Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu particip la mars si acolo o sa donez si bani dupa puterea mea financiara. 2 coli A4 cu motivatia prezentei pe carene sunt suficiente ca sa imi tina fruntea sus! Vorba unui coleg de pe topicul repectiv:"ma doare fix in poponeata cine da banii. puteau sa imi puna si pene roz cu paiete ca tot ma duceam. baietii dau banul, numarati inca unul." Bravo Sukhoi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu particip la mars si acolo o sa donez si bani dupa puterea mea financiara. 2 coli A4 cu motivatia prezentei pe carene sunt suficiente ca sa imi tina fruntea sus! Vorba unui coleg de pe topicul repectiv:"ma doare fix in poponeata cine da banii. puteau sa imi puna si pene roz cu paiete ca tot ma duceam. baietii dau banul, numarati inca unul." Bravo Sukhoi!

Vin si eu si tot prin zona stau poate mergem impreuna :cheers:

Domnu cu EN-6 ce zice vine si el ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re 2 all

 

Bv voua!!! Multa lume anuntata si numai 3 au venit din cei care ne strangem in parc. Ce conteaza mijloacele atunci cand totul e pt o cauza mai aparte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@R4z0r

 

Eu m-am intalnic cu tipul cu virago de 750 Iceman si cu cel cu honda aia de 600 cu numar HAZ. Inseamna ca am fost 4

 

oki pe ice l-am vazut si eu pe acolo dar nu am apucat sa vb cu el dar in schimb m-am intalnit cu pachemon, greenhorn in piata si cu dunloop (sper sa nu confund useru) si inca un baiat am uitat cum il cheama sry :lol: la arc. poate si cu tine dar nu cred ca ne cunoastem ca sa ne recunoastem :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ola! :lol: io nu v-am vazut ... :)

oricum, eu am ajuns exact inainte de start....deci scuze daca din graba nu v-am norocit! :lol:

 

pai daca ai ajuns inainte de start :D inseamna ca pe altcineva am vazut si am confundat useru :) la naiba frate vineri acum vin cu foaie si pix sa imi notez nr.moto nume si user al fiecaruia sa nu mai scufund lumea :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) ola eu sunt ala cu B 69 HAZ :lol: , nu m-am anuntat nici aici nici pe celalalt topic ca o sa ajung, am preferat sa merg si gata, stiam clar scopul deci nu conta culoarea tricoului :) si nici discutiile de r...t legate de culoare, partid, morala si bla bla bla-uri ; cu toate ca am ajuns pe la 20 15 tot am participat, a venit o tanti dragutza si mi-a dat un tricou portocaliu l-am trantit pe mine si am tirat-o catre arc, deci asta e : scop atins pt Gabone :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut pe toti!!! acum pot intra si eu in gasca din sect 3...eu stau in dristor(ramnicu sarat)...am motor de mai mult timp dar abia acum cand mi-am luat un yamaha thundercat simt ce trebuie....asa ca

 

ASFALT USCAT SA AVEM!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut pe toti!!! acum pot intra si eu in gasca din sect 3...eu stau in dristor(ramnicu sarat)...am motor de mai mult timp dar abia acum cand mi-am luat un yamaha thundercat simt ce trebuie....asa ca

 

ASFALT USCAT SA AVEM!!!

 

pe unde mai exact ca pe acolo stau si eu oricum lasa ca vorbim vineri daca vi la titan :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine de la 19:00 la 20:00 la a 2a gura de metrou de la titan cea din parc adica spre potcoava NU cea din intersectie de langa magazin iar de acolo vedem ce cum si unde :) :)

daca vrei sa vi eu te astept de la 18:40 la 18:45 la biserica noua de pe rm.sarat :D

Editat de R4z0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...