Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salutare, imi pare rau ca am pierdut carburatorul de jawa250... ata ete, donez doua corpuri de carburator de 175, nu sunt complete, corpurile sunt bune, unu este carpit in poponeata unu are sertaras fara ac fara arc au capace si poate dau si plutitor, cine are nevoie sa ceara. Sanatate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai noroc .. care are pe akasa ratacita o comanda de acceleratie tip monsor .. ceva de la un minsk , sau nush probabil ca scooterele astea mai au asa ceva ... contact dark_war18@yahoo.com sau lasa'ti un pm .. sau 0724003861 ... multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai noroc .. care are pe akasa ratacita o comanda de acceleratie tip monsor .. ceva de la un minsk , sau nush probabil ca scooterele astea mai au asa ceva ... contact dark_war18@yahoo.com sau lasa'ti un pm .. sau 0724003861 ... multumesc anticipat

 

am eu dar nu cred ca merge pe vitezane din astea ... :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cineva o prelata moto in Bucuresti pe care vrea sa o doneze?? :cheers:

:rusinica: ARE PE LOUIS :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

sal avetzi kreva un cablu de vitezometru cu melc (poate si vitezometrul k e km varza al meu) si un cablu de frana fatza pt mobra?

 

--- Mesaj completat în 07 Aug 2007 20:35 -------------
sal avetzi kreva un cablu de vitezometru cu melc (poate si vitezometrul k e km varza al meu) si un cablu de frana fatza pt mobra?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari!!1

donez o roata de de mobra cu cauciuc, ax, si tamburi, un cilindru perfect de jawa de 250 intr-un piston, si o janta de planeta 5 ca noua ....e nikelata:D :burnout:

postati dak aveti nevoie de ele:!

PS: scuzati..... e postul lui axi.......sunt pe forum de pe calc lui, k nu am net :hurt: ...scz axi:D

Editat de cpi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am un motor de ij festival intreg, ii lipseste tija pt schimbarea vitezelor si carburatorul, il donez intreg sau pe bucati ... preferabil in zona, PM sau pe mess thunderbyte_05

Numa bine :cheers:

Editat de ThunderByte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari!!1

donez o roata de de mobra cu cauciuc, ax, si tamburi, un cilindru perfect de jawa de 250 intr-un piston, si o janta de planeta 5 ca noua ....e nikelata:D :cheers:

postati dak aveti nevoie de ele:!

PS: scuzati..... e postul lui axi.......sunt pe forum de pe calc lui, k nu am net :D ...scz axi:D

 

deci ,Axi...sa inteleg ca nici cilindrul ala de jawa250 nu se potriveste la motoru meu de 125.. :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari!!1

donez o roata de de mobra cu cauciuc, ax, si tamburi, un cilindru perfect de jawa de 250 intr-un piston, si o janta de planeta 5 ca noua ....e nikelata:D :cheers:

postati dak aveti nevoie de ele:!

PS: scuzati..... e postul lui axi.......sunt pe forum de pe calc lui, k nu am net :o ...scz axi:D

 

janta de p5.. o mai ai ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

care are pe akasa ceva piese de hoinar ratacite prin garaj .. sau trusa de scule ??? am mare nevoie .. am nationala pe 24 si nu am motor (ca s-a spart de la compresie si din cauza neatentiei dobitocului aluia care l-a preparat <adik eu> .. imi mai trebuie si un carb de la ceva mai mare de preferat de cz 175/250 sau minsk !

 

--- Mesaj completat în 07 Sep 2007 18:16 -------------
cilindru si chiulasa de hoinar .???? cineva ? . multumesc anticipat !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am de dat un amortizor spate de CZ. Stiu ca se potriveste la cele de dupa '70 dar cred ca merge si la cele din '60. daca intereseaza pe cineva, dati PM si va pot face si poze. este nou, numai ca a stat in ploaie si are nevoie de un simering nou si ulei(implica desfacerea amortizorului). Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are careva piese de jawa 350 ,a mea e in restaurare de la cauciucuri la bord chiar si un bord de ij ,,cred ca ar arata bine intre turometru si vitezometru la jevut,a mea ,ev un caucuc spate ,, am si niste planuri sa-i maresc rezervorul sau sa-i pun unul mai mare ,si chiar niste tobe , mar ajuma multam fain,, toata stima!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...