Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

Sunteti mai rai ca niste copii de gradinita. Nu va mai certati...gata..asa o fost..sa fie 2 cluburi asta e. Nu are de ce sa fie invidioasa nici o parte pe cealalta...ca pana una alta nu s-a facut ceva mai special...ca sa apara cumva invidia. Deci...chiar nu va inteleg dar in fine...Pana la urma toti impartim acelasi hobby....MOTOCICLISMUL....si nu suntem babele de la piata care se cearta din cauza pretutui. Deci....iesiti la o bere respectiv vin fiert....si bine-a fi.. :rock:

 

 

Si apropo Arnold...ca nu m-am legat de mult de tine... tu oricum esti minor...ece te intereseaza detaliile? :what:

AI PERFECTA DREPTATE !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

asadar...poate is minor, dar buletinul nu-l folosesc, si de mine nu poti zice ca arat a minor :rock: .....si nu comenta, ca nici tu n-ai primi legal in magazin nici tigari nici bere, mai ai pana la 18 :haha: :10: ......si pe tine bobo nu eu te-am facut prima data "kicsi ticu", si kicsi nu iti zice la inaltime :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asadar...poate is minor, dar buletinul nu-l folosesc, si de mine nu poti zice ca arat a minor :rock: .....si nu comenta, ca nici tu n-ai primi legal in magazin nici tigari nici bere, mai ai pana la 18 :haha: :D ......si pe tine bobo nu eu te-am facut prima data "kicsi ticu", si kicsi nu iti zice la inaltime :what:

 

 

Ai dreptate..nu arati a minor.... dar gandesti ca un minor. :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, deci se confirma ce ziceam legat de astia doi......love is in the air :rock:

ma vasile nu poti nimeri din 2 variante cea corecta....exista 50% probabilitate sa zici gresit, dar profiti de ea.... :what:

ideea e ca ninge si lumea se plictiseste, de aia se mai glumeste, se mai rade.....eee numa acum imi dau seama ca si tu glumeai... :haha: ....daca glumesti ii ok :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut mah.suna-ma daka vrei sa vii cu noi,sa ne organizam.se pleaca sambata pe la 11 si stam pana duminica seara.

alte intrebari le rezolv telefonic.

eu sunt in hajduszoboszlo deja ,si as fi tras o fuga pana acolo ,dar nu stiu exact unde trebuie sa ajung

 

"Nyreghaza"....insemnand NyiregyhĂĄza :rock: :>
johnyyy chiar stiu ce e nyreghaza dar nu stiam locul unde se tine probabil nu am scris corect dar asta e.....
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce concurs? poate pot sa ma duc si eu,cind?

noembrie(sanbata la ora16 si dumineca la ora 15) in nyregyhaza (bujtosi szabadido csarnok) adica in sala sportului este un trial moto ...biletul costa1300ft

pe zii .....noi plecam sanbat in jurul orei 11 dimineata din bm.daca vrei ne vedem acolo si mai pov.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noembrie(sanbata la ora16 si dumineca la ora 15) in nyregyhaza (bujtosi szabadido csarnok) adica in sala sportului este un trial moto ...biletul costa1300ft

pe zii .....noi plecam sanbat in jurul orei 11 dimineata din bm.daca vrei ne vedem acolo si mai pov.

 

 

update de ora :

pompa de benzina OMV de pe strada independentei ( pe drumu de satu mare ) , ora 10:00 ( dimineata )se pleaca . adica aia inseamna ca la 10 demaram nu la 10 ne scarpinam in nas. preferabil ar fi sa se vina cu vreo 15 minute inainte de ora 10 , o verificare de presiune roti , alimentare masina , una alta , mers la toaleta , tigari aia care presteaza asa ceva , si alte cacaturi de astea care consuma timp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

update de ora :

pompa de benzina OMV de pe strada independentei ( pe drumu de satu mare ) , ora 10:00 ( dimineata )se pleaca . adica aia inseamna ca la 10 demaram nu la 10 ne scarpinam in nas. preferabil ar fi sa se vina cu vreo 15 minute inainte de ora 10 , o verificare de presiune roti , alimentare masina , una alta , mers la toaleta , tigari aia care presteaza asa ceva , si alte cacaturi de astea care consuma timp

:what: si dezmatzul incepe :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa nu uitati sa mancati gulyas, have fun :lol:

 

PS:nu stie careva piese de MZ TS 250 :laugh: ( set complet)

Cauta la cei din SM, ei au ceva magazin pe acolo cu piese de etz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...