fel. Astept un raspuns, de e negativ raman cu el si il mai omor si la anul. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te mega felicit! Si eu intentionez sa fac la fel. Astept un raspuns, de e negativ raman cu el si il mai omor si la anul. :P

 

Multzam, intamplator fostul prop isi cauta mobra iar vfr-ul i-a picat ca o manusa. Am luat exact cat am dat iar acum "nevighez" intens in cautarea unei conserve f ieftine pt la iarna ! :laugh:))

 

Da si tu mai multe detalii , cui o vinzi, ce vrei sa-ti iei...etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mea ar trebui sa se alature altor motorete la Serres, in garajul Israelian. Daca nu se da nu-i panica, ma mai dau si anul viitor cu ea, ca apoi probabil va ramane motoreta de rezerva.

Ce vreau sa-mi iau? Ceva minim 2007, in care sa merite sa bag banii. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreu sa cumpar si voi tot vindeti ! Gixule,vede-te-as in Tico ! :laugh:

 

Hehe, am mai multe optiuni iar tabachera aia de Tico e una din ele.

Mesaj completat

A mea ar trebui sa se alature altor motorete la Serres, in garajul Israelian. Daca nu se da nu-i panica, ma mai dau si anul viitor cu ea, ca apoi probabil va ramane motoreta de rezerva.

Ce vreau sa-mi iau? Ceva minim 2007, in care sa merite sa bag banii. :P

 

Eu o iau doar pt iarna asa ca nu prea conteaza ce este :D)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot veni vb de vanzari-cumparari, eu am dat aseara VFR-ul :))) ... Imi cumpar motor din nou in ianuarie-februarie, pana atunci ma dedic conservaritului :D))))))))

 

 

bai da tu esti fantastic cu vanzarile astea :laugh: gaseste-mi si mie cumparator pt F, ca ma chinui de un an sa il vand.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, am mai multe optiuni iar tabachera aia de Tico e una din ele.

Haha, si io tot de tico ti'am zis.. E "the shit" doar pentru iarna, crede'ma! E fun total cu gume de iarna pe ea ;)

 

PS: da cu viforul ce ai avut? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adi, sincer sa spun pe asta chiar eram pregatit sa-l tin dar a aparut oferta si nu puteam sa zic pas, am nev oricum de o masina iar mobra va sta oricum 3 luni(minim) degeaba. Tico e cea mai ieftina si cea mai viabila alternativa, la 1000 eu gasesc una in stare f buna 2000-2001 si dupa cum ai spus si tu, pt iarna e "tha shit". In primavara sau la sfr iernii gasesc eu o mobra pe gustul meu si pastrez si cazanu daca totul decurge bine. Anu trecut in iarna cand am dat cu mufa de asfalt (pt ca m-am incapatanat sa ies pe frig si am prins polei cand ma asteptam mai putin)am decis ca vremea plimbarilor degerate a trecut :laugh:))

 

@Vlad : Anu asta a fost anul schimbarii pt mine, culmea e ca atunci cand nu mai vreau sa vand un lucru apare oportunitatea ;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Vlad : Anu asta a fost anul schimbarii pt mine, culmea e ca atunci cand nu mai vreau sa vand un lucru apare oportunitatea ;))

 

 

stiu ca nu vrei sa cumperi un F4, dar poate acum ca nu vrei o sa faci afacere buna daca il iei :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia ma, ca vad ca e la moda. Imi vand si eu mobra ;) !!!

 

 

Daca esti hotarat vb cu ANGRA, m-am intalnit cu el si mi-o zis ca vrea ief4 iiiiiiiiii.

 

 

Si daca tot este sa fie on topic ..................... io nu vand motoreta, dar vreu si io un cazanel ptr iarna! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...