Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Unde se poate face Casco ?

Se poate face si la motoare second-hand si care au oferta mai buna.

 

Casco poti face la orice motoreta , chiar si second hand , singira restrictie , conditie este aceea ca motoreta sa nu fie mai mai veche de 10 ani , daca ai nevoie dai un semn . duce anual intre 550 - 800 E , depinde de valoarea de catalog a motoretei . Dar merita .

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap; interesant topicul !!

 

io sunt prin zona auchan cu un hornet galben....dar nu cred ca o sa ma vedeti pana la primavara.

....si un mic detaliu : in primavara fac 49 ani; nu, nu ma supar de intrebare; am 49 ani si permis de moto din` 86.

 

si acuma ca tot m-am bagat si io ca musca-n lapte; spuneti-mi si mie daca stiti magazine de echipament si accesorii prin sectoru` 3 - unu` la stadionul lia manoliu.....altele ?

 

......dar o vulcanizare moto stie cineva prin zona ?

....dar de parcare pentru iarna are cineva idei ?...vreo magazie prin curtea cuiva, ceva ?

....ce buna ar fi o harta a sectorului 3 cu toate punctele de interes moto marcate pe ea si postata aici......eh, se baga cineva ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate eu azi nu vin la intrunire, o sa merg la Mister Moto sa imi vad prietenii...

 

Intrebare: de unde pot lua si eu Motul 7100 10w40 full sintetic ??? la un pret mai bun...

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai mi-a zis un vecin k azi noapte p l 5 un tip se uita pe sub motorul meu ....nu stiu ce cauta sub husa motorului dar nu imi miroase a bine

Am si alarma si lant dar maine imi schimb lantul k nu am incredere in cei 20 lei cat face....sper k unu mai scump va fi si mai bun

 

.....in fiecare seara aud k s-a mai furat un motor ....cu totii speram k sa nu o patim

 

...dar daca are cineva alte idei . ..sau cum sa ne ferim de..hoti.....sau ce antifurturi sunt mai bune...postati va rog....poate pe cineva va ajuta

stiu k sunt topicuri de gen dar ziceti si voi o parere

 

:rolleyes:

 

cea mai buna solutie este alarma cu pager. Am asa ceva ... un SCORPIO este ideal! Are mod silentios, practic iti suna doar telecomanda. In felul asta prinzi panarama in fapt :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap; interesant topicul !!

 

io sunt prin zona auchan cu un hornet galben....dar nu cred ca o sa ma vedeti pana la primavara.

....si un mic detaliu : in primavara fac 49 ani; nu, nu ma supar de intrebare; am 49 ani si permis de moto din` 86.

 

si acuma ca tot m-am bagat si io ca musca-n lapte; spuneti-mi si mie daca stiti magazine de echipament si accesorii prin sectoru` 3 - unu` la stadionul lia manoliu.....altele ?

 

......dar o vulcanizare moto stie cineva prin zona ?

....dar de parcare pentru iarna are cineva idei ?...vreo magazie prin curtea cuiva, ceva ?

....ce buna ar fi o harta a sectorului 3 cu toate punctele de interes moto marcate pe ea si postata aici......eh, se baga cineva ?

Salut! ...magazin moto este in incinta targului Vitan (Moto Louis) sau Paula's Biker shop pe strada Popa Nan.

 

http://www.paulas-bikershop.com/catalog/index.php

Vulcanizare moto nu stiu dar este un service moto la AXXA vis-a-vis de targul Vitan pe partea dreapta venind dinspre centura sau in curba de la liceul Decebal fost 18 este si service dar au si magazin de echipamente. :rolleyes:

 

 

 

 

/index.php?showtopic=283070

 

Din pacate eu azi nu vin la intrunire, o sa merg la Mister Moto sa imi vad prietenii...

 

Intrebare: de unde pot lua si eu Motul 7100 10w40 full sintetic ??? la un pret mai bun...

Mergi la reprezentanta Motul din Bucuresti... este in Berceni pe linia lui 102 in curte la reprezentanta Ford cam doua statii de la Aparatori pe partea stanga.

 

 

By the way...la ce ora incepe mr moto..?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca mai vine lume eu vin la titan :P any1 else ?

 

nu vine nimeni ?? :rolleyes:

 

eu o sa vin totusi :nono: daca vrea careva sa vina ma gaseste acolo pana la fara un sfert or so :lool: mi-am facut si eu mobra azi si merge criminal am chef sa ma plimb la naiba'n puii mei ;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bad news, se pare ca o sa ne mutam la Unirii, din fericire tot o locatie lux. Da-n suflet tot Titanista raman, ca-mi sunt prea dragi cocoseii singuratici. :rolleyes:

 

Ramane valabila rugamintea pentru o dubita sau o masina mai zdravana pentru duminica in jurul pranzului. Recompensa in bere/suc si recunostinta mea forever. Ma gasiti via PM sau mess, acu' fug la impachetat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respect . Lumea i-mi spune DIAVOLUL. Am o propunere unde sa ne intalnim

. Prin zona Unirii . Este un bar KOOL unde ma cunoaste lumea .

mai vorbim daca va intereseaza .Pt cei din titan . Eu sant mai nou pe aici .Respect si asfalt uscat .

 

La Titan unde va intalniti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu se mai fac vehicule mai vechi de 2005; ordin de sus de cateva zile mai bine spus de saptamana trecuta :nono:

 

 

salut !

pt. o kawa versys 650 din2007, cat e un full casco ?

multumesc !

ciao ! :rolleyes:

 

dap; interesant topicul !!

 

io sunt prin zona auchan cu un hornet galben....dar nu cred ca o sa ma vedeti pana la primavara.

....si un mic detaliu : in primavara fac 49 ani; nu, nu ma supar de intrebare; am 49 ani si permis de moto din` 86.

 

si acuma ca tot m-am bagat si io ca musca-n lapte; spuneti-mi si mie daca stiti magazine de echipament si accesorii prin sectoru` 3 - unu` la stadionul lia manoliu.....altele ?

 

......dar o vulcanizare moto stie cineva prin zona ?

....dar de parcare pentru iarna are cineva idei ?...vreo magazie prin curtea cuiva, ceva ?

....ce buna ar fi o harta a sectorului 3 cu toate punctele de interes moto marcate pe ea si postata aici......eh, se baga cineva ?

 

 

SALUT ! stai linistit....! eu am 43

Editat de SPIX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spix;

 

.....varsta e in cap. :nono: :rolleyes:

 

yorgo;

thx ptr. info.

 

la stadion la lia manoliu este o terasa/pizzerie ( la cat spatiu liber e acolo....se pot face si intalniri intre noi ! ) si in continuarea ei este un magazin de echipament scutere si moto; trebuie doar sa te uiti putin mai atent.

 

asfalt uscat !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buey, deci pana la urma tot in Titan raman, apartamentul e de fapt pe Reconstructiei, pe la Baba Novac (Rucar). Si tot LUX :nono: Maine fac mutarea, asa ca si rugamintea ramane valabila, dupa amiaza mai precis. Si recompensa ramane valabila :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la stadion la lia manoliu este o terasa/pizzerie ( la cat spatiu liber e acolo....se pot face si intalniri intre noi ! ) si in continuarea ei este un magazin de echipament scutere si moto; trebuie doar sa te uiti putin mai atent.

 

 

post-43121-1226158141_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...