Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

are cineva un eeepc (notebook) care mi-l poate da azi cateva ore?:lol:

al meu ajunge abia miercuri si am mare nevoie de unul azi!!!

Sa fiu al dracu ce ma ducuram ca imi iau varadero cu 1800

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La Multi Ani Alexa ! :lol: :lol: Mama...tinerete...tinerete.... :lol:

 

 

In alta ordine de idei ,s-a hotarat in sedinta de ieri a Titanistilor ca incepand de azi D-soara Alexa va fi shefa de oroare de onoare a Titanistilor iar Toar'su Dkw-u este promovat la rang de Patron !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

To'ar'shu' preshedinte, ne simtem onoratzi de aceste fapte care este :lol: , ji vom incerca sa na mentinem la nivelul ajteptarilor! :lol:

 

segundo dar iesentzial: sa ne traiasca shefa hororifica onorifica, ji noi pe langa dansa! :lol:

 

mai mult nu poci sa zic ca se interpreteaza... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Haywood Yablomme

Salutare titanistii,cand vine caldura vreau sa ma bag si eu la gura aia de metrou,locuiesc pe Laborator langa maidanul Miraj. Sper sa mai fie loc si pentru mine,un mos la jumatatea vietii (50 ani) calare pe o Pegaso 650 mult mai tanara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI Alexa si tot ce-tzi doresti.cam tarziu dar prietenii stiu de ce!!!dupa o seara criminala in alter-ego si un vin rosu pe care nu-l poti lasa prea mult in pahar,ii multumesc lui NYT pentu faptul ca a avut grija sa ajung acasa in siguranta si celorlalti pentru ca m-au suportat.imi cer scuze daca am suparat sau deranjat pe cineva dar nu am fost eu de vina,vinul!ii multumim lui Rotila pentru ospitalitate si pentru intelegerea fata de unii ca mine!!! :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:disappointed: Bun venit, indata ce vine primavara (aoleu, cand vine?) te asteptam la intalnirea noastra din fiecare vineri intre orele 19-20 la statia de metrou titan, gura din parc.

Va multumesc ravenitza si nyt.

Cu siguranta am sa vin ... numai sa vina primavara aia mai repede :lol:

Editat de Z@mbilici
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari celor nou veniti!

 

In al doilea rand ... am o mica problema. Am de schimbat cateva vorbe cu un politist de rutiera. Stie careva un nea politist? Bine ar fi sa se afle printre noi unu. Multumesc si astept cu mare interes un PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari celor nou veniti!

 

In al doilea rand ... am o mica problema. Am de schimbat cateva vorbe cu un politist de rutiera. Stie careva un nea politist? Bine ar fi sa se afle printre noi unu. Multumesc si astept cu mare interes un PM.

 

 

Blue_nightwishX username'ul lui pe forum.

Mesaj completat

Salutari celor nou veniti!

 

In al doilea rand ... am o mica problema. Am de schimbat cateva vorbe cu un politist de rutiera. Stie careva un nea politist? Bine ar fi sa se afle printre noi unu. Multumesc si astept cu mare interes un PM.

 

 

Blue_nightwishX username'ul lui pe forum. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Butonete, de ce o vinzi? Putin sport nu strica!!! :hurt:

 

stiu nene, stiu :laugh: dar este nevoie mare de banuti. Luna femeilor, alea alea :angry:)

 

Domnilor, pretul scade provizoriu la 1250 Roni, fratilor, este pomana!!! Full ALUMINIU ... daca o vand la kg si iau mai mult :P

 

 

Mesaj completat

Ce ii mai trebuie bishicleta daca are X-Box ? Vinde bishicleta sa isi ia cidiuri pt X-Box !

 

 

Traiasca al meu XBOX :) cu ajutorul lui, m-am plibat pe toate circuitele de gp din lume! fara sa-i dau lui Balamuc bani pe cauciucuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...