Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

buey.. deci za nu va luati de zvanta guvantare a brofetului ca va mama naibii... am zis... bac bac....

zarumana ravenitza.. :kiss: abrobo.. inca astept banii de la ur*us pt reclama azta reuzhida... :P

post-9979-1257089246_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buey.. deci za nu va luati de zvanta guvantare a brofetului ca va mama naibii... am zis... bac bac....

zarumana ravenitza.. :P abrobo.. inca astept banii de la ur*us pt reclama azta reuzhida... :P

Salamalecum habibi...!

...dar tu baiat arab nu are voie sa bei alcool ca suparat Mohamed la tine mai.. :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buey.. deci za nu va luati de zvanta guvantare a brofetului ca va mama naibii... am zis... bac bac....

zarumana ravenitza.. :P abrobo.. inca astept banii de la ur*us pt reclama azta reuzhida... :P

:P Ti-a placut, recunoaste!!! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai iese careva pe undeva....o plimbare ceva??

as mai baga o iesire inainte sa o bag la iernat

zice ti si la mine dc se incumeta careva....

 

Daca iesi la plimbare sa te duci si pe la Ursu pe la 7-8 cand stropesc aia strada, nu mi-a venit sa cred aseara cand am vazut ca au trecut cu stropitoarea la 3 grade afara... :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aseara am venit de la facultate cu motoru pe la 9 30 .. se apropia de 0 grade dar era ok...cu echipamentu de iarna desigur

....mai astept poate se mai incalzeste un pic pe sfr saptm sa mai bag cateva plimbari

asa k asfalt uscat in continuare

B)

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara echipament n-ai cum pe vremea asta...azi dimineata la 7 erau 0 grade,dar a fost ok,bine...am avut si tot sifonierul pe mine B) + geaca,pantaloni textil.Doar mainile mi-au inghetat :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tine si tu mainile in buzunare :friends:

 

Azi de dimineata am fost la RAR in Voluntari. Am plecat de acasa (din spate de la Matei Ambrozie) pe la 6.30, ca a trebuit sa trec si pe la servici un pic sa imi fac niste copii xerox la acte. Cand am ajuns la servici deja nu imi mai simteam varfurile degetelor de la frig (aveam manusi fara degete :friends:). Asadar la servici am facut o pauza mai lunga, de dezmortit degetele, baut cafea fierbinte etc. Apoi am plecat mai departe la RAR. Pe drum, vorba ta, la fiecare semafor nu ma bagam printre masini, ci preferam sa imi bag mainile in geaca...

 

Experienta de azi dimineata mi-a ajuns. Mai ales ca la RAR incepuse sa fulguie... Acum sunt fericitul posesor al unor manusi de oameni normali... B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...