Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bre, matale stai in unu' din bloacele turn de langa parc? ala de 14 etaje?

 

Aleea Reconstructiei, domnu', bloc cu 10 etaje :P e langa o gradinita, daca nu ma insel :ok:

 

 

Era duminca ..dar fie...daca tu erai atenta la pitzipoanca din el !

 

Si ce pitzipoanca zace in el. Magarule, alerga dupa tine cu trei genti de dama (din care una ROZ) si tu tot nu ai vrut sa-l duci la mall... :P

 

 

Vin eu la arc.

 

Vad ca motociclistii astia de sezon , de weekend , de vara , astia de terasa... s-au bagat la iernat deja :D )

 

luci 1 - nyt 0. goooooooooool! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

septimiu:

nu asteaptam zapada k frigul neeee-a fost de ajuns

@raven ne-am uitat dupa tine dar nimic ...am fost 4 care ne stiam si in rest mai putina lume k-n alte dati

oricum azi am inghetat si cred k intr-o saptm o bag si eu in casa

 

asfalt uscat tuturor

:P

post-25016-1226517323_thumb.jpg

Editat de alexutzu_liv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

septimiu:

nu asteaptam zapada k frigul neeee-a fost de ajuns

@raven ne-am uitat dupa tine dar nimic ...am fost 4 care ne stiam si in rest mai putina lume k-n alte dati

oricum azi am inghetat si cred k intr-o saptm o bag si eu in casa

 

asfalt uscat tuturor

:lol:

 

 

Hahahahahaha ! Zmeul de Luci a facut pe el de frig? Uite miezule sa vezi cum e ! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin eu la arc.

 

Vad ca motociclistii astia de sezon , de weekend , de vara , astia de terasa... s-au bagat la iernat deja :D :P)

Luci iar ai vorbit prostioare si ti-a trecut vantul prin oase... :P

 

 

Prieteni cred ca de azi imi pun si eu mobrita mea la somn...am bagat-o la vanzare dar se pare ca nu e nimeni interesat de ea...asa ca o mai tin pentru mine ca si ea a tinut cu mine si m-a plimbat pe unde am vrut :ok: si nu a cerut bani multi,nu m-a lasat in drum (Love) ...nu m-a trantit niciodata...

....as dormii cu ea in pat dar din pacate nu se poate :lol:

Oricum la anu' mai iau una sa facem un trio perfect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alexutzu live@

 

misto banneru` ala cu oglinda; ar merge printat si infipt la stergatoare in parcari la masini - in benzinarii....

daca are careva vreo relatie la politi, ar merge facut afis si pus langa cozile alea imense de la ghisee, unde lumea petrece ore`n sir numarand becurile din tavan.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alexutzu live@

 

misto banneru` ala cu oglinda; ar merge printat si infipt la stergatoare in parcari la masini - in benzinarii....

daca are careva vreo relatie la politi, ar merge facut afis si pus langa cozile alea imense de la ghisee, unde lumea petrece ore`n sir numarand becurile din tavan.

Acel fluturas a fost deja impartit in Bucuresti, face parte din fluturasii din campania Atentie la motociclisti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alexutzu live@

 

misto banneru` ala cu oglinda; ar merge printat si infipt la stergatoare in parcari la masini - in benzinarii....

daca are careva vreo relatie la politi, ar merge facut afis si pus langa cozile alea imense de la ghisee, unde lumea petrece ore`n sir numarand becurile din tavan.

 

Sunt misto" multe lucruri care ar putea fi afis de campanie pt motociclisti....am putea sa luam si noi initiative ....sa facem afise/fluturase....sa mai impartim in trafic....am putea face asta la intrunirile de la ARC sa informam automobilistii la ce riscuri se expune un mobrist ....sa le aratam k nu suntem doar 2roti care gonesc pe sosele si fac galagie in trafic

NU am sa incep cu slogane gen 'ocrotini natura si motociclistii :lol: ' dar macar cultura civica &rutiera care e absenta in Romania sa incercam sa o promovam, mai ales noi k avem motive si pe buna dreptate suntem nedreptatiti de cele mai multe ori.

 

Sunt sigur k foarte putini dintre noi au avut initiative si au depus vreun efort in sensul asta

 

...iar de participat la campanii de strada cu claxoane si motoare ambalate cum am facut si eu de altfel nu cred k o sa rezolvam mare lucru

...mai discutam la vara ..poate..poate ...facem si noi ceva in sensul asta

 

id meu de forum e septimiu_21 dar dintr-o prostie nu mai pot posta ..... asta k sa nu ma incurce lumea :P

Editat de alexutzu_liv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l-am inchis pe pegas pentru un timp dar daca e frumos in vichend iar ies sa ma mai dau si io cu el oleaca. l-am pus si la vanzare si sper ca la primavara cu ce scot pe el si cu ce se mai strange sa-mi iau diveshanul ala nou de apare la anu' ... asa ca in semnatura e anuntul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!Ma numesc Teo am 42 de ani si locuiesc in 23.Dupa 10 ani m-am hotarat sa ma intorc la prima dragoste motocicleta.Asa ca mi-am cumparat un EN 500.Nu va inchipuiti cata bucurie,exact ce mi-am dorit si cred ca se si asorteaza cu varsta mea.Intre timp am descoperit si acest forum care m-a ajutat la multe...Imi permit sa postez o poza cu Rudolf al meu si sa va urez in continuare vreme buna si-un asfalt cat se poate de uscat!

post-42653-1226649384_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte stralucitoare motoreta ta :drink: sa o stapanesti sanatos si sa faci o multime de km cu ea fara accidente ! ai grija acum ca vremea asta rece iti cam strica anvelopele .... sa incalzesti bine motoru inainte sa iesi cu el ca sa raspunda mai bine la acceleratie ....

 

asfalt uscat !

 

p.s. eu nu ajung in seara asta la titan ca nu mai am RCA si nu vreau sa ies cu ea asa fara asigurare ... cu toate ca sunt la 2 statii de masina distanta ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!Ma numesc Teo am 42 de ani si locuiesc in 23.Dupa 10 ani m-am hotarat sa ma intorc la prima dragoste motocicleta.Asa ca mi-am cumparat un EN 500.Nu va inchipuiti cata bucurie,exact ce mi-am dorit si cred ca se si asorteaza cu varsta mea.Intre timp am descoperit si acest forum care m-a ajutat la multe...Imi permit sa postez o poza cu Rudolf al meu si sa va urez in continuare vreme buna si-un asfalt cat se poate de uscat!

bine ai venit!!! :drink: incearca sa vi astazi la gura de metrou titan(cea din parc)intre 19-20

 

flacai daca vreti sa mai veniti azi la intrunire sa ma anuntati caz i'm in :sick:) hai ce naiba tupeu..2 perechi de pantaloni + genunchere geaca pulover alt pulover si e cald afara :D))

esti curios daca se strang mai multi ca saptamana trecuta???2mobre si o conserva??!!! :moto:

 

diseara vine careva in Bikers otopeni???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit!!! :drink: incearca sa vi astazi la gura de metrou titan(cea din parc)intre 19-20

 

 

esti curios daca se strang mai multi ca saptamana trecuta???2mobre si o conserva??!!! :moto:

 

diseara vine careva in Bikers otopeni???

la ce ora in bikers?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci vin si eu la 7 la titani si poate mergem in bikers Otopeni...eu as dona o buzie k tot am facut revizia si am vazut k ei le folosesc pe post de agatatori

 

 

DAR la CE ORA???? e treaba cu bikers? ? http://www.bikersclub.ro/agenda.php?agenda_id=29 IUTATI AICI

ciao

:drink:

Editat de alexutzu_liv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit!!! :drink: incearca sa vi astazi la gura de metrou titan(cea din parc)intre 19-20

 

 

esti curios daca se strang mai multi ca saptamana trecuta???2mobre si o conserva??!!! :moto:

 

diseara vine careva in Bikers otopeni???

As veni dar din pacate jobul nu-mi permite.Alta data cu multa placere.

 

foarte stralucitoare motoreta ta :sick: sa o stapanesti sanatos si sa faci o multime de km cu ea fara accidente ! ai grija acum ca vremea asta rece iti cam strica anvelopele .... sa incalzesti bine motoru inainte sa iesi cu el ca sa raspunda mai bine la acceleratie ....

 

asfalt uscat !

 

p.s. eu nu ajung in seara asta la titan ca nu mai am RCA si nu vreau sa ies cu ea asa fara asigurare ... cu toate ca sunt la 2 statii de masina distanta ....

Multumesc,asemenea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...