Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Priveghiul este azi, incepand cu ora 19 la Biserica de la Micsunica, langa magazinul PLUS de pe Bulevardul Saturn (cum se vinde de la Bucuresti, dreapta la McDonalds si la 500metri pe dreapta).

Maine, joi, 16.10.2008, la orele 13:30 toata lumea care doreste sa vina sa fie prezenta la biserica. Slujba va incepe la orele 14:00. Am atasat si o harta clara pentru toata lumea, sa fie usor de identificat.

post-2950-1224061081_thumb.jpg

 

TRANSPORT:

 

Autocar: intalnire ora 9:00 - Arcul de Triumf . Plecarea - ora 9:30 fix. Va avea poza lui Rontz in geam, il veti identifica usor. Returul se va stabili acolo. Pana acum s-au inscris la mine 31 persoane, mai sunt inca 3 locuri libere pe scaune.

 

Moto: intalnire 10:00 - cu rezervoarele pline - rondul de dupa Biker's (Otopeni). Plecare 10:30 (sa se ajunga lejer). Luati legatura cu mess: zanulmaseluta2002 sau la tel 0724351728 pentru plecarea moto iar acolo stabiliti impreuna locurile de regrupare. Impreuna cu cativa din colegii de servici ai lui Raul vom veni separat de data aceasta.

 

Masini: ori intalnire cu moto ori pe cont propriu pana la BV.

 

Va rog anuntati pe toti cei care vor sa vina cu datele de mai sus. Voi relua acest mesaj in decursul zilei pentru a nu se pierde.

 

 

Care doriti sa veniti cu autocarul va rog anuntati 'va ca sa va scriu pe lista si toate cele.

Editat de bogdancbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poate a fost de fapt pantalonul de vina si nu ti-ai dat seama..

As merge si eu la o plimbare (fara raising)dar dupa 12....si cred ca si ar mai fi doritori.

 

Nu stiu daca a fost de la pantalon... e din piele si stramt pe picior... dar totul e posibil... :disappointed:

 

 

Pana la urma se mai merge in weekend la bulgari? Seniorjax parca tu mi-ai zis de plimbare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu nevoie de niste protectii pt genunchi...va rog... Cine imi poate imprumuta si mie o pereche?? Maine dim merg la Brasov si n-as vrea sa plec fara. Va rog.....le inapoiez maine seara. multumesc....

Ne vedem la Titan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:(

 

 

Pana la urma se mai merge in weekend la bulgari? Seniorjax parca tu mi-ai zis de plimbare...

 

...nu vin azi k tre s repar duba k vineri ii fac RAR-ul, dar ne vedem vineri seara

cine zicea de Bulgari....cand ....cu cine....traseu....?? vrem si noi sa stim

:disappointed:

 

:(

 

 

Pana la urma se mai merge in weekend la bulgari? Seniorjax parca tu mi-ai zis de plimbare...

 

...nu vin azi k tre s repar duba k vineri ii fac RAR-ul, dar ne vedem vineri seara...cine are nevoie d transpot CALL

cine zicea de Bulgari....cand ....cu cine....traseu....?? vrem si noi sa stim

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu nevoie de niste protectii pt genunchi...va rog... Cine imi poate imprumuta si mie o pereche?? Maine dim merg la Brasov si n-as vrea sa plec fara. Va rog.....le inapoiez maine seara. multumesc....

Ne vedem la Titan.

 

 

vino in seara sta la salajan la statuie

 

vino in seara sta la salajan la statuie

macar asa sa pot fi si eu prezent...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai za uei ai grija ca io ti le-am dat ca sa iti tina de cald nu "sa le folosesti"

Pai tot d-asta le-am luat si eu..sa-mi tina de cald la genunchi. Multumesc frumos!!!

Si ma tin de cuvant..aprind niste lumanari la Rontz si din partea ta. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu voi merge... inca nu sunt sigur daca cu tot "valul" sau un pic mai tarziu... recunosc ca sunt puternic marcat de disparitia lui Raul si as prefera ceva mai "neaglomerat"....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Diseara eu ma duc la Ursu..pe la 21:30 sunt acolo...cine vrea ne vedem acolo !

Ce faci ma la ursu ?

 

Hai la bikers otopeni daca tot vrei sa iesi din casa , ce faci iesi din casa sa te duci pana la ursu. mai bine iei troleu, asa pana la bikers mai faci o plimbare, boc :( :disappointed:

 

Deci ... asa ramane. Ne vedem la 21:30 la biker's otopeni !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, salut,

 

A mai aparut un incepator prin cartier! (EU! :disappointed: )

Daca nu va saluta unu cu un BMW albastru sa stiti ca ori se uita pe bord sa vada daca e aprins N-ul, ori nu putea sa ia mana de pe ambreiaj! :(

Daca e loc si pentru mine, recuperez saluturile miercuri la intalnire. :(

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...