Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR RR


Reverse
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In general se pun harti testate, cel mult ajustate pe dyno. Eu n-as experimenta harti built from scratch :-) Folosind un astfel de dispozitiv se poate strica motorul. E ca si cum ai cumpara o masina "chipata" :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evacuari scumpe, filtre sport, citiva cai putere vs cauciucuri moi care tin maxim 3-4000km. La ce-or servi caii aia in plus, ca pe asfalt sa impinga motoreta, sigur nu ajung decit de la treapta a 3-a in sus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand honda cbr1000rr daca e cineva interesat, stare buna 38000km, stator nou schimbat acum 200 de km,toba arrow titan filtru aer bmc, cauciuc spate nou, ulei schimbat, apa paie si bataie , am atasat cateva poze cu ea pretul e de 3700 euro URGENT!

post-64918-0-92815400-1336394527_thumb.jpg

post-64918-0-61667100-1336394539_thumb.jpg

post-64918-0-22571400-1336394550_thumb.jpg

post-64918-0-89553800-1336394558_thumb.jpg

Editat de Shobo2020
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are cinevas a imi imprumute si mie cateva zile maxim o saptamana o sea de 1000rr ca vreau sa o personalizez pe a mea si nici nu vreau sa stau fara mobra in perioada asta? dau un cico :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Daca este cineva interesat am 2 perechi de oglinzi cu semnalizari integrate. Eu le luasem pentru r1 2003 dar nu se potrivesc.Le-am luat de pe ebay cu 150 ron + 20 ron vama pe pereche. Le vand cu 150 ron perechea. Se vand doar cu proba. Valabil pentru Bucuresti. Multumesc!

post-40717-0-17999200-1337162796_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog un link sau indrumare catre solutia pt a afla ce eroare am la 1000rr 2006(bec ulei rosu palpaie in bord). stiu ca are o mufa la care trebuie conectati doi pini dar nu stiu care e.....multumesc!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog un link sau indrumare catre solutia pt a afla ce eroare am la 1000rr 2006(bec ulei rosu palpaie in bord). stiu ca are o mufa la care trebuie conectati doi pini dar nu stiu care e.....multumesc!!

Carena stg jos,langa blocul cu sigurante este o mufa rosie cu capac. Din cate imi aduc aminte cu mufa in sus, fata la tine, pinul sus si jos partea stg.Cel mai bine cauti firul verde si fata de el urmatorul opus pe verticala...Sper sa nu ma insel..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Alecs 1000rr-poate o sa zici ca innebunesc de cap cu atatea intrebari, dar te rog sa imi zici de unde sa comand un capac monopost ca al tau ca m-am tot uitat in ultimile zile pe ebay si nu gasesc decat modelul ala turtit si cu sitele alea pe el si nu prea imi place(ca al tau am vazut doar ptr modelul de 2008 in sus), daca ai vreun link ceva ar fi si mai bine, ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Adrian.Eu asa am luat mobra si nu stiu de unde l-a luat sincer. Dar daca vrei ti-l dau eu pe al meu cu 200 ron ca mie nu imi place, ca am seaua dedesubt si vreau sa imi iau simplu fara absolut nici o sea. Daca te intereseaza da-mi un semn pe PM sa vb

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine executa niste gauri pt crashpaduri in carene de cbr600rr 04?

 

Merg date cu laser?

Da merg cu laser,trebuie sa iei legatura cu capitanul Picard,din startrek,dar roaga-l frumos sa regleze raza la fazer sa nu treaca si prin motor!

PS. freza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da merg cu laser,trebuie sa iei legatura cu capitanul Picard,din startrek,dar roaga-l frumos sa regleze raza la fazer sa nu treaca si prin motor!

PS. freza...

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenisorule, sa nu crape mai mult decat trebuie.

Ce sa crape nenisorule?

Stabilesti diametrul necesar,marchezi centru, alegi freza,si gauresti.

Ce te face sa crezi ca se crapa mai mult decat trebuie?

Ca doar nu gauresti cu preduceaua...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am vorbit cu un cineva de la un service. S-a eschivat de la treaba pe motiv ca e super greu sa dai o gaura in carene cu freza care trebuie sa iasa perfect.

Mai caut. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am vorbit cu un cineva de la un service. S-a eschivat de la treaba pe motiv ca e super greu sa dai o gaura in carene cu freza care trebuie sa iasa perfect.

Mai caut. :(

 

sa ai service si sa nu stii da o gaura???!!! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am vorbit cu un cineva de la un service. S-a eschivat de la treaba pe motiv ca e super greu sa dai o gaura in carene cu freza care trebuie sa iasa perfect.

Mai caut. :(

Pai asta este chestia ,cu freza iese PERFECT! :D

Succes la cautari :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...