Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

ce draq avetzi bre???!!!vi s-au urcat hormonii la cap,sau a venit frigul si de plictiseala v-ati gandit sa mai faceti si voi niste posturi??!!@luci: prietene stai mai calm k nu rezolvi nimic cu vorbele astea aiurea!!! bafta pentru cei ce se mai dau cu mobrele si sper sa ne strangem mai multi la o bauta :moto: aseara au fost doar regele,regina,lemne si eu din titan! la mai multe sedinte lichide!!! :drink:

Da nu e ma nici o vorba aiurea, glumim si noi :D :sick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am incercat sa ma abtin de la orice comentariu insa vad ca unii oameni nu fac diferenta intre glume si atacuri la persoana.

Septimiu, nu as vrea sa iti creez prea multi nervi, dar am semnat vreun contract in care m-am obligat sa particip in fiecare vineri la intrunire? Am de semnat o condica? Din pacate, chiar daca mi-as dori sa ajung si uneori am spus ca vin si nu am ajuns, eu tre sa ma impart intre servici, facultate, viata personala. Nu cred ca datorez nimanui explicatii de ce nu vin. Cat priveste nr posturilor mele, e o mica diferenta intre mine si tine, de cand motociclismul e parte din viata mea. Asta vara cand va intrebam de o plimbare ceva, nu iesea nici unul, iar eu cea cu multe posturi ma plimbam sute de km singura.

Cat priveste iernatul motorului, e alegerea fiecaruia! Nu cred ca e frumos sa se faca glume pe seama nimanui. Fiecare merge atat cat considera ca ii este lui comod.

Iar despre intalnirile noastre, acum cand vremea nu ne mai permite sa ramanem in aer liber, sunt absolut sigura ca vor cadea din temelii. Asa a fost si anul trecut. Am zis sus si tare ca da ne intalnim, si pana in primavara nu ne-am mai vazut la ochi.

 

In rest da, ar fi frumos ca miercuri si/sau vineri sa ne intalnim la Ursu de la ora 8. Eu as veni, atunci cand pot.

 

O saptamana usoara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu despre ce scuter vorbesti, eu am o motocicleta plm.

 

Oricum unii degeaba au motociclete cu tente cat de cat sportive ( sa numai vorbesc de aia cu vitezane ) , de terasa probabil... ca daca te uiti putin la cauciucurile lor, si tramvaiu se inclina mai mult

 

ba mai bine sa te inclini ca si tramvaiul decat doar atunci cand te dai cu genunchiul... cotul, spatele, carenele pe jos :moto:

p.s. pai ce ma aia e motocicleta ce ai tu?:D si cauciucuri tocite cum ai tu io aveam la bicicleta aia ruseasca mica de copii pana in 12 ani :sick:

 

Daca nu am venit la intrunire Septimiu e pentru ca am avut treburi de rezolvat, fiecare le stie pe ale lui...

Luci si Razvan ce naiba v-a apucat, calmati-va!

 

Dupa cati oameni ne-am strans aseara din Titan ca sa bem ceva, e clar cati o sa ne strangem si toata iarna ca sa mai vorbim. Dar lucrul asta nu ma surprinde, aceeasi poveste in fiecare an!

 

stai linistita Ravenitzo ca eu glumesc si Luci la fel(adik plm noi ne stim glumele) si de venit o sa apar si eu dupa ce se naste dracusorul de copchil de 1sapt ma tot ameninta si nimic :drink:

 

ce draq avetzi bre???!!!vi s-au urcat hormonii la cap,sau a venit frigul si de plictiseala v-ati gandit sa mai faceti si voi niste posturi??!!@luci: prietene stai mai calm k nu rezolvi nimic cu vorbele astea aiurea!!! bafta pentru cei ce se mai dau cu mobrele si sper sa ne strangem mai multi la o bauta aseara au fost doar regele,regina,lemne si eu din titan! la mai multe sedinte lichide!!!

 

ho ba cu bauta aia sa nasc si io si gata bem de praf si pulbere ne facem :P

Editat de R4z0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba mai bine sa te inclini ca si tramvaiul decat doar atunci cand te dai cu genunchiul... cotul, spatele, carenele pe jos

p.s. pai ce ma aia e motocicleta ce ai tu?:drink: si cauciucuri tocite cum ai tu io aveam la bicicleta aia ruseasca mica de copii pana in 12 ani

 

 

 

stai linistita Ravenitzo ca eu glumesc si Luci la fel(adik plm noi ne stim glumele) si de venit o sa apar si eu dupa ce se naste dracusorul de copchil de 1sapt ma tot ameninta si nimic

 

 

 

ho ba cu bauta aia sa nasc si io si gata bem de praf si pulbere ne facem

Nu ma , e moped ajutator :moto: :sick: si ti-am zis cum a cazut pe jos... nu eu.

 

Ce ma , ia zi ma ce ai baiat ? Chiar daca nu s-a nascut .. sa iti traisca, trebuie sa dai de baut pt tot toata comunitatea :D

O sa ii fac eu un cadou, o macheta , cu o motocicleta asa frumoasa ca a mea :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma , e moped ajutator si ti-am zis cum a cazut pe jos... nu eu.

 

Ce ma , ia zi ma ce ai baiat ? Chiar daca nu s-a nascut .. sa iti traisca, trebuie sa dai de baut pt tot toata comunitatea

O sa ii fac eu un cadou, o macheta , cu o motocicleta asa frumoasa ca a mea

 

baiat da si de ce draq sa dau de baut la toata comunitatea care este ea? pai ce m-am culcat cu toata comunitatea ca sa dau de baut? :drink:

 

s'a dus dreaq si topicul asta...

macar..... s'o dam in glume

 

sa' dus de mult dar isi revine el in 2 - 3 luni (stii ca unde's multi ... well... e haos :moto: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ce m-am culcat cu toata comunitatea ca sa dau de baut? :drink:

 

sa' dus de mult dar isi revine el in 2 - 3 luni

adik ce te-ai culcat cu cineva sa inteleg ...din comunitate....dar nu cu toti :D pitziponc mic :sick:

logic k isi revine in 2-3 luni k or sa aive bikerii si alte lucruri de facut inafara de chat :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai pustiu ti-as recomanda putina diplomatie daca nu asa ca-ntre prieteni atunci ca de la pustan de liceu la oameni in toata firea. nu te mai arunca atata in declaratii ca nu esti tu mini rossi sa spui faze d'astea. vezi-ti de aia 13 ponei ai tai si zdrangane-i daca vrei toata iarna. e primul tau sezon d-aia esti asa entuziast si te plimbi si iarna ca si eu am facut sincer la fel anu trecut si anu asta s-ar putea dar mai cu limita..dar nu mai face afirmatii gratuite cu motociclisti de terasa..capici ?

 

 

 

:moto: imi pare rau sa te dezamagesc dar...am toba stoc :sick: nu mai am cazan acum rad toti de gajika mea ca nu mai are atitudine :drink:

De ce.. se aude mai nasol decat fara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re 2 all

 

Long time no see... Vad ca inca se pastreaza vechile obiceiuri (miroase a sange). Dupa cum am citit in ultimele pagini nu am pierdut mare lucru. Bun venit celor noi si salutari celor care ma cunosc!

:drink: Hey! Nu ai mai vandut motorul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:drink: Hey! Nu ai mai vandut motorul?

 

 

Nope... E o poveste foarte lunga. Au fost 2 interesati dintre care unul a fost foarte simpatic. A venit, a vazut motoru' , aplecat sa se plimbe cu el si a venit speriat ca draq. Tremura din toate incheieturile si m-a intrebat daca nu cumva e mai mare de 600CCM... Cand l-am vazut mi s-a facut mila de el si nu i-am mai vandut-o ca sa nu il am pe constiinta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nope... E o poveste foarte lunga. Au fost 2 interesati dintre care unul a fost foarte simpatic. A venit, a vazut motoru' , aplecat sa se plimbe cu el si a venit speriat ca draq. Tremura din toate incheieturile si m-a intrebat daca nu cumva e mai mare de 600CCM... Cand l-am vazut mi s-a facut mila de el si nu i-am mai vandut-o ca sa nu il am pe constiinta.

phiu, buna alegere! :drink:

poate mai vii si tu la ursu intr-o vineri dupa ora 8, sa mai povestim! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re 2 all

 

Long time no see... Vad ca inca se pastreaza vechile obiceiuri (miroase a sange). Dupa cum am citit in ultimele pagini nu am pierdut mare lucru. Bun venit celor noi si salutari celor care ma cunosc!

 

 

Hai noroc ! Welcome back ! Cam scump la vedere !

 

@R4zor : Cocos eu cred ca ne-ai facut manevra ! Ba vine ba nu vine...hai ca arde vena de un trabuc si o bautura fina ! :moto:

 

@Luci : Tu sa vii la intalniri mah,macar de la bautura sa te apleci pe curbe ca cu motorul ioc ! :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,.................................................................. nu prea am ce spune,Alexa,Andrei(cehu),Calin(Hai-Hui)Andrei(sfantu,marat),blondu cu ij sau nu Ametist(ana) Ce mai faceti? sau mai stie cineva ceva de ei? Pepsiman,Dan06,Prafuit,Gabiblue.Parly,Ady.Ovydiu,etc ce mai faceti? Decat pe Eugen pe Dragos si din cand in cand pe Vlad ii mai vad pe aici

Am putin timp liber si m-am apuc sa recitesc forumul de la inceput a fost frumos

Editat de neo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baiat da si de ce draq sa dau de baut la toata comunitatea care este ea? pai ce m-am culcat cu toata comunitatea ca sa dau de baut? :drink:

 

pff ce pot sa zic.. sa-ti traiasca sa fie sanatos si nastere usoara :moto:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,.................................................................. nu prea am ce spune,Alexa,Andrei(cehu),Calin(Hai-Hui)Andrei(sfantu,marat),blondu cu ij sau nu Ametist(ana) Ce mai faceti? sau mai stie cineva ceva de ei? Pepsiman,Dan06,Prafuit,Gabiblue.Parly,Ady.Ovydiu,etc ce mai faceti? Decat pe Eugen pe Dragos si din cand in cand pe Vlad ii mai vad pe aici

Am putin timp liber si m-am apuc sa recitesc forumul de la inceput a fost frumos

 

 

RE 2 u

 

Neo e cam naspa cu job-urile ne cam mananca zile. Eu sunt intr-un pui de concediu acum si de asta imi permit sa mai rasfoiesc forum-ul. In rest din cei care au fost enumerati mai sus din cate stiu eu sunt ok. Micutzu se mai intalneste cu sfantusi cred ca stie mai multe. Prafuit a avut o mica prob cu motoru (la gasit pe jos) si imi pare rau ca nu am putut sa ma acum de cazul lui mai de aproape, dar s-a rezolvat pana la urma (s-au trezit aia de la United ca pe carene mai sunt niste bureti care oricum sunt tehnologici, dar nu i-a dus capul sa scrie pe deviz si asa l-au mai plimbat un pic pe Prafuit).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai noroc ! Welcome back ! Cam scump la vedere !

 

@R4zor : Cocos eu cred ca ne-ai facut manevra ! Ba vine ba nu vine...hai ca arde vena de un trabuc si o bautura fina ! :D

 

@Luci : Tu sa vii la intalniri mah,macar de la bautura sa te apleci pe curbe ca cu motorul ioc ! :drink:

Bine, la urmatoarea intalnire ... tu vii cu bautura si eu cu gura :moto: :sick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,.................................................................. nu prea am ce spune,Alexa,Andrei(cehu),Calin(Hai-Hui)Andrei(sfantu,marat),blondu cu ij sau nu Ametist(ana) Ce mai faceti? sau mai stie cineva ceva de ei? Pepsiman,Dan06,Prafuit,Gabiblue.Parly,Ady.Ovydiu,etc ce mai faceti? Decat pe Eugen pe Dragos si din cand in cand pe Vlad ii mai vad pe aici

Am putin timp liber si m-am apuc sa recitesc forumul de la inceput a fost frumos

 

Traiesc. :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care stati mah pe Gura Vadului, ca m-am mutat si eu de curand acolo ( e cam pe la Ozana, pentru cine nu stie ) si am vazut deja vreo 4-5 motoare pe strada... Aduc si eu Dragstarul zilele astea, ca sa maresc numarul motoarelor din turma de pe Gura Vadului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care stati mah pe Gura Vadului, ca m-am mutat si eu de curand acolo ( e cam pe la Ozana, pentru cine nu stie ) si am vazut deja vreo 4-5 motoare pe strada... Aduc si eu Dragstarul zilele astea, ca sa maresc numarul motoarelor din turma de pe Gura Vadului.

OOO Cristi!! Bun venit! :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai pune si tu o virgula ca nu stau eu sa descifrez ce tot indrugi tu acolo.

Mai pustiu! Ti-as recomanda putina diplomatie, daca nu asa ca-ntre prieteni, atunci ca de la pustan de liceu la oameni in toata firea. Nu te mai arunca atata in declaratii, ca nu esti tu mini rossi sa spui faze d'astea. Vezi-ti de aia 13 ponei ai tai si zdrangane-i daca vrei toata iarna. Este primul tau sezon, de aceea esti asa entuziast si te plimbi si iarna, pt ca si eu am facut sincer la fel anu trecut si anu asta s-ar putea dar mai cu limita..dar nu mai face afirmatii gratuite cu motociclisti de terasa..capici ?

 

greu mai era de descifrat..data viitoare o sa incerc sa pun si caciulitele si virgulitzele sa nu faci vreun efort prea mare de gandire :moto:.

 

@neo eeey ce mai faci ?? uite eu mi-s bine am trecut anu doi pe la academie ne-au dat si noua grade si de atunci suntem mult mai relaxati :P toate bune si frumoase astept sa ne vedem la un cico sa mai stam de vorba :D

 

De ce.. se aude mai nasol decat fara?

se aude mult mai pasnic...nu mai sperii batraneii nu mai plang copiii cand trec pe langa ei nici macar politia nu se mai ia de toba asta :sick: :drink:

Editat de Legnakrad.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care stati mah pe Gura Vadului, ca m-am mutat si eu de curand acolo ( e cam pe la Ozana, pentru cine nu stie ) si am vazut deja vreo 4-5 motoare pe strada... Aduc si eu Dragstarul zilele astea, ca sa maresc numarul motoarelor din turma de pe Gura Vadului.

 

 

Eu sunt pe la Ozana !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care stati mah pe Gura Vadului, ca m-am mutat si eu de curand acolo ( e cam pe la Ozana, pentru cine nu stie ) si am vazut deja vreo 4-5 motoare pe strada... Aduc si eu Dragstarul zilele astea, ca sa maresc numarul motoarelor din turma de pe Gura Vadului.

Salutare, omule! Migrezi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

flacai vine careva maine la o tura pana in ploiesti ? vreau sa fac o ultima plimbare si o bag si eu la iernat pe a mea :what: am inteles ca-s unele localuri chiar f dragutze. ma duc pt drum eu in primul rand si pt o ciocalata calda :rock:

 

eu plec in jur de ora 3 cred nu stiu sigur. daca vrea careva sa se bage sa ma contactez pe mob - 0724253053

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...