Sari la conținut

Pentru Cei Cu Ural Si Nu Numai...


sangre
 Share

Postări Recomandate

Fratilor...daca da Dumenzeu pana vineri am URAL Gear-Up fara atash din pacate ....Uralul este un imz 8103-10 din 1992 si are 650 cm3. este....de vis!

 

Problema mea mare este ca nu gasesc un robinet de benzina de-la cu 2 canale si o baterie... care are? stiti unde as putea sa gasesc?

 

 

Multumesc mult si cat de curand vine pozele....asta daca nu se razgandeste baiatul ala sau ...Doamne fereste! nu dam intr-un copac....

 

 

Va rog mult cine ma poate ajuta dau ...bere....litri de bere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor...daca da Dumenzeu pana vineri am URAL Gear-Up fara atash din pacate ....Uralul este un imz 8103-10 din 1992 si are 650 cm3. este....de vis!

 

Problema mea mare este ca nu gasesc un robinet de benzina de-la cu 2 canale si o baterie... care are? stiti unde as putea sa gasesc?

Multumesc mult si cat de curand vine pozele....asta daca nu se razgandeste baiatul ala sau ...Doamne fereste! nu dam intr-un copac....

Va rog mult cine ma poate ajuta dau ...bere....litri de bere!

 

 

Sa o plimbi sanatos!!!!Sa nu ai parte de necazuri cu ea!Este o motocicleta super,sa ai grija de ea!Numai bine!

 

PS:Sa postezi aici cand vine pozele!

Editat de mixi_dixi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai rapid, zic eu, avand in vedere ca esti din bucuresti, intra la primul topic si cauta nr. lu' Cristi Tunaru. De gasit il gasesti pe calea Giulesti, dupa station mai mergi vreo 5 statii de tramvai..si cand ai impresia ca ai ajuns la tara incepi sa te uiti pe partea stanga unde este o spalatorie auto cu "tablele" vopsite in galben. Sigur gasesti baterie si robinet chiar daca il iei prin surprindere :scratch: . Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca de acesti carabusi mai stie si Aleko cate ceva(scuze ca l-am dat de gol :scratch: ),are si el un Ural.Sau mai bine,cand ai nevoie de informatii posteaza aici cu ce ai nevoie,sunt destui de treaba prin plantatie pe aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il stiu pe aleko baiat de treaba am cumparat odata o furca de IJ s-o pun la vechiul meu Simson dar...nu prea se potrivea ceva si am dat-o :scratch:. am dat si simsonu ...dar uitati poze cu uralul care 99,99% e al meu ...asta daca nu se intampla ceva neprevazut....

 

totusi care stie sa nu ma ,uite cu o baterie si un robinet de rezervor....

 

 

merci all!

 

...hmm nu merg pozele....le pun maine!

Editat de sangre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut. Acum am vazut. Sa-l stapinesti sanatos si sa te bucuri de el si cu el. Furca aia de fata pina in 90 la ora simti ca "plutesti" cu motocicleta, peste e invers, cred ca depinde si de cit de bune sint telescoapele. Asfalt uscat numai sub roti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...