Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Saptamana trecuta am fost la Soveja. A fost f frumos, o sa punem si poze.

Pentru sambata va propun Lacul Vidra. Buc-Rm Vl-Brezoi-Voineasa-Vidra-si retur. Vreo 550 km, o zi.

Sapt trecuta am fost doar 2. Sunt curios daca acum mai vine cineva.

 

 

Pacat ca drumurile frumoase din tara de ex Soveja-Lepsa sau Vidra-Obarsia Lotrului sunt in stare deplorabila.

Trebuie sa ma multumesc sa fac drumul pe jumate sau sa imi iau enduro-touring. :D Aviz celor care au, mergeti, aveti ce vedea. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@blue _angel

 

Scuze man, dar uit mereu cum te cheama. Si mi-a fost mai usor sa tin minte nr de inmatriculare. De fapt eu am o problema cu numele... Foarte greu imi intra in cap.

Daca ne mai intalnim de cateva ori promit ca o sa tin minte. Asta e.. sper ca nu te-ai suparat.

Hai diseara in parc! Eu o sa mai vin cu 2 baieti cu honde de 600.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde ati mers la Bulgari?

Bogdan, Angel ..nice. Frumos grup, acelasi stil de mers. :D

Eu m-am dat enduro, padure, drum prin camp...si am facut buf, maine la spital si cred ca gips la talpa piciorului...ce inseamna sa nu ai cizme de enduro :) :)

Sorry ca nu am mai ajuns la intrunire dar mereu au fost probleme (servici, probleme personale)...offf... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde ati mers la Bulgari?

Bogdan, Angel ..nice. Frumos grup, acelasi stil de mers. :rose:

Eu m-am dat enduro, padure, drum prin camp...si am facut buf, maine la spital si cred ca gips la talpa piciorului...ce inseamna sa nu ai cizme de enduro :) :D

Sorry ca nu am mai ajuns la intrunire dar mereu au fost probleme (servici, probleme personale)...offf... :D

 

Oooooooooooooof, ai si tu mai multa grija, prin padure nu e ca pe strada, sa te faci bine repede si sa te avem printre noi cat mai repede... :unsure:

 

Pana la urma am fost la Silistra, e de vazut doar cetatea, in rest Bulgaria zici ca e tara parasita, in 150 km am depasit 3 masini, o placere, ne-a oprit si radarul si dupa ce a tot incercat sa ne explice ca am depasit viteza ne-a dat drumul... :D

Preturile ... bulgaresti :) o placere pt noi care suntem invatati sa platim scump serviciile... :(

Sa va povesteasca Angel cum vorbea ghidul de la cetate romaneste (el il imita bine), foarte tare :)

post-18100-1212332150_thumb.jpg

post-18100-1212332158_thumb.jpg

Editat de nice_sun_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma s-a plecat la vulcanii noroiosi(3 motorete) dar in jur de ora 12 :unsure:....intoarcerea trebuia sa fie bv - cheia dar au intervenit niste probleme.....motoretele astea...se strica cand ti-e lumea mai draga....o sa revin cu poze :)

 

post-18944-1212394177_thumb.jpgpost-18944-1212394185_thumb.jpg

 

post-18944-1212394193_thumb.jpg s-a rupt cheia si a trebuit sa inventam ceva :)

 

post-18944-1212394199_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saptamana trecuta am fost la Soveja. A fost f frumos, o sa punem si poze.

Pentru sambata va propun Lacul Vidra. Buc-Rm Vl-Brezoi-Voineasa-Vidra-si retur. Vreo 550 km, o zi.

Sapt trecuta am fost doar 2. Sunt curios daca acum mai vine cineva.

 

 

Pacat ca drumurile frumoase din tara de ex Soveja-Lepsa sau Vidra-Obarsia Lotrului sunt in stare deplorabila.

Trebuie sa ma multumesc sa fac drumul pe jumate sau sa imi iau enduro-touring. :D Aviz celor care au, mergeti, aveti ce vedea. :)

 

:) Poze Soveja - chiar daca ne-a prins ploaia si la dus si la intors :unsure: a fost super..sunt niste locuri pe acolo care merita vazute

post-21144-1212395446_thumb.jpgpost-21144-1212395488_thumb.jpg

post-21144-1212395643_thumb.jpgpost-21144-1212395655_thumb.jpg

post-21144-1212395666_thumb.jpgpost-21144-1212395785_thumb.jpg

La Bulgari..frumos, intrat pe la Silistra intors pe la Russe-Giurgiu, frumos cu Radarul care ne-a oprit si dupa ce s-a chinuit o juma de minut sa ne explice ca aveam viteza , cand a scos Bogdan 10 Epuroi s-a speriat si ne-a facut semn disperat sa plecam :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta cu radarul a fost tare :unsure: Bine macar ca nu v-au facut probleme!

Mie imi e dor de mers cu motorul, inca obligat fortat tre sa fac pauza...Am si eu poze de la excursia de dinainte de incidentul enduro:

post-7727-1212396730_thumb.jpg

post-7727-1212396741_thumb.jpg

post-7727-1212396750_thumb.jpg

post-7727-1212396783_thumb.jpg

post-7727-1212396962_thumb.jpg

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos locul raven... greu de ajuns acolo din cauza drumului dar frumos... oricum erai ok cand am ajuns eu acolo ... bine nici nu am putut sta foarte mult pentru ca am plecat spre Alexandria ( singur :unsure: )

post-34004-1212437825_thumb.jpg

post-34004-1212437838_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos locul raven... greu de ajuns acolo din cauza drumului dar frumos... oricum erai ok cand am ajuns eu acolo ... bine nici nu am putut sta foarte mult pentru ca am plecat spre Alexandria ( singur :) )

 

 

omule, mi-a ramas pixu' cu zuzuki la tine. mi'e drag deci il vreau :) las' ca recuperez eu permisul si facem drumetii :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

omule, mi-a ramas pixu' cu zuzuki la tine. mi'e drag deci il vreau :) las' ca recuperez eu permisul si facem drumetii :unsure:

 

da stiu am vazut ieri cand am plecat de la munca si ma gandeam ca il vrei asa ca l-am pus la loc si ti-l returnez cu prima ocazie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos locul raven... greu de ajuns acolo din cauza drumului dar frumos... oricum erai ok cand am ajuns eu acolo ... bine nici nu am putut sta foarte mult pentru ca am plecat spre Alexandria ( singur :unsure: )

Mai, daca ma cunosti de ce nu imi spui? Eu din pacate nu imi dau seama cine esti in realitate, trebuia sa imi spui ca esti R4z0r...Off, lasa ca vorbim vineri mai multe, daca pot ajunge la intrunire.

Cat despre ok, pai am fost ok, am facut de vreo 3 ori drumul ala, si cand am plecat am facut buf...Era de asteptat ca ma tot bateau la cap baietii "sa ai grija, ca ieri au picat 5" ...phhiuu :)

Pentru cine nu are treaba diseara si vrea: eu si inca cativa prieteni ne intalnim dupa ora 19 la terasa La Motoare de pe TNB, cine vrea sa vina e binevenit. Nr meu e: 0727749544

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai, daca ma cunosti de ce nu imi spui? Eu din pacate nu imi dau seama cine esti in realitate, trebuia sa imi spui ca esti R4z0r...Off, lasa ca vorbim vineri mai multe, daca pot ajunge la intrunire.

Cat despre ok, pai am fost ok, am facut de vreo 3 ori drumul ala, si cand am plecat am facut buf...Era de asteptat ca ma tot bateau la cap baietii "sa ai grija, ca ieri au picat 5" ...phhiuu :)

Pentru cine nu are treaba diseara si vrea: eu si inca cativa prieteni ne intalnim dupa ora 19 la terasa La Motoare de pe TNB, cine vrea sa vina e binevenit. Nr meu e: 0727749544

 

a pai cand am ajuns acolo nu stiam exact care esti banuiam doar :rose: dar am vazut poza mai devreme si mi-am dat seama acum ca banuiam corect :D ...a si mie mi-au spus ca au cazut 4 si am tremurat serios si la dus si la intors ca de 2x am crezut ca ma infig in pamant pe aratura :) :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a pai cand am ajuns acolo nu stiam exact care esti banuiam doar :) dar am vazut poza mai devreme si mi-am dat seama acum ca banuiam corect :rose: ...a si mie mi-au spus ca au cazut 4 si am tremurat serios si la dus si la intors ca de 2x am crezut ca ma infig in pamant pe aratura :) :unsure:

hai diseara la un suc, unde am spus mai sus, mai vorbim...vine si zanu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...