Sari la conținut

Donatii pentru "comunisti"


stoeanp
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu nu inteleg de ce va scandalizati ca mai intreaba unu' de cate o bucata de motor... De multe ori se intampla sa ai tot felu' de fiare si sa nu le mai bagi in seama. Si daca intreaba careva iti aduci aminte ca le ai si nu-ti mai trebuie si daca vine sa le ia cu atat mai bine daca pentru tine oricum erau gunoi. Ce atatea fitze? Cui n-are de dat nu baga in seama si gata.

Hai bafta la facut rost de fiare baieti.

 

A, si daca va uitati pe "Donatii pentru chopperisti" (parca) o sa vedeti ca la un moment dat chiar s-a donat o motoreta intreaga. Asa ca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A, si daca va uitati pe "Donatii pentru chopperisti" (parca) o sa vedeti ca la un moment dat chiar s-a donat o motoreta intreaga. Asa ca...

 

tocmai d-aia intreb si eu.....

un BMW are cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A, si daca va uitati pe "Donatii pentru chopperisti" (parca) o sa vedeti ca la un moment dat chiar s-a donat o motoreta intreaga. Asa ca...

tocmai d-aia intreb si eu.....

un BMW are cineva?

Bai omule, chiar ai chef de glume proaste? :bounce:

laso balta

Oamenii astia se ajuta si 'hop tu' cu frumoasele tale glume

hai ca-ti dau eu o roata de mobra sa te simti bine :drink:

glumeam....

lasa-ne sa ne descurcam cum putem :)

APROPO NOI NU SUNTEM CEI DE PE COLTUL CHOPPERISTILOR CU MULTI BANI

DACA AVEAM BANI NU AVEAM IJ............

Editat de axi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu va dau un sfat simplu: exista la fiecare lista de useri numai buni de ignorat. Introduceti acolo toti tampitii care va streseaza si nici n-o sa vedeti posturile lor. Eu am deja vreo 3 si e foaaaarte bine. Plus ca pana la urma se plictisesc sa vorbeasca singuri si se cara de pe topicurile respective. Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu va dau un sfat simplu: exista la fiecare lista de useri numai buni de ignorat. Introduceti acolo toti tampitii care va streseaza si nici n-o sa vedeti posturile lor. Eu am deja vreo 3 si e foaaaarte bine. Plus ca pana la urma se plictisesc sa vorbeasca singuri si se cara de pe topicurile respective. Bafta.

mersii

asa voi face] :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ooo nuuuu. va rog nuuuu. nu imi dati ignore.

era o melodie care zicea cam asa: "comunismul a murit, dar spiritul a ramas in floare"

cand va zice omul cu frumosul, ii sariti in cap ca ce se baga. o sa fie cineva vreodata care va cauta piese pe la donatii. in loc sa citeasca anunturi de donatii, o sa citeasca 100 de posturi de cereri si 10 de donatii. la fel ca la vanzari, cand apare un anunt de n-spe ori. nu degeaba cei de la coltul chopperstilor nu accepta cereri. asta se numeste cerseala. dar sunteti unii dintre voi care nu numai ca aveti comunista, dar si ganditi ca niste comunisti.

dresati din frageda pruncie... faceti un topic cu cereri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ooo nuuuu. va rog nuuuu. nu imi dati ignore.

era o melodie care zicea cam asa: "comunismul a murit, dar spiritul a ramas in floare"

cand va zice omul cu frumosul, ii sariti in cap ca ce se baga. o sa fie cineva vreodata care va cauta piese pe la donatii. in loc sa citeasca anunturi de donatii, o sa citeasca 100 de posturi de cereri si 10 de donatii. la fel ca la vanzari, cand apare un anunt de n-spe ori. nu degeaba cei de la coltul chopperstilor nu accepta cereri. asta se numeste cerseala. dar sunteti unii dintre voi care nu numai ca aveti comunista, dar si ganditi ca niste comunisti.

dresati din frageda pruncie... faceti un topic cu cereri.

 

Auzi, cumetre, ia las-o mai moale, ca ai inceput sa ma plictisesti !

Daca sunt cersetor e treba mea si nu te priveste sub nicio forma. Cand aveam Ij-ul nu mai stiam pe cine sa mai intreb de cate ceva de disperat ce eram ca nu reuseam sa-l pun pe roti. Daca nu stii cum e, norocul tau, da' lasa-i pe altii sa se descuce, ca nu au dat in cap nimanui. Ce plm, asta-i forum sau e taraba ta ? Mai bine cersetor cinstit decat hot sau tepar. Se inteleg oamenii, bine, nu se inteleg, iarasi bine. Asta-i piata libera. Cerere si oferta.

Si mai usor cu "radacinile" mele comuniste, ca la 7 ani nici n-ai inteles despre ce era vorba atunci si dupa cate vad nu intelegi nimic nici din ce se petrece acum, in capitalism, daca oi sti ce e ala.

Hai noapte buna si schimburi profitabile, baieti.

PS Pana la urma topicul zicea "hai sa facem fapte bune", nu "hai sa ne certam ca chiorii degeaba".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS Pana la urma topicul zicea "hai sa facem fapte bune", nu "hai sa ne certam ca chiorii degeaba".

 

 

 

cu asta sunt mai mult decat deacord si eu.... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

era o melodie care zicea cam asa: "comunismul a murit, dar spiritul a ramas in floare"

 

 

 

"comunismul a murit, dar spiritul a ramas in tara" cam asa suna...

 

am ratacite 2 chiulase de mobra... nu-s prea stralucite la filet dar mai merg(sau se poate face reductie)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: In sfarsit se termina cearta Baieti eu zic sa trecem la ale noastre atata timp cat ne intelegem intre noi pot ei sa vorbeasca ca nu i luam in seama :hug: :wave:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am arculete de la cutia de veteze...

si doua telescoape spate de Hoinar. - unul e desfacut nu pot sa-l pun la loc, nu am cu ce presa arcul

 

 

 

 

 

as vrea io arculetele alea intra pe idu meu de mess zomahar si mai vb ....chiar sunt interesat ...asta e singura problema pt care numi merge motoreta ..mi sa rupt un arc de la cutia de viteza si...am incercat sa sudez .....sa....dar degeaba :crack: :wave: ......tu ce id ai? BellBody

Editat de zomahar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care are ceva cauciucuri pe 18 as fi foarte recunoscator!!!va dau o bere la prima intalnire Va rog MULT!!!

Am la moshie o guma pe 18, relativ tocitutza (s-a dat Zidu cu ea), livrabila in principiu duminica viitoare. Tot atunci va sosi shi cadrul de Mobra pt Draagood. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si io un nipru nou nout.sau ural mai degraba. are cineva?

 

 

:D :lol: :D esti cel mai tare ... cel mai bun ..... cel mai mare motociclist :D :) :D

 

imi amintesti de un om intilnit chiar azi :

 

-ai motor ?

- da?

- ce motor ai ?

- ij 56 fabricat in 60

ris hohotit

- eu am yamaha de 11 000 de euro

-eu am ij 56 in valoare de 700 de euro cumparat si restaurat din banii mei fara credite fara ajutorul financiar al nimanui!!!!!!!!

- da .... dar daca pui ambele motoare unul linga altul si intrebi o fata cu care vrea sa fie plimbata , iti garantez ca alege yamaha mea .

 

-ai dreptate clar pe a ta o alega ptr ca eu nu am decit o sha .

 

uite asa a fost discutia mea cu un mindru proprietar de yamaha noua si in valoare de 11 000 de euro oare toti sunt la fel ???

 

 

cred ca acest topic este bun chiar fff bun eu de pilda am cerut in coltul comunistelor o pedala de frina am si precizat ca ofer bani sau bere la cererea proprietarului

 

si conform pietii libere eu vreau un produs iar cel ce il are si ii prisoseste poate sa faca schimb cu bere sau bani .

 

daca tu vezi asta ca o cerseala .... imi pare rau pentru tine eu o vad doar ca o cerere si oferta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...