Sari la conținut

Va Prezint Noua Mea Iubire!


Postări Recomandate

Felicitari,ai o motocicleta legendara cu caracter.Ce zici ce vibratii are la ralanti. :banana:

Sincer nu mi se pare ca vibreaza asa rau...pana acum nu pot sa zic ca ma deranjeaza...om vedea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se numeste KTM-LC4 si sunt super fericita!

 

 

Te cred si eu ca esti fericita..........la cum vibreaza :banana: .........bag-o-n turatii mai mari si va vibra si mai rau.........sa vezi atunci fericire pe capul tau :baldy: ........n-o sa te mai dai jos de pe ea :ok: :P :P

 

S-o stapanesti sanatoasa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te cred si eu ca esti fericita..........la cum vibreaza :bounce: .........bag-o-n turatii mai mari si va vibra si mai rau.........sa vezi atunci fericire pe capul tau :) ........n-o sa te mai dai jos de pe ea :drink: :ok: :finger:

 

S-o stapanesti sanatoasa :finger:

Eu de fapt am luat-o sa ma dau cu ea pe campuri.... nu pt vibratii...dc era pt asta luam altceva... :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari! Stiu ce simti, si eu mi-am luat una la fel anu asta in februarie. Nu am reusit sa fac decat vreo 400 de km dar sezonul abia a inceput.

 

Asfalt uscat! sau pamant ud! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu,si eu! :bounce:

Abia astept sa-i schimb gumele...Oricum mersi pt urari! :drink:

 

schimba-le si rupe-o pe hartoape :ok:

 

sa o stapanesti sanatoasa si sa te bucuri de ea... :)

 

imi pare rau ca nu am ajuns sambata la coclau sa o vad, da e timp ca doar e noua ta iubire, nu? :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si s-a bagat la tura de la Buzau. Brava. Te mai asteptam, dar schimba-ti pneurile

Si a fost si foarte misto...si cu peripetii... :crack: Abia astept sa-mi pun cauciucuri si daca ma mai luati nu trebuie sa ma intrebati de doua ori daca vin! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si a fost si foarte misto...si cu peripetii... :crack: Abia astept sa-mi pun cauciucuri si daca ma mai luati nu trebuie sa ma intrebati de doua ori daca vin! :wave:

cred ca ai gresit motoreta. trebuia sa-ti iei un exc :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si a fost si foarte misto...si cu peripetii... :crack: Abia astept sa-mi pun cauciucuri si daca ma mai luati nu trebuie sa ma intrebati de doua ori daca vin! :wave:

 

Este ca a fost mult mai nervoasa si mai usoara motocicleta lui Vio?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...