Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

+ 1... eu unu cunosc ambele zone ff bine....cei care o cunosc pot face diferenta +ca la cinema se intilneau motociclisti de pe vremurile comuniste...pina prin 93

Daca vreti si adapost cind ploua si santeti cu motoarele, alegeti Gloria.

Iar motociclistii cu comuniste s-au intalnit acolo pana in 2004-2005!!! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit ma lasa si pe mn sa postez aici in topicul asta :blink: :laugh: :o :(

oameni buni vreau si eu sa ma alatur voua macar anul acesta:) votez si eu pt gloria, dar din cate stiu acolo se intalneste 1alt grup(gloria brotherhood).eu am avut primul meu motorash de la unul din fondatori si stiu k se intalnesc acolo..asta era acu' 1-2ani.

id meu este cornel_bejan

pe cehu il stiu(ne-am intalnit la finele anului trecut inntr-o benz la ozana..mai erai cu nijte prieteniu:)

deocamdata stau in ozana(spate lic de chimie) bafta si abia astept sa vina Q.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare si eu votez tot pt locatia Gloria desi nu stiu sigur cand mai pot ajunge la intalnirile de vineri seara

 

am o intrebare pt kernel unde stai mai exact ca pe acolo locuiesc si eu mai exact blocul C1 cel cu 10 etaje dintre scoala 20 si gradinita

ASFALT USCAT SI BAFTA MULTA LA TOATA LUMEA

:blink: :laugh: :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prima intalnire se va face cand unul sau mai multi membri sunt dispusi sa iasa pe vremea actuala.

Eu una din pacate spun din inima ca as fi iesit cu drag ziua sa ma plimb cu motorul, caci pe la pranz e mai ok. Insa motorul meu e in scara blocului, iar bateria in casa. Nu vreau sa ma risc sa il scot inca, si sa ninga iar. A fost destul de greu sa il bag aici.

Asa ca din pacate, eu o sa ma alatur cand o sa fiu sigura ca trece acest inghet si zapada.

Pana atunci as fi incantata sa va mai vad la un suc!

Sezon de iarna scurt!

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca va vedeti la un suc / bere vin si eu, perpedes, ca mobra e 1 inzapezita pana peste cap si 2 fara acte momentan...

 

nu cred ca ar fi vreo problema ca sunt si cei de la gloria brotherhood acolo... doar nu ne luptam pt teritoriu, nu?

 

@raven: matinala ai fost... io abia am reusit sa deschid ochii pe la 12-1... oricum, ma bucur ca am apucat sa ne cunoastem, chiar daca fugitiv.. :laugh: am ramas uimit cati prieteni / amici / cunostinte au fost la pow aseara... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unchiule, stai la locul tau ca vine iarna. Crezi ca daca ai vazut doua raze de soare au si iesit ghioceii? Eu era sa-mi rup gatu de la metrou pana la birou pt ca in ciuda soarelui, pe la umbra au ramas pojghite fine de gheata care cred ca mai e si uda. Asa ca grija mare.

 

 

In alta ordine de idei: stie cineva pe cineva cu o platforma de transport moto si cu bun simt la preturi? Raven, parca tu il cunosteai pe tipul cu care mi-am dus eu moto la service. Ai nr lui? Eu am reusit sa il pierd.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bahhh..... lasati dreaku bautura si hai la plimbare :(

 

deci daca vineri e suportabila vremea .... pe cine gasesc la Gloria?!

 

...pe raven?! :o

haha :blink: ai ajuns sa ma cunosti prea bine :laugh:

Mai as fi iesit cu motorul dar nu mai am numere rosii si trebuie sa o inmatriculez...si cum vremea in urmatoarele zile cica revine la -X grade, probabil ca la primavara o inmatriculez. Plus ca e in scara blocului...

 

In alta ordine de idei: stie cineva pe cineva cu o platforma de transport moto si cu bun simt la preturi? Raven, parca tu il cunosteai pe tipul cu care mi-am dus eu moto la service. Ai nr lui? Eu am reusit sa il pierd.

da, nr lui e: 0744164899 sau id mess: dilodilly

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit ma lasa si pe mn sa postez aici in topicul asta :rock: :P :wink: :blbl:

oameni buni vreau si eu sa ma alatur voua macar anul acesta:) votez si eu pt gloria, dar din cate stiu acolo se intalneste 1alt grup(gloria brotherhood).eu am avut primul meu motorash de la unul din fondatori si stiu k se intalnesc acolo..asta era acu' 1-2ani.

id meu este cornel_bejan

pe cehu il stiu(ne-am intalnit la finele anului trecut inntr-o benz la ozana..mai erai cu nijte prieteniu:)

deocamdata stau in ozana(spate lic de chimie) bafta si abia astept sa vina Q.

 

 

salutare! :friends: . imi amintesc cand ne-am cunoscut, eram impreuna cu andrei _r5, blondu_ij si eugen la benzinarie si ne pregateam de o plimbarica. abia astept sa vina caldura ca imi tot mut motocicleta de colo colo prin curte- doar doar de s-o indura primavara sa vina :friends: .

va salut pe toti si... HAI CALDURAAAA!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sarumana!

sa cresti mic! :friends:

 

--- Mesaj completat în 23 Jan 2008 16:16 -------------
Ps: cu venitul primaverii va avertizez ca nu va mai iert cu iesirile la mici excursii moto in weekend. Anul asta va trebui sa punem la punct cateva iesiri :friends: si sa inchegam f bine acest grup!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In timp ce motociclistii din Militari, Bercen, Drumul Taberei, Rahova, Crangasi sunt cu motoarele turate la maxim, prin Bucuresti, Cavaleria de Titan sta pe forum toata ziua punand la cale planuri pentru excursii. Tocmai la primavara!. Lenesilor, afara e cald, asfaltul e uscat insa voua va e frica sa nu va inghete ... Stati toata ziua in fata calculatorului. Maine e duminica. Vremea e superba, am auzit ca va fi soare si o temperatura de aproximariv 5 grade.

 

Haideti la "o tura", prin Bucuresti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...