Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

da ... :lol: nush dak stii exact unde e curba aia lunga de la real ... cum vii de la mall ....

 

eram pe banda 2 .... si eram aplecat .... aveam cam 60 .... si mi-a taiat calea unu cu o duba fiat ducato cred ... oricum era o duba mare .... si .... m-am panicat cand l-am vazut k e la 1 metru de mine si a pus si frana .... atunci am blocat rotile .... fara sa vreau .... si fiind aplecat ... m-am tavalit pana am intrat sub unu cu un peugeot 307 .... :P

aoleo...:cheers: :lol: duamne..de asta zic sa fim noi atenti mereu..ca altii.....clar nu sunt pt noi..:box:

uff... :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:kiss: uff...nasol...si ..cum esti?nu erai echipat complet?la amckart asa cereau aia....

 

Nu, nu m-am dus sa ma dau. Aveam geaca, casca si manusi. Acolo a vrut gasca sa mergem. Apropo, aveti mare grija pe centura. Din cauza caldurii s-au format in asfalt santuri de la rotile masinilor mari. Te fura destul de urat acele santuri. Daca stau bine sa ma gandesc ... cred ca a fost una din cauzele principale ptr. care am cazut. Am stat tot timpul cu aceasta teama de la intrarea pe centura (a voblat de cateva ori). Abia asteptam sa ajung.

 

salve :D

 

 

si eu stau in titan (codrii neamtului mai exact) ... posesor de GSX 600 F :lol: deocamdata pieton .... motorul a suferit un mic accident acum 2 saptamani .... in fatza la real ..... a luat o tranta cam naspa din cauza unui bou cu o dubitza .... care a si fugit .... si m-a lasat cu motoru pe picioru stang (am genunchiul cam varza )

am reparat ce am putut la el pana acum ...... mai trebuie sa ii iau capac stanga si ulei si sa ii repar putin carena si e gata de drum :box: cand va mai intalniti pe undeva .... poate imi dati si mie de stire

 

Id mess : youdontreallyloveme@yahoo.com

 

 

 

 

 

nu ... nu il stiam personal ... dar am mai vazut motoru ... ii stiam pe restu care erau pe acolo cu motoare .... adik tipu cu firebalde si ala cu gsxr.... :lol: .... mare pacat de el .... eu eram in 311 cand am vazut accidentu ....

 

sad :P

 

salve! Codrii Neamtului? pai suntem vecini. Relativ :cheers: Eu stau in spatele sectiei 13 politie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atunci ar trebui sa il stii pe mifla :kiss: sta la sectia 13 ... are un ER-6N :lol:

 

cand e gata motoru meu ne vedem toti la o plimbare de seara :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la revenirea din "plimbarea la mare" care am facut-o aceste zile cat am lipsit am aflat de Teo. necaz :kiss: . vad figuri noi bine ati venit... :lol:

 

 

bine te-am gasit :P

 

serban here :cheers:

 

sper sa ne vedem in curand .... trebuie sa repar motoru si ies pe asfalt sa va vad :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sta cineva pe la morarilor?:crack: in ultima vreme au inceput sa mai apara motoare pe aici,nou pe aici este cineva cu un fazer rosu si inca cineva care sta la costin georgian cu un er 6 n,care sunteti?:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la revenirea din "plimbarea la mare" care am facut-o aceste zile cat am lipsit am aflat de Teo. necaz :crack: . vad figuri noi bine ati venit... :laugh:

 

 

Bine v-am gasit si multumim de primire :lol:

 

Cred ca la NOI, astia mai NOI ca tine se referea... :lol:

Tu vad ca esti destul de veche :10:

 

Asadar, bine ati revenit, bine v-am gasit! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veche esti de la 50 de ani in sus... :lol:

"shu, ca aici eu comand, daca nu vreau eu sa iesi cu noi, nu iesi, da?!" :crack: :laugh: :laugh: (a se lua ca o gluma, kawalin stie...)

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca era o recomandare sa se foloseasca messengerul pt chestii personale ca anumiti sunt sensibili si sunt deranjati ? nu se aplica tuturor membrilor acest lucru ? este cineva mai presus de lege in cavalerie ?

mda...here we go again...

bye bye people!

ride safe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, oameni buni !

 

Dupa cativa ani de nedumeriri, lamuriri, certitudini, indoieli, vise, cosmaruri, incurajari, descurajari, sfaturi, atentionari, amenintari, rugaminti, promisiuni, juraminte, angajamente ferme, un contract si trei ani de viitoare sclavie ... am in sfarsit motocicleta mea :laugh: .

 

Primul pas pe scara experientei l-am facut deja (ocolire scuter...frana fata...blocat roata...ghips mana stanga) si chiar am tras si prima concluzie: echipamentul trebuie purtat si la 40 de grade afara :crack:

 

Acum am timp sa mai citesc povete pe forum (care sunt binevenite, dar pana nu dai tu cu capu' nu stii cum e) si sa ma bag si eu in seama ca sunt de prin Titan ca si voi si cred ca pe toti ne doare mana cand ne-o rupem ... deci avem niste lucruri in comun. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da...VINERI la 19:00 la titan iesirea din parc! pana acum suntem 3...mai strangem inca 3...si facem parada :crack: sau poate tragem o fuga pana aici... :laugh::D:D:D

Editat de Casper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdan: daca ajunge kitul de lant pana vineri seara, in weekend merg la Sighisoara.

Pt restul: wow ce de persoane noi! Ma bucur. Intalnirea ramane in fiecare vineri la gura de metrou Titan, cea din parc, intre orele 19-20.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oki....s-ar putea ca vineri sa vin pe jos,..macar sa va cunosc...

Am cazut azi cu motoreta si mi-am spart capacul de la ulei...bine,plus oglinda stanga tandari si carena....:crack:

dc nu reusesc sa le fac pana vineri,o sa vin macar sa va vad.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...