Sari la conținut

Accident Mortal Azi 9.06.2004 In Bucuresti


radupop
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 134
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum am vazut la stiri pe Protv, astept detaliile de la ora 23.00.

Un politist a accidentat mortal un motociclist in zona lacului Tei.

A murit la 2-3 minute dupa impact.

 

Dumnezeu sa il ierte.

 

Bai fratilor astia sunt imbecili din cale afara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este inadmisibil....am vazut akum si eu...RIP!!!

 

Chiar tre sa facem ceva cu conduita preventiva la taranii astia.... sa incercam cu fluturasii sa scriem in ziare.. orice....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A murit un om . Tanar, un copil. Un inceput de viata curmat de un neatent , citeste criminal.Oameni buni , aveti grija , nu se intampla numai altora! Ne doare sufletul si il plangem alaturi de familia lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca in pace ! Prea tinar sa plece de pe aceasta lume.......condoliantze familiei si tuturor prietenilor lui......

 

Ar trebui facut ceva impotriva tuturor celor care conduc intr-un mod nesigur pe drumurile publice, sa facem fluturasi, sa facem public la festivale, protestul nostru impotriva celor care nu respecta circulatia tuturor pe drumurile publice.....ORICE NUMAI SA LE ATRAGEM ATENTIA MITOCANILOR ! ! ! :ph34r:

 

Noi, cei de aici din Nordul Bucovinei, suntem alaturi de voi in aceasta tragedie si cred ca numai prin unitate vom mai putea indrepta putin lucrurile, in sensul acesta....

 

no comment.....more......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu pareri de rau, ne exprimam cu totii de tragicul accident, daca se ia hatararea sa se stranga niste bani pt tiparirea de fluturasi de conduita preventiva pt soferi...eu particip, iar la distribuire nici nu mai vb...

 

 

Mai bine mai tarziu decat niciodata si mai bine prevenim decat sa mai scriem la rubrica asta, haide-ti sa facem ceva...

 

Problema ar trebui ridicata si analizata la nivel de cluburi si sefi de cluburi apoi executata de noi toti....

 

 

RIP!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...