Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cea mai mare intrunire a motocilistilor din tara este pregatita in aceasta perioada la Bucov, in judetul Prahova (9-11 iulie). Avand in spate o traditie in astfel de evenimente, de data aceasta se intentioneaza ca festivalul sa devina una dintre cele mai importante manifestari dedicate pasionatilor de motociclete. Bineinteles, atmosfera rock este cea care va da startul distractiei.

 

De data aceasta, invitati precum TRUDA, N.E.G.A.T.I.V., THUNDERSTORM, NEXUS, ACT, 9,7 RICHTER, BUCIUM, UP TO ELEVEN, LEGACY si INCIPIENT vor „incalzi” atmosfera si vor incanta urechile publicului. Marea surpriza a intrunirii va fi trupa BRAINSTORM din Germania, trupa care a zguduit de zece ani incoace rockmetalul Europei. Invitatii concerteaza pentru prima data in Romania la cel mai mare eveniment dedicat motociclistilor si iubitorilor de muzica „grea”.

 

In cele trei zile de festival veti avea parte din plin de bere, tuica, slana si multa distractie. Nu vor lipsi nici parada moto si consursurile cu multe premii. Intrarea va fi 30 de lei, iar pentru fiecare biker si insotitorul sau vor fi oferite cate cinci beri, incluse in pret. Costul berii va fi de numai 2,5 lei. Pentru cei care vin de la mare departare, sunt puse la dispozitie locuri gratuite de campare. Festivalul va fi incununat de un adevarat spectacol de artificii.

 

Va asteptam la o intrunire moto cum n-a fost vreodata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care mergi azi la ARC ? ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

despre ce e vorba.. .. ?

Mesaj completat

despre ce e vorba.. .. ?

Mesaj completat

.. despre ce e vorba.. .. ?

Mesaj completat

... despre ce e vorba.. .. ?

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vinerea trecuta a fost cineva? (exact cand sa ies din casa a inceput o ploaie serioasa)

 

 

Transalpu stiu ca se descurca pe ploaie si chiar mai bine ! Vineri poate incerci sa vezi daca mai vine lumea sau nu indiferent de conditii !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas pieton ... IAR! Luni m-am luat la tranta cu o Skoda Octavia. A castigat Skoda, bineinteles, cu mici julituri la bara din fata si umpic de capota. Eu in schimb am facut un triplu-tulup cu un salt la orizontala, urmat de motor. Cum nu a mers acest site mi-a fost destul de dificil sa dau de voi, dar nu imposibil. Am furca, far si carena stanga varza + probleme electrice si/sau mecanice - drept pentru care astept evaluarea celor de la Yamaha (DualTours), si hotararea Allianz Tiriac. Pana atunci ma uit dupa Hornet-uri :(.

 

Voi veni cu pejosul la Titan vineri.

 

Numa' bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas pieton ... IAR! Luni m-am luat la tranta cu o Skoda Octavia. A castigat Skoda, bineinteles, cu mici julituri la bara din fata si umpic de capota. Eu in schimb am facut un triplu-tulup cu un salt la orizontala, urmat de motor. Cum nu a mers acest site mi-a fost destul de dificil sa dau de voi, dar nu imposibil. Am furca, far si carena stanga varza + probleme electrice si/sau mecanice - drept pentru care astept evaluarea celor de la Yamaha (DualTours), si hotararea Allianz Tiriac. Pana atunci ma uit dupa Hornet-uri :(.

 

Voi veni cu pejosul la Titan vineri.

 

Numa' bine

 

ai fost la constatare? vina cui? detalii picante vanatai (cate) julituri(unde) e.t.c.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai fost la constatare? vina cui? detalii picante vanatai (cate) julituri(unde) e.t.c.

Am fost la DAB la constatare, mi-au facut poze (vina a fost a tipei cu skoda) - apoi am luat moto si m-am dus la Yamaha sa in faca si ei o evaluare si un deviz de reparatie. Apoi devizul de la Yamaha in duc inapoi la DAB sa il puna la dosar + facura d transport.

M-am ales cu contuzii la sold, julituri la genunchi si cu o casca deformata pe interior. Am inceput sa merg mai ok fata de acum 2 zile.

 

O sa vin cu copiile actelor din dosar vineri pentru mai multe detalii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea!

 

Cand aveti chef de bere sau de vreo iesire va astept cu un semn.

Sunt nou posesor de "A" si as fi incantat sa invat cat mai mult.

 

O zi excelenta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea!

 

Cand aveti chef de bere sau de vreo iesire va astept cu un semn.

Sunt nou posesor de "A" si as fi incantat sa invat cat mai mult.

 

O zi excelenta!

 

 

Poti sa pui si o poza si sa zici si un nume , ca nu suntem la alcoolicii anonimi aici ! ;)

 

P.S: Felicitari pt carnet...sa fie intr-un ceas cu cuc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa pui si o poza si sa zici si un nume , ca nu suntem la alcoolicii anonimi aici ! ;)

 

P.S: Felicitari pt carnet...sa fie intr-un ceas cu cuc !

 

Pai nu e nici un secret chiar daca numele tau real imi scapa si nu prea apare.

Detalii despre mine gasiti pe http://www.iova.ro

 

Am pus si o poza de avatar dar nu stiu de ce nu apare (probabil ca nu a fost inca validata de admins).

 

Hai - seara faina!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...