Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

sa fie intr-un ceas bun...banuiesc ca asta se spune la botez, nu? Da' ce-ti veni sa iti schimbi username-ul?

Ca sa zic asa, eu am facut iuzeru' in februarie... in martie am cerut redenumirea lui... La sfarsitul lunii noiembrie mi l-au schimbat... pana mea... Daca le zic sa il schimbe inapoi, iar mi-l schimba la sfarsitul sezonului urmator :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Deja iti facusei o reputatie cu nick-ul ala.... :P

Iti dai seama ca pentru unii din noi noul nick va fi redundant.

 

 

tru :laugh:

 

 

 

 

...Basarab :alcy: :blbl: maine trec pe la tine sa iau setul de poker

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce cod are filtrul de aer Hiflo care se potriveste la mobra mea(cbr 600 f din '97)?

Cred ca asta ar trebui sa stie firma/vanzatorul. Trebuie doar sa ii spui tipul motorului (PCxx) si anul fabricatiei, au ei cataloage cu coduri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Basarab :alcy: :laugh: maine trec pe la tine sa iau setul de poker

Este la alex (excite) trec pe la el, iau ala si vin la tine :blbl:

And yes... La faza asta am fost nesimtit si mi-o merit... I suck... (sincer am uitat c nu l-am returnat)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca asta ar trebui sa stie firma/vanzatorul. Trebuie doar sa ii spui tipul motorului (PCxx) si anul fabricatiei, au ei cataloage cu coduri.

 

 

de acord, insa ma gandeam sa il comand de pe net fiindca probabil ies mai ieftin asa....in aceste conditii trebuie sa stiu codul.

Mesaj completat

Editat de viteza ucide
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau poate esti hotarit pe schimbarea continua a pseudonimului :laugh:

 

asta replica tare din partea lui Zaelu! :alcy:

 

Gabarabe, eu zic sa te apuci de facut cerere din nou la admini pentru schimbare de username. Propun si un concurs de creatie: "Cum sa se numeasca basarab aka Gabarab aka One-Track-Mind in sezonul urmator"? Castigatorul va fi numit nas onorific al fericitului posesor de username-uri schimbatoare!

Editat de droom
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta replica tare din partea lui Zaelu! :blbl:

 

Gabarabe, eu zic sa te apuci de facut cerere din nou la admini pentru schimbare de username. Propun si un concurs de creatie: "Cum sa se numeasca basarab aka Gabarab aka One-Track-Mind in sezonul urmator"? Castigatorul va fi numit nas onorific al fericitului posesor de username-uri schimbatoare!

 

One-Arab? :alcy: track-Arab? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai trecut aseara pe langa mine cand ai iesit de pe straduta in strada principala :alcy:

Ce? Cum? Cand? Unde? :laugh:

Mesaj completat

AAAaaaaaaaa! te-ai dus la muci... errr.. meci?! Deci esti unul dintre aia pe care i-am injurat la maxim ca nu gaseam loc liber de parcare. :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P
uau.. is singurii?? astia ,, alde champion bosch ... nu au??? :alcy:

 

 

 

 

 

rezonabila la pret inseamna o baterie pe la 200 roni .... nu 380 ~400 roni cum am vazut

 

 

bosch si champion nu au certificare tuv la filtre. de fapt astia de la hiflo cu asta se laudau, ca-s singurii. eu unul am fost foarte multumit de filtrele lor.

 

despre baterie vezi la selgros, aveau baterii victor in jurul pretului spus de tine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce? Cum? Cand? Unde? :alcy:

Mesaj completat

AAAaaaaaaaa! te-ai dus la muci... errr.. meci?! Deci esti unul dintre aia pe care i-am injurat la maxim ca nu gaseam loc liber de parcare. :laugh:

 

 

da, banuiesc ca m-ai injurat, dar daca ieseai la 11, puteai sa iti muti masina in orice loc :blbl:

 

cand ai iesit de pe straduta, ti-am facut loc :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bosch si champion nu au certificare tuv la filtre. de fapt astia de la hiflo cu asta se laudau, ca-s singurii. eu unul am fost foarte multumit de filtrele lor.

 

despre baterie vezi la selgros, aveau baterii victor in jurul pretului spus de tine!

la mine la tara nu e selgros ... nici carfur.. nici nimic altceva ...de unde sa imi iau baterie "de fitze"

 

 

 

si grupul bosch intyr-adevar nu are certificare Tuv are iso ISO/TS 16949:2009 , care "zic unii" e mai tare decat tuv

 

acu eu nu stiu , ca e numa barfa si invidie intre bosch gmbh si hiflo... deh

apropo .... filtrul de polen

de cine e facut?

 

 

 

"asta asa ..pentru discutii interminabile :alcy:

Editat de tiranspider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, banuiesc ca m-ai injurat, dar daca ieseai la 11, puteai sa iti muti masina in orice loc :laugh:

 

cand ai iesit de pe straduta, ti-am facut loc :blbl:

 

Da, am iesit dupa 20 minute de fapt.

 

Cat despre partea a 2-a... prinde orboul, scoate-i ochii. :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...