Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu ti-am zis ca sunt tampiti astia cu preturile lor... sa ne spui si noua pe unde iti gasesc sa schimbi. Daca ai roti de enduroaica, dai o bere si te duc eu cu roti cu tot undeva la capatu lu explozitiei la un baiat. Dar nu le echilibreaza. Pret? 10RON bucata. Mai jos de atata NU gasesti. Decat daca vrei sa innebunesti singur cu 3 leviere. Si crede-ma ca o sa innebunesti. Bicicleta e cum e, dat astea sunt mult mai ale dracu, mai ales daca ai roti mai putin orierntate spre asfalt :)

Problema e tocmai ca e enduro. Si astea in general (si a mea nu face exceptie) nu prea au cric central. deci n-am cum sa scot ambele roti si sa plec cu ele la subrat. D-aia vroiam serviciul complet.

 

@alexx 2: am sunat la un moment dat, nu stiu la ce ora. Ai si PM dar de ce nu vrei pe public? La mine in general ce-i in gusa si-n capusa.

 

Am incercat si la Auto Soft: nu l-am gasit pe Ionut, nu lucra azi. Dar mi s-a spus ca din cauza ca scula lor nu se potrivea pe orice roata moto si ca unii au facut scadal cum ca ar fi discriminati s-a renuntat la a mai servi clienti cu moto. Sa-l caut totusi pe Ionut si maine?

Editat de speedy.k
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema e tocmai ca e enduro. Si astea in general (si a mea nu face exceptie) nu prea au cric central. deci n-am cum sa scot ambele roti si sa plec cu ele la subrat. D-aia vroiam serviciul complet.

Stander :) Stiu, nu-i simplu sa gasesti unul.

 

Sau faci ca mine: le duci pe rand :)

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema e tocmai ca e enduro. Si astea in general (si a mea nu face exceptie) nu prea au cric central. deci n-am cum sa scot ambele roti si sa plec cu ele la subrat. D-aia vroiam serviciul complet.

 

 

Cred ca singurele solutii sunt cele spuse de switch :laugh:

Eu cand mi-am dus roata spate sa-mi schimb cauciucu,am sprijinit mobra pe niste caramizi ,dar oricum,am scos doar roata spate:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum sa sprijine mobra pe caramizi fata?! :laugh:

 

 

Lume, lume! Imi vand bicicleta. Sunt prins in datorii, altfel ... nici nu ma gandeam sa o dau. Este vorba de un MTB Rock Machine Avalanche. Echipata foarte bine. detalii aici Rock Machine Avalanche

Editat de GabiButon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum sa sprijine mobra pe caramizi fata?! :laugh:

 

 

Lume, lume! Imi vand bicicleta. Sunt prins in datorii, altfel ... nici nu ma gandeam sa o dau. Este vorba de un MTB Rock Machine Avalanche. Echipata foarte bine. detalii aici Rock Machine Avalanche

 

 

Unde am scris eu Gabitu ,mama, sa sprijine mobra de caramizi?

Am spus ca asa am facut eu ,nu sa faca la fel ca mine :)

Cand am citit "imi vand bicicleta " ma luase cu palpitatii ma,da m-am linistit cand am vazut ca e vb chiar de bicla, nu de Suzi :)

Editat de alexutzza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe suzi nu o dau nici pe k8 :)

Parca nu stii ca o iubesc mult :laugh:

 

 

Ba stiu,tocmai de asta ma luasera emotiile.

Intalnirea din Titan la ce ora e? la 7 sau 8 ? :)

Pana la 6 jumate o sa fiu prin apropiere si as trage o fuga apoi sa va vad :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@alexx 2: am sunat la un moment dat, nu stiu la ce ora. Ai si PM dar de ce nu vrei pe public? La mine in general ce-i in gusa si-n capusa.

Nu imi place in public, ma rusinez :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba stiu,tocmai de asta ma luasera emotiile.

Intalnirea din Titan la ce ora e? la 7 sau 8 ? :)

Pana la 6 jumate o sa fiu prin apropiere si as trage o fuga apoi sa va vad :laugh:

 

intre 7 si 8:30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e un service pe linia lu` 102 pe langa liceu decebal ... incearca acolo :laugh:

 

e pe interiorul curbei aleia largi de pe fizicienilor; am fost de cateva ori la ei ptr. masina si au si de moto dar, ATENTIE!....NUMAI pentru jenti turnate !! - la spitate nu se baga.

bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e pe interiorul curbei aleia largi de pe fizicienilor; am fost de cateva ori la ei ptr. masina si au si de moto dar, ATENTIE!....NUMAI pentru jenti turnate !! - la spitate nu se baga.

bafta !

 

completare:

cred ca atelierul de langa liceu e ala de la capatul lui 102; langa spalatorie ( "la trancanici" ); in curba de 90 grade.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate,ce ploaie smechera,nu mai vedeam nimic,da' a fost super marfa.Caspere sper ca ai ajuns cu bine acasa.

am ajuns bine...te-a mancat undeva sa zici "AM SCAPAT" la dimitrov...ca sa ne rupa ploaia de la iancului pana acasa....

:laugh: n-ai vazut asa cobitor :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns bine...te-a mancat undeva sa zici "AM SCAPAT" la dimitrov...ca sa ne rupa ploaia de la iancului pana acasa....

:laugh: n-ai vazut asa cobitor :)

Da' bai nene,doar ce-am terminat de zis si a inceput potopul,oricum a fost super tare!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate,ce ploaie smechera,nu mai vedeam nimic,da' a fost super marfa.Caspere sper ca ai ajuns cu bine acasa.
am ajuns bine...te-a mancat undeva sa zici "AM SCAPAT" la dimitrov...ca sa ne rupa ploaia de la iancului pana acasa....

:laugh: n-ai vazut asa cobitor :)

 

:) nu sunteti sanatosi...

 

@YAUDOI2TREI banuiesc ca a fost misto cu viziera neagra si cu 3 sferturi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...