Sari la conținut

Motocicletele Din Oltenia


BlakAngel
 Share

Postări Recomandate

Salutareeeeeeee!!!

Sunt dezolata....nici-un/o motociclist din OLT, in oras(Slatina) am vazut cateva si am auzit de ceva accidente, cei drept nu prea stau in oras(tara).

In septembrie vreau sa-mi aduc si eu pe" CHER" , o Yamaha TDM 850 4XT, pt. a o inscrie si folosi cand vin acasa chiar daca am un pic de teama.

Saptamana viitoare o duc la reprezentanta sa-i faca o verificare si sa o pregateasaca pt schimbarea rezidentei, nu stiu in zona noastra unde este cea mai apropiata reprezentanta de la la Yamaha, dar sper sa nu am nevoie in urmatorii 2 ani.

Va salut si sper sa ne intalnim,

olteanca

yamaha are in craiova, il stiu pe baiat, dar momentan nu mai e nimic in spatiu lui, dar putem da de el pentru orice chestie, ca stiu unde sta :D

suntem multi din olt, poate nu ai citit tu destul de bine topicul :P

bine ai venit printre noi, te asteptam la plimbari cand iti vine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 356
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sal'

Ma bucur pt. oltenii care nu s-au lasat mai prejossssss si multumesc pt. invitatie si informatie," fulguletz",.M-ai ghicit....nu am citit mare lucru, am intrat pe site pt informatii privind inmatricularea, impozite...informatii pregatitoare pt lupta impotriva birocratiei .

Colac peste pupaza, akm ca vin acasa nu mai am permisul de conducere(am lasat portofelul k toate doc. pe seaua de la moto, intr-o parcare)am o foaie provizorie eliberata de carabinieri italieni, sper sa nu fiu nevoita sa o mai traduc si pe asta.:angryfire: AAAAAAAA uitasem.... e cineva nascut odata k epoca comunista???????

Va salut,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal'

Ma bucur pt. oltenii care nu s-au lasat mai prejossssss si multumesc pt. invitatie si informatie," fulguletz",.M-ai ghicit....nu am citit mare lucru, am intrat pe site pt informatii privind inmatricularea, impozite...informatii pregatitoare pt lupta impotriva birocratiei .

Colac peste pupaza, akm ca vin acasa nu mai am permisul de conducere(am lasat portofelul k toate doc. pe seaua de la moto, intr-o parcare)am o foaie provizorie eliberata de carabinieri italieni, sper sa nu fiu nevoita sa o mai traduc si pe asta.:angryfire: AAAAAAAA uitasem.... e cineva nascut odata k epoca comunista???????

Va salut,

Cred ca suntem multi nascuti in comunism....care e ideea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Regret k nu m-am facut inteleasa,,....macar sa ma fi nascut in'89 :banana:

odata cu.... pt mine inseamna anii '60, nu ma refeream la decretei,

RHAPSODY,!!!!! mi-ai rupt lantul k procentul :scratch:

va salut

 

Cred ca suntem multi nascuti in comunism....care e ideea?

 

 

Citeste ce a scris FUZZY pe "ARTICOLE SI TUTORIALE"% "CUM SA RIDICAM O MOTO.." si ai sa vezi care era ideea.

te salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum nu am intalnit o doamna cu motorul cazut (sau cu lantul rupt :peace: ), dar daca se va intampla, indiferent ca sunt cu mobra sau conserva voi opri sa ajut. Individul care s-a dat in spectacol pe "ARTICOLE SI TUTORIALE" nu trebuie luat in seama, el nu a inteles nimic din demonstratia aia.

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Salutareeeeeeee!!!

Sunt dezolata....nici-un/o motociclist din OLT, in oras(Slatina) am vazut cateva si am auzit de ceva accidente, cei drept nu prea stau in oras(tara).

In septembrie vreau sa-mi aduc si eu pe" CHER" , o Yamaha TDM 850 4XT, pt. a o inscrie si folosi cand vin acasa chiar daca am un pic de teama.

Saptamana viitoare o duc la reprezentanta sa-i faca o verificare si sa o pregateasaca pt schimbarea rezidentei, nu stiu in zona noastra unde este cea mai apropiata reprezentanta de la la Yamaha, dar sper sa nu am nevoie in urmatorii 2 ani.

Va salut si sper sa ne intalnim,

olteanca

eu sunt din slatina, si mai cunosc cativa. ideea e ca noi ne stim si ne intalnim pe la noi prin curte dar intotdeauna suntem deschisi pt noi prietenii mai ales motociclisti iti las un numar de telefon 0765451757 si cand ai chef de noi prieteni suni. Gabi ma numesc si conduc kawasaki ninja zx7R. mai scria cineva ca ne intalnim la Omv da este adevarat dar acolo este punctul de plecare al oricarei plimbari :) cartile sunt facute deja cand aju gem la omv sa bem o cafeluta. pt ceilalti care sunt din slatina si au moto nu ezitati sa faceti acelasi lucru cu telefonul de mai sus :) plimbari facem aproape in fiecare weekend

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Moto Sapiens Dr Tr Severin are placerea de a va anunta/invita la : /index.php?/topic/677156-clendar-activitati-moto-sapiens/

 

:moto: :cheers:

 

pe 1-3 iunie suntem nelipsiti ! abia astept ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

teo tu ti-ai schimbat iar motoru? sau ala de AG parcat acu unde parchezi tu de obicei e al altcuiva? parca luasei aia gsxr-u de 750, asta parea o honda de 1000 :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, este a mea, sunt la a patra motocicleta :)

 

este un suzuki gsx-r 1000, din 2006 (un an bun, ca la vinuri :P )

post-45009-0-53945300-1336481435_thumb.jpg

post-45009-0-51210100-1336481444_thumb.jpg

Editat de theos_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, este a mea, sunt la a patra motocicleta :)

 

este un suzuki gsx-r 1000, din 2006 (un an bun, ca la vinuri :P )

sa-tzi traiasca :) era si cazul sa scapi de aia cu numarul RIP :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

E unul aproape de Selgros, unde e panoul cu "Eurocar" de faci stanga pe o straduta, cam la vreo suta de metri pe straduta aia e vila cu service-ul. Momentan alt service nu mai stiu.

Editat de Costi97
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...