Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Buna ziua ,Valentin ma numesc,varsta 20 ani * fac in iunie*.fost detinator de scutere , microcar,minimoto,atv, locuiesc pe str. Fizicienilor langa matei ambroziei, si in fundeni langa xxl . ,fost scuterist,actual motociclist,fost detinator de nenumarate fiare si intrun final de gpz750r naked care a reusit sa ma incalece ,fara vatamari grave ,dupa o pauza de 2 ani am decis sa ma urc dinou in sea pe o aprilia rs,am putine cunostinte in RO , am locuit 8 ani in italia,incerc sa ma reintegrez si caut noi prieteni pe 2 roti :D .Sper sa va cunosc in curand la intruniri .

 

Asfalt uscat.

 

Poza am sa postez mai tarziu.

 

 

Paste fericit ! :( :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

desi vaz ca pe aici bate vantu', si nu ala de la realitatea, intreb totusi.. de unde pot face rost de o baterie de pegaso AZI? YB12AL ar cam fi codul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a reusit careva sa descarce ceva din linkurile astea??

Merge bre, si vezi ca ai si cursele de anul trecut.

Daca a expirat vreun link, astept un report si il repun in functiune !

Spor la download.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

desi vaz ca pe aici bate vantu', si nu ala de la realitatea, intreb totusi.. de unde pot face rost de o baterie de pegaso AZI? YB12AL ar cam fi codul...

 

Intrebi degeaba ... de parca noi aici ne pricepem la motociclete :huh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.scuze ca apelez la voi dar stiu ca datzi informatii utile. :P am un r6 2003 si sunt curior daca stitzi pe cineva unde sa gasesc si eu un geam d oglinda stoc si sa il si monteze? ms mult si poate de saptamana viitoare ma primitzi si p mine la o plimbare :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bucuresti, 14/15 Mai 2010 – Timp de un week-end, Baneasa Shopping City, Repsol Romania, prin reprezentantul oficial Motus CEE si Politia Romana iti vorbesc despre respect, siguranta in trafic si placerea de a conduce intr-o maniera inedita: transformarea parcarii centrului comercial intr-un adevarat circuit al cailor putere.

 

Iar daca este vorba despre placerea de a conduce, cel mai bine vor demonstra acest lucru invitii speciali, pilotii Napoca Rally Acadamy, Bogdan Marisca si Danny Ungur si pilotul Citroen Racing Team din Campionatul National de Raliu. Spectacol, siguranta, cai putere, cascadorii, sound exceptional si tunning – vor anima atmosfera acestu week-end

 

Astfel, pe parcursul celor doua zile, vor avea loc o serie de evenimente remarcabile:

Sambata, 14.05.2011 va avea loc Marsul “Respect in Trafic” ajuns deja la cea de a treia editie, incepand cu ora 10:00, peste 200 de motociclete si masini, avand in frunte masinile de raliu, vor marsalui prin Bucuresti, avand ca punct de plecare Parcul Carol (Piata Libertatii) si sosirea, in jurul orei 11:30, la Baneasa Shopping City.

 

In cele doua zile de week-end,incepand cu ora 13:00, pilotii de raliu, Bogdan Marisca, Danny Ungur si pilotul Citroen Racing Team vor face demonstratii spectaculoase de indemanare, pe un traseu special amenajat in parcarea Baneasa Shopping City. Cei mai norocosi dintre spectatori vor putea fi copilotii celebrilor campioni de raliu.

 

Cascadorii Axxa (Dinu Sorin Marius), Petrean Adrian Sorin si Sorin Zaharia vor putea fi admirati executand cele mai spectaculoase si senzationale cascadorii pe motocicleta.

Concursurile cu premii Repsol cu si pentru motociclisti vor intregi spectacolul pe doua roti din cele doua zile.

 

Si pentru ca nu se putea sa avem un show motorizat fara dritfting, Sorin Ene/Hai’U si Vasile Cristi/Mouse va vor taia rasuflarea cu demonstratiile lor.

Gazda evenimentului, Cabral Ibacka, va intretine atmosfera si va va oferi premii.

Va asteptam!

 

haidi mai , trezirea, nu mai stati cu lumina stinsa

sa semnam condica sambata ...

Editat de septimiu_J F K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...