Sari la conținut

Detinatori de Kawasaki ZX-6R/636


chino
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu am testat. :unsure: Posibil.Se aude bine si este foarte scurta.Am si stickere de pus pe ea cu diverse firme.Am pus si foto.O dau eventual si la schimb cu ceva specific moto pt ca nu am ce face cu ea.0727364388

Emil tot cu galagia ai ramas? :)

Pe busa ce evacuare ai mai pus?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deformare profesionala!Parca tie ti-a trecut... !!Nu cred.Full sistem race Yoshimura cu finala carbon triovala(bineinteles scurtata cu 16 cm si modificata total la interior). :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu as recomanda sa pui faza scurta pe ambele faruri, se dubleaza consumul de curent, ceea ce va solicita mai mult alternatorul si releul de incarcare. In afara de asta va creste consumul si vor scadea performantele, dar f posibil sa nu se simta asta.

Cu ocazia intalnirii de la Brasov, in zona de campare a grupului din Piatra Neamt, veti putea admira ultimile creatii ale constructorului cu sange verde, zx10 si zx6 modele 2008, dar si modele mai vechi care au facut istorie, 636, zx7, vn drifter 1500 si 800, clasic tourer etc. La intrare ar trebui scris: oras infratit cu Akashi Japan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ai perfecta dreptate, dar, totusi, majoritatea merg cu faza lunga aprinsa ziua, deci ar consuma mai mult ca mine cu doua faze scurte aprinse. Eu nu merg cu faza lunga deoarece folosesc butonul de flash-uri, iar cu faza lunga aprinsa nu as mai putea. Pana la urma e chestie de gusturi treaba cu ambele faruri aprinse.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singurul avantaj pe care il vad eu, e ca nu iti mai atrage toata lumea atentia, ca ti s-a ars un bec. Cand ai faza lunga aprinsa, tot 2 becuri ard, este acelasi lucru ca la conversia respectiva, ca si consum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Am de vanzare un cadru de bord second-hand pentr un Kawasaki ZX-6R, generatie 1998-1999. Piesa este intr-o stare buna, nelovita, neindoita/fara rupturi. Pretul este de 220 RON, mai mult decat echitabil. Poate are nevoie cineva de el..

 

Contact: 0722 94 77 62 - Radu

Mail/YM Judass_iscariot (@)yahoo.com

 

0a88_1.JPG

Editat de Judas Iscariot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posibil sa te coste cam cat ar fi diferenta pt unul chiar din 2003. Daca iti place asa mult, scapa de aia veche si baga banii in modelul asta, va arata groaznic, nu se pastreaza proportiile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe mine ma tenteaza sa ii pun fata de 2003 dar nu stiu cat de mult trebuie modificat.Astept parerile voastre :kiss: post-21500-1218156134_thumb.jpg post-21500-1218156171_thumb.jpg

 

Modificarile sunt mari si costa enorm. Farul si carena fata sunt destul de scumpe. Daca tot vrei sa faci ceva schimari de look - fa la codita - pune-i de 2003-2004. Arata super. Hai ca o sa caut exact ce a facut un om si cum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

survolaj prietene,cat m-am tinut sa te intreb de problema asta cu prima ocazie cand te vad,si azi am palavragit aiurea de toate kkturile numai de treaba asta nu te-am intrebat :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa o stapanesti foarte sanatos si kilometrii cat mai multi fara incidente.O sa vezi ca e cal bun si fidel,si daca ii vorbesti frumos trece si Transalpina :D :P

ps : super tare poza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru urari si aprecieri. :P

Ma ajuta cineva cu recomandare service roti (schimbat cauciucuri + echilibrare) mai aproape de zona Berceni?

 

Multumesc. :D

 

post-33250-1218463475_thumb.jpg post-33250-1218463468_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti recomand autozone vis-a-vis de McDonalds Rock'n Roll pe Berzei.Super meserie baietii :D

 

Multumesc, tocmai i-am sunat, ma duc saptamana asta la ei.

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde mihnea bani de 2003 2004 ??? :D :P

 

chiar vrei sa iti raspund la aceasta intrebare ?

 

nu te apuca de surubareli ieftine.........

 

decat bani dati pe tot felul de plastice mai bine iti iei carene de fibra si te dai pe circuit :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

 

aveti idee, un rezervor indoit (infundat de la o lovitura de pumn in partea superioara langa busonul de benzina) se poate repara... adus la forma initiala, sau trebuie schimbat ?

recomandati-mi si mie, va rog, o persoana, un service, unde pot schimba uleiul din furca si semeringurile.

 

multam'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...