Sari la conținut

Miercuri La Arc? 14.02.2007


Sinner-
 Share

Postări Recomandate

Ia ziceti mai dragilor maine ne adunam la Arc?

Un suc o vorba revedere.. impartasit de nervi si furie, glume proaste si tot tacamul.. hea hea hea hea

 

Haida bafta..

Prezent!!!! Am niste glume proaste la mine, le-aduc????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca va adunati la 18:00 si stati pana la 19:30...vorba romanului "no chance for me". Ultimele doua dati am ajuns acolo pe la 20:00 si am numarat clopotele o jumatate de ora, dupa care m-am tirat :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de belea clopotele alea

 

Da, le-am numarat de atatea ori si tot nu stiu cate sunt...asa ca probabil miercuri le voi numara din nou... :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oo daaaa ciorba de burteanu' rullllzzzz.. bagam bagam..

hea hea si dupa ce bagam usturoi cantitati industriale spunem ca ne cheama hhhhhhhhoriaaa si suntem hhhhhholtei

 

p.s. slaba adunarea pana acum..bre.. daca ploua cred k ramanam cu gandul al ciorba, fuck

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le urasc.. le-as arunca in aer clopotele alea.. ma calca pe creier..

una e sa le auzi in treacat si alta e sa iti termine timpanele cat stai pe acolo

Editat de Sinner-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le urasc.. le-as arunca in aer clopotele alea.. ma calca pe creier..

una e sa le auzi in treacat si alta e sa iti termine timpanele cat stai pe acolo

Dar decat sa ne vaitam de clopote, nu mai bine schimbam locul de intalnire?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si io...ca tot am nevoie de "fratii motociclisti" ca sa-mi recuperez catelu' furat pe 29 decembrie...Careva care lucreaza la Connex,daca stiti...Clopotele alea sunt puse special pt. noi,sa ne caram mai repede de-acolo!!! Culmea e ca sunt platite din banii nostri!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar decat sa ne vaitam de clopote, nu mai bine schimbam locul de intalnire?

NUUUU! Lasa, ca e cu traditie locul ala! Si ce va deranjeaza asa clopotele alea, mie chiar imi plac. Voi astia mai mici, stati prost cu nervii???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NUUUU! Lasa, ca e cu traditie locul ala! Si ce va deranjeaza asa clopotele alea, mie chiar imi plac. Voi astia mai mici, stati prost cu nervii???

Nu-i vorba de nervi, ci ca nu ne mai auzim intre noi, trebuie sa tipam. Daca poate cineva sa le dea mai incet, ar fi OK.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci la ce ora va adunati? De fapt ma intereseaza mai mult pana la ce ora stati...ca sa stiu daca ajung sau nu. Ca eu mai repede de 8 nu prea am sanse sa ajung :cheers:

 

Sau daca plecati pana atunci la ciorba, spuneti-mi unde mergeti ca sa vin direct acolo.

 

0740227704

 

@Plescoi: mi-e pofta de o "surpriza" de-a ta... sunt nesimtit daca te rog sa-mi aduci si mie vreo 200 gr? Contra cost, of course... :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca vremea a fost nasoala... sper mierurea viitoare sa fie vreme acceptabila, cel putin uscat. a fost cienva la arc azi ? sau si voi ati auzit ca ciorba nu e facuta azi :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost, iar vremea n-a fost nasoala deloc...cred ca am fost vreo 10-12 in total. S-au discutat chestii interesante...detalii le obtineti de la Purghy.

Oricum va urasc ca mi-ati facut pofta de ciorba de burta iar apoi m-ati lasat balta...rusinica. Sa nu mai faceti asa ceva ca nu e frumos... :cheers:

Pana la urma am stins pofta de ciorba cu o pizza, in Etrusco... :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...