Sari la conținut

Ce Sa Faci..? Mai Faci Si Dastea...


virilu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 133
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cat despre incapator, nu mai vorbiti aiurea...am castigat concursuri de moto la 17 ani ai mei cati de zile aveti uni de pe aici care vb fara sa stiti.

ia zi-ne bai tzâca si noua ce concursuri ai castigat tu. in afara de concursurile intre scutere, la semafor, se intelege. scoate-na ba din ignoranta noastra si adu-ne spiritul mircului in case. lumineaza-ne ma si iesi din anonimat, aviatorule. pune-ti faptele unde ti-e gura, saracie de bani gata care esti. ratz ai dracu de simpatici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-e tare frica sa nu ma intalnesc cu unul d-asta "profesionist" in mijlocul intersectiei dupa ce a fortat un galben, sa ne pravalim pe jos amandoi si sa rada aia din masini si cu kuru de noi :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia zi-ne bai tzâca si noua ce concursuri ai castigat tu. in afara de concursurile intre scutere, la semafor, se intelege. scoate-na ba din ignoranta noastra si adu-ne spiritul mircului in case. lumineaza-ne ma si iesi din anonimat, aviatorule. pune-ti faptele unde ti-e gura, saracie de bani gata care esti. ratz ai dracu de simpatici.

 

:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare crede ce vrea. Eu doar zic ca nu eram eu de vina. toti stim ca femeile de la volan sunt pericol public, pun pariu ca nu e 1 motociclist care sa nu-l fi suparat vreo femeie de la volan, q vreo frana brusca sau cva de genu'.

agramat retardat.

 

offtopic: care este varsta medie aproximativa a forumului?

 

ia zi-ne bai tzâca si noua ce concursuri ai castigat tu. in afara de concursurile intre scutere, la semafor, se intelege. scoate-na ba din ignoranta noastra si adu-ne spiritul mircului in case. lumineaza-ne ma si iesi din anonimat, aviatorule. pune-ti faptele unde ti-e gura, saracie de bani gata care esti. ratz ai dracu de simpatici.

ignorance is bliss.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da mai lasati copchilu in pace! La varsta lui nici basinile mele nu miroseau! Toti am trecut pacolo.... !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu incerc sa impresionez pe nimeni q absolut nimic. Doar am descris ce mi-am amintit din accident. si tot ce am relatat era in starea de soc in care ma aflam. Sunt sigur ca la nivel de motociclist nu ma ridic la vreun nivel inalt, dupa cum ati vazut am doar un motor de 125. Sper sa auzim de cat mai putine accidente si sa umplem topicul q imagini pe 2 roti si amintiri placute!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da mai lasati copchilu in pace! La varsta lui nici basinile mele nu miroseau! Toti am trecut pacolo.... !

dar eram mai apropiati de realitate.

cand ma faceam de ras eram inconjurat de prieteni. si invatam al dracu' de mult din asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gurita, nu pune la inima, dar esti idiot! :scratch:

 

Si chiar crezi ca o sa priceapa....sper doar sa nu cumva sa aud vreodata ca s-a intamplat mai rau..ca in cazul lui catalin sau al lui serban care acum se lupta cu moartea in spital....asfalt uscat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu incerc sa impresionez pe nimeni q absolut nimic. Doar am descris ce mi-am amintit din accident. si tot ce am relatat era in starea de soc in care ma aflam. Sunt sigur ca la nivel de motociclist nu ma ridic la vreun nivel inalt, dupa cum ati vazut am doar un motor de 125. Sper sa auzim de cat mai putine accidente si sa umplem topicul q imagini pe 2 roti si amintiri placute!!!

 

 

mdea... dragule... ca nivel de motociclist... nu te compari dupa centrimetri cubi sau dupa anul de fabricatie al "acestor centimetrii cubi" si nici macar dupa tipul acestora! Nici nu exista asa ceva.

 

intuderul ala nou are 1800 cc iar busa doar 1300 cc !!!!!!

 

Gurita, nu pune la inima, dar esti idiot! :scratch:

este doar copil... e drept... cam de bani gata dar totusi... doar un copil...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gurita, nu pune la inima, dar esti idiot! :scratch:

:blbl:

 

...si pana la urma, mai viriluta asta mic, ce vrei tu sa demonstrezi? cat de imbecila e generatia pro? asta stiam deja!

parerea mea e ca pana acum nu ai reusit decat sa te umpli de penibil... deci: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia vroiam sa zic si eu: copchii astia scuteristi-drujbisti posteaza pe aici pe forum mai cu tupeu si mai tari in gura decat aia cu ani si km multi in spate.Din pacate asta-i internetu', p'acia is zmei.Autocenzura vad ca functioneaza chiar bine la astia "batrani"...din pacate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut la putin dupa producerea accidentului insotit de un prieten .

Cand am vazut motoreta am oprit imediat .

Tu ar trebui sa multumesti celui de sus ca a fost doar atat ( impreuna cu prietena care era galagioasa rau ) .

Concluzia : pina treci la ceva mai mare ( 400-600 ) sper sa invatati ca echipamentul este o necesitate si nu o fita.

Sanatate maxima.

Editat de Zuzg7
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citesc si nu inteleg ce aveti cu pustiul!!!

a cazut si nu din vina lui. si apoi a postat aici multumind prietenilor pentru ajutor si lui dzeu ca nu a fost mai mult. dupa accident se tot lauda ca are bani multi- dar din povestirea lui am inteles ca e cu nuanta de autorironie.

daca citesti cat de cat atent, o sa intelegi.

sunt convins ca toate postarile voastre au la baza un alt motiv: o frustrare fata de cei mai tineri de bani gata. o am si eu, dar mi se pare penibil sa te iei de un copil doar ca are bani.

nu avea nici 300 la ora, nici nu are r1 , nu era baut, nu facea liniuta. a cazut din vina altcuiva! a intrat in el!

dar daca a mentionat gossip--- hai sa sarim cu gura pe el.

iar toate basinile astea cu echipamentul de protectie al pasagerului, sunt o culme a ipocriziei. daca voi chiar nu ati merge cu pasager (pe un scuter!!!!) decat daca are costum cizme si manusi, inseamna ca sunteti minunati. un forum intreg de minunati. toti aveti acasa, pe langa costumul vostru de protectie, inca unul pentru pasager... mai ales daca aveti un scuter...

sictir!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citesc si nu inteleg ce aveti cu pustiul!!!

a cazut si nu din vina lui. si apoi a postat aici multumind prietenilor pentru ajutor si lui dzeu ca nu a fost mai mult. dupa accident se tot lauda ca are bani multi- dar din povestirea lui am inteles ca e cu nuanta de autorironie.

daca citesti cat de cat atent, o sa intelegi.

sunt convins ca toate postarile voastre au la baza un alt motiv: o frustrare fata de cei mai tineri de bani gata. o am si eu, dar mi se pare penibil sa te iei de un copil doar ca are bani.

nu avea nici 300 la ora, nici nu are r1 , nu era baut, nu facea liniuta. a cazut din vina altcuiva! a intrat in el!

dar daca a mentionat gossip--- hai sa sarim cu gura pe el.

iar toate basinile astea cu echipamentul de protectie al pasagerului, sunt o culme a ipocriziei. daca voi chiar nu ati merge cu pasager (pe un scuter!!!!) decat daca are costum cizme si manusi, inseamna ca sunteti minunati. un forum intreg de minunati. toti aveti acasa, pe langa costumul vostru de protectie, inca unul pentru pasager... mai ales daca aveti un scuter...

sictir!

stiu eu.E de vina pentru ca sunt ei niste limb(cv)isti desavarsiti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt convins ca toate postarile voastre au la baza un alt motiv: o frustrare fata de cei mai tineri de bani gata. o am si eu, dar mi se pare penibil sa te iei de un copil doar ca are bani.

nu avea nici 300 la ora, nici nu are r1 , nu era baut, nu facea liniuta. a cazut din vina altcuiva! a intrat in el!

dar daca a mentionat gossip--- hai sa sarim cu gura pe el.

iar toate basinile astea cu echipamentul de protectie al pasagerului, sunt o culme a ipocriziei. daca voi chiar nu ati merge cu pasager (pe un scuter!!!!) decat daca are costum cizme si manusi, inseamna ca sunteti minunati. un forum intreg de minunati. toti aveti acasa, pe langa costumul vostru de protectie, inca unul pentru pasager... mai ales daca aveti un scuter...

sictir!

 

Mie unul mi s-a parut exagerata reactia multora .

DAR nici cu ceea ce ai scris mai sus nu mi-e rusine - eu unul am fost dupa accident si i-am vazut cum aratau cei doi .

Nici unul nu avea nici cel mai mic echipament de protectie . Reactia unora , oricat de vehementa ar fi , ar putea da de gandit ; permisivitatea de care dai dovada , in capul unui copil , poate fi tot una cu aprobarea .

Este un forum liber , dar putina responsabilitate in exprimare nu strica .

P.S. Daca ai unele probleme ( frustrari ) nu generaliza . Asa se nasc monstrii ( vezi imaginea motociclistilor ) .

O seara buna si fara sictir - ca suntem tineri si ar fi pacat .

Editat de Zuzg7
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

M-am tavalit iara de ras! Ranga, poate il luam cu noi pe virilu intr-o seara... remembeer novembeer! :banana: Aista sigur ne invata sa ne simtim bine, la cat de frumoz a scris si mai ales de corept si coierent! :baldy:

 

Virilule... daca mai esti p'aici... ce inseamna viril? Tine de nr de centimetri organici sau de cm cubisti virilitatea asta ca eu nu prishep!

 

Pana una alta naspa ce ai patit, noua tutror ne pare rau pt tine (arianta Stege) :ok: dar e mai practic si mai in favoarea ta daca taci cand patesti de astea sau cel mult sa rogi o profesoara de romana de la scuala sau freun vecin sa te ajute sa scriii.

 

Pt mine acum scrie zecretara ca am mana in gipscarton ca am cazut pe asfalt ne uscat dupe adidasi!

 

Bafta!

 

P.S. Ranga.... vrei un ceai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
Virilule manca-ti-as talentu' tau de orator bengos cu bani multi,multi! Fratele nostru negru cu pene, imi pare tare rau ca ai scapat cu viata din greaua incercare, da' daca imi zici care esti si te zaresc in trafic, incerc sa-ti fac un vant inspre cel mai apropiat copac si sa te scap de viata asta cruda si de lumea rea si invidioasa! Raidarule!

 

fanul tau pe viata!

 

Tocmai ti s-a indeplinit dorinta...

Editat de Tridan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...