Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

baaaaa alcolizatule !!! traiasca fostu meu combinezon ca e bun la bautura cand te imbeti praf si cazi pe scari :wacko:

Te bagi maine la un gratar am vb si cu roscatu se baga si ala mai vine Tox unu cu un 636 .. Apropo a iesit azi 2 la 2 scoru eu vs busa maine mai facem o incercare :).

DA am vorbit si cu Cristi, a zis ca vine cu prietena, face o mica cinste cu un gratar, mai punem si noi ceva si facem unu mai mare, mai ai tu bautura de vineri.... vin cu conserva sa il iau si pe Carpe (alias Dinamo). Venim pe la 3

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

DA am vorbit si cu Cristi, a zis ca vine cu prietena, face o mica cinste cu un gratar, mai punem si noi ceva si facem unu mai mare, mai ai tu bautura de vineri.... vin cu conserva sa il iau si pe Carpe (alias Dinamo). Venim pe la 3

Ba Over, vezi ca maine e cursa la ora 15, e pe Digi Sport, iar in legatura cu bautura, stai linistit ca mai merge 1 naveta, doar e Sambata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba vad ca va dati in stamba de cand n-am mai dat cu ochiul pe aici si cum asa ma dinamo faci baute fara mine ... rusine.. :wacko:

 

ps: alexa la butoane

 

 

Ehhh mai rupem si noi norma...daca ploua... :) Azi iar motive de baut...a castigat Rossi!!!(la o adik si dak ar fi castigat Lorenzo sau Pedrosa tot as fi baut...;)...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posibil neagra,dupa 550 km intr-o zi si 2 zile de nesomn... :wacko: Erai cu un zx6 verde dupa

dap era un zx6 in haita ne duceam spre fostu drum spre mare. Tu unde ne-ai vazut ?

Editat de OveR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ehhh mai rupem si noi norma...daca ploua... :) Azi iar motive de baut...a castigat Rossi!!!(la o adik si dak ar fi castigat Lorenzo sau Pedrosa tot as fi baut...;)...)

 

Thank you very much!!! :wacko:

Tocmai urmaream cursa in reluare cand ti-am citit postul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca din lipsa... de preocupare... tot mai multi se plictisesc si recurg la metode deocheate de amuzament ....

 

:P dragut articol dar lipsit de imaginatie :wacko: :) ;) s-o creada ei faza cu chopperele

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da si sunt mandra el e cum am vrut eu prima si ultima mea iubire

si cum adica nu se poate combina :wacko: :) cu chopperele gresit

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da si sunt mandra el e cum am vrut eu prima si ultima mea iubire

si cum adica nu se poate combina :wacko: :) cu chopperele gresit

 

emot-emo.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

calm down pipalshi... :wacko:

I AM calm.. uite ce puls stabil am:

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- [ad infinitum]

 

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...