Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Cica Duminca ploua; asa ca o sa ies la o tura cel mai probabil Sambata dupa-masa.

Ceva propuneri (indecente) :P ?

 

ti-am zis ma ca erau aia de la rar in rond la alba iulia aseara ?

 

ne luau sleahta pe toti gramada :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut baieti. Am si eu o mica problema. Aseara m-a oprit garcea la piata Alba Iulia si mi-a luat talonul din cauza tobei. Am un NIXX sport pt care "cica" nu se gaseste / pune silencer. Contra cost daca imi gaseste careva un silencer pt ea, in cazul in care se pune silencer pe asa ceva sau, bineinteles contra cost, sa-mi imprumutati o toba stock sa o duc la RAR sa-mi puna stampila pe dovada aia. Multumesc anticipat.

 

Detin o Honda CBR 600 F2 '94 pc25

am toba stoc daca te intereseaza imprumut pentru rar 0763660277

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?/topic/665429-ajutor-urgent-pentru-motopolitist-lovit-grav-in-constanta/

 

scuze de offtopic, m-am gandit ca sunt pe-aici oameni in masura sa ajute.

:bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca mi-a fost laudat RR-ul ca pozitie pentru pasager (nu credeam ca este posibil, oh well), mi-am pus si eu motoreta la vanzare...

Claudiu, poate o facem iar ca asta toamna, ca tot ne cunoastem :cheers:

 

PS: anuntul de pe bikeshop vine si aici pe forum? banuiesc ca n-are rost sa mai fac si aici un anunt, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pussyfer ai dat cu jenunchiu pe jos?

a cazut pusifer ? Ca numai asa da cu genunchiul pe jos

(nu vreau sa fiu rautacios)

 

Nu, nu a dat cu jenunchiu' si nici nu a cazut! A mers onorabil, as spune pentru prima data pe AMC. :bigstar:

A dat, in schimb, Costin cu genunchiu pe jos.

Nu a cazut nimeni, si ziua (amc + plimbare ghermanesti-snagov-ghermanesti-bucuresti) a fost perfecta (cel putin din punctul meu de vedere). Asfalt bun, vreme calda, dar nu excesiv si super companie.

Condoleante celor care n-au ajuns azi. Au pierdut o zi superba. :smoke:

Pentru restu - astept un remake :friends: :cheers:

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca mi-a fost laudat RR-ul ca pozitie pentru pasager (nu credeam ca este posibil, oh well), mi-am pus si eu motoreta la vanzare...

Claudiu, poate o facem iar ca asta toamna, ca tot ne cunoastem :cheers:

 

PS: anuntul de pe bikeshop vine si aici pe forum? banuiesc ca n-are rost sa mai fac si aici un anunt, nu?

:crack: ok, this is funny...

Dar are dreptate sa stii, pozitia de pasager pe RR e ok fata de F4 ;) Nici pe F4iSport al meu nu e atat de ok ca RR.

 

Poate data viitoare luam si noi ceva aparat foto...ca am tot ratat ocazii de amintiri foto ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu a dat cu jenunchiu' si nici nu a cazut! A mers onorabil, as spune pentru prima data pe AMC. :bigstar:

A dat, in schimb, Costin cu genunchiu pe jos.

la cat de mareeeeee... poate cu da cu genunchiul stang jos pe curbele de dreapta :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: ok, this is funny...

Dar are dreptate sa stii, pozitia de pasager pe RR e ok fata de F4 ;) Nici pe F4iSport al meu nu e atat de ok ca RR.

 

Poate data viitoare luam si noi ceva aparat foto...ca am tot ratat ocazii de amintiri foto ;)

 

Eu am mers pasager pe F4i si pe F4i sport. Sport-ul mi s-a parut infect, oribil... de unde am dedus ca RR-ul trebuie sa fie chiar mai nasol. Oricum, vorbim de pasager nu foarte inalt, iar aici cred ca e durerea cu F4.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la urmatoarea plimbare sper sa am motorul pus la punct cu toate piesele necesare schimbate sa nu mai raman cu el in drum. deja 2 weekend-uri in care mi s-au intamplat porcarii.

sper ca mecanicul sa poata salva motorul si sa pot schimba tot ce trebuie la el.

 

deja vad ca imi fac un obicei din a va pune pe drum in weekend mai ales sambata :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la urmatoarea plimbare sper sa am motorul pus la punct cu toate piesele necesare schimbate sa nu mai raman cu el in drum. deja 2 weekend-uri in care mi s-au intamplat porcarii.

sper ca mecanicul sa poata salva motorul si sa pot schimba tot ce trebuie la el.

 

deja vad ca imi fac un obicei din a va pune pe drum in weekend mai ales sambata :(

Lasa ma ca saptamana viitoare ti se strica la Miorita (ca sa pastram proportiile) :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la urmatoarea plimbare sper sa am motorul pus la punct cu toate piesele necesare schimbate sa nu mai raman cu el in drum. deja 2 weekend-uri in care mi s-au intamplat porcarii.

sper ca mecanicul sa poata salva motorul si sa pot schimba tot ce trebuie la el.

 

deja vad ca imi fac un obicei din a va pune pe drum in weekend mai ales sambata :(

:hug: Pe mine una nu m-a deranjat deloc excursia!

 

Eu am mers pasager pe F4i si pe F4i sport. Sport-ul mi s-a parut infect, oribil... de unde am dedus ca RR-ul trebuie sa fie chiar mai nasol. Oricum, vorbim de pasager nu foarte inalt, iar aici cred ca e durerea cu F4.

Fix asta am crezut si eu. Pe F4i S al meu, am mers pasagera si imi venea sa injur...ma dureau mainile ingrozitor. Insa pe RR am tot fost pasagera, si e chiar ok, mai ales daca pilotul e subtirel si se ajunge usor la rezervor. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca mi-a fost laudat RR-ul ca pozitie pentru pasager (nu credeam ca este posibil, oh well), mi-am pus si eu motoreta la vanzare...

Claudiu, poate o facem iar ca asta toamna, ca tot ne cunoastem :cheers:

 

PS: anuntul de pe bikeshop vine si aici pe forum? banuiesc ca n-are rost sa mai fac si aici un anunt, nu?

 

Welcome to the RR club :-P

 

@ restu : echipamentul a fost un mare impediment in executarea unui hanging off cum trebuie avand in vedere........ PRIMA IESIRE tu-va-n cap de pretentiosi. Las ca va arata PUS :-P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...