Sari la conținut

Ce Sa Faci..? Mai Faci Si Dastea...


virilu
 Share

Postări Recomandate

..dupa accident, numi aduceam aminte decat ca am foarte foarte multi bani

 

 

Asa incepator cum sunt eu, ii las pe multi in urma, cat despre incapator, nu mai vorbiti aiurea...am castigat concursuri de moto la 17 ani

 

aceste bucatele din topicurile lui mi-au placut cel mai mult.

 

ps

si ne-a lasat pana la urma, RIP virilu.

Editat de catutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 133
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Dumnezeu sa il ierte... exact ce ziceam apropo de faptul ca isi dau toti cu parerea Steve-O s-a bagat in discutie inutil

 

 

exact ce ziceam mai devreme apropo de faptul ca isi dau toti cu parerea... intr-adevar pacat ca a murit asa tanar, dar incetati sa il judecati dupa un post. asa era firea lui, asa era stilul lui de a povesti nu mai comentati ca si-a cautat-o cu lumanarea si altele pentru ca gata... nu mai are rost.

cel mai bine incheiem discutia aici pentru ca mai multe nu mai sunt de spus avand in vedere ca nu cunoasteti ce si cum.

multa sanatate si avetzi grija cum mergetzi!

 

Hai sa dam foc la toate motoarele, eu incep cu al meu, sa nu se mai intample accidente!

Daca asta ati invatat din toate astea........ lista va ramane deschisa!(cea neagra)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vreti sa reduceti drastic sansele unui accident... mergeti mai incet. La 60 pe ora in localitate poti evita si caruta care iese si masina care intoarce si pietonul care traverseaza aiurea. Ma fortez prin sate sa o tin la 60 ca stiu ca asa e mai bine. Incercati si voi. Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, lasti-l sa se odihnesca, s-a spus ce a fost de spus. Pastrati-i voi prietenii o amintire frumoasa, nu-l uitati niciodata si astfel el v-a trai prin voi mai departe si v-a fi alaturi de voi.

Si.. nu repetati greselile lui. De multe ori, nu mai exista a doua sansa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intamplator la acea ora luasem la pas magheru...la nici 2 min de la accident treceam pe acolo...

"gaby" era intinsa pe scuarul din intersectie, iar "eroul" verifica zgarieturile de pe rezervor. in dotarea unui echipament moto intra si o poseta de 25/10 cumva...? cam atat avea pustoaica pe ea, ca si accesoriu. ma rog, pe langa blugi, gecuta in miniatura si pantofiorii sport. opelul corsa galben in doua usi (celalalta enigma) era sifonat pe partea stanga...dupa umila-mi logica de conservar: schimbare brusca de banda+neatentie(la patrat)+experienta auto si moto 0 (zero)+echipament de ....gossip= another one bites the dust :D

 

si scuzati exprimarea baiatului... care incepe cu inceputul....dupa accident... :P

Deci imi pare rau de un sg lucru ...ca postez asa tarziu eu mestand pe site...dar citind despre alin...refuz sa cred...k sunteti atat de prosti si vorbiti in necunostiintza de cauza de accident....una la mana aveam gaca d piele pe mine...2 la mana casca era inchisa....aveam manusi...si cizme in picioare....nu a fost vina lu alin.....a intrat aia cu capacu de la roata stanga fatza in frana d picior si ne-a pus jos si nici nu mergeam la gossip c prostie ne indreptam spre romana....nu mai vorbiti aiurea....macara cum din respect k nu mai e....dak era aici va inchidea el gura sa nu ezitati sa credeti asta...

 

Deci imi pare rau de un sg lucru ...ca postez asa tarziu eu nestand pe site...dar citind despre alin...refuz sa cred...k sunteti atat de prosti si vorbiti in necunostiintza de cauza de accident....una la mana aveam geaca d piele pe mine...2 la mana casca era inchisa....aveam manusi...si cizme in picioare....nu a fost vina lu alin.....a intrat aia cu capacu de la roata stanga fatza in frana d picior si ne-a pus jos si nici nu mergeam la gossip c prostie ne indreptam spre romana....nu mai vorbiti aiurea....macar acum din respect k nu mai e....dak era aici va inchidea el gura sa nu ezitati sa credeti asta...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda ... eu votez pt sters ...

ceea ce e regretabil este faptul ca un om a murit ... nu conteaza cum ... a murit si gata .... ce ma enerveaza este ca vin doi "howles dules" de doi lei ciunga ..... niste pokemoni terminati si sar de poponeata in sus refuland ca doua canale colectoare ... spunea cineva de morti numai de bine ... asa e ... dar sa stiti ca ma abtin ... mai bine nu murea decat sa vina o stupida sa tranteasca o "expresie avalansa" fara pic de sens si un "DRIC VIRILU" fara pic de creier in cap sa faca pe ciumecul .... nu uita bai mucea ca daca nu era LEU inca mai era printre noi ... cu scuzele de rigoare pt cel ce a murit (chiar imi pare rau ... a fost totusi o viata) va urez la amandoi (printesa intepata si Dric Virilu) sa va duceti frate unde a intarcat mutu iapa si sa ne lasati in pace ... chiar nu avem nevoie de aberatii pokemonice ...

numai bine si va doresc creier la cap nu in chiloti putzilicilor!!!!

te rog frumos sa-mi sugi (cuvant urat)

 

mda ... eu votez pt sters ...

ceea ce e regretabil este faptul ca un om a murit ... nu conteaza cum ... a murit si gata .... ce ma enerveaza este ca vin doi "howles dules" de doi lei ciunga ..... niste pokemoni terminati si sar de poponeata in sus refuland ca doua canale colectoare ... spunea cineva de morti numai de bine ... asa e ... dar sa stiti ca ma abtin ... mai bine nu murea decat sa vina o stupida sa tranteasca o "expresie avalansa" fara pic de sens si un "DRIC VIRILU" fara pic de creier in cap sa faca pe ciumecul .... nu uita bai mucea ca daca nu era LEU inca mai era printre noi ... cu scuzele de rigoare pt cel ce a murit (chiar imi pare rau ... a fost totusi o viata) va urez la amandoi (printesa intepata si Dric Virilu) sa va duceti frate unde a intarcat mutu iapa si sa ne lasati in pace ... chiar nu avem nevoie de aberatii pokemonice ...

numai bine si va doresc creier la cap nu in chiloti putzilicilor!!!!

tu banuiesc ca esti mascariciul forumului... (cuvant jignitor) fara meserie! de unde (cuvant urat) mea ai mai aparut si tu in discutzie mah sclavule? ca zici acolo k dak nu era LEU nu patea nimik... da de ce esti tu asa sigur pe tine ca a fost vina lui? bah da jmeker te-a mai facut mata aia proasta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1)cu suptul acadelei ai putea intreba prin famile pe la tine daca se ofera cineva (ai grija la limbaj pokemoane)

2)banuiesti gresit ... era ocupat postul de 2 pokemoni (ai cumva idee cine sunt acestia???)

3)am meserie fraiere ... sunt inginer pe santier nicidecum pokemon prin cartier - e o preluare oarecum stalcita a unor versuri din parazitii

4)am asa un talent sa apar mai rau ca David Coperfield

5)pai nu patea prostovane ... ca daca nu avea viteza si mergea regulamentar si stia si el ca masinile deobicei franeaza cu un sens anume, nu intra in depasire si nu se facea praf ... pazeste-te singur ca prostii nu te pazesc ... asta e un sfat de care nu a tinut cont ... aia e o proasta ... dar si el saracu a gresit fatal ... RIP

6)pe mine asa m-a facut mama ... dar pe tine de ce te-o facut mata prost ???

numai bine

ps: am ciunga la reducere ... ce zici va bagati la o sacosa ??? tu si printesa Arabella???

 

 

habar nu am ... cred ca dorm moderatorii

DINGGGGGGGGG!!!!!!!!! scularea ca ne ataca pokemoniii !!!!!!!!! scularea cu moderatu' si inchideti/stergeti topicul

esti prea inteligent :friends:) se vede ca stai toata ziua cu muncitorii pe santier

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...