Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Din pacate pentru mine , sambata viitoare este ultima in care voi avea carnet in aceasta toamna ( multumesc inca o data pe aceasta cale politiei romane) , avand in vedere vremea frumoasa care se anunta ma gandeam sa facem o iesire impreuna , toti cei care am trecut cu diverse ocazii pe la intalnirea de la Titan , eu propun ca destinatia sa fie vulcanii noroiosi pentru ca am auzit multa lume laudand traseul asta , in plus cred ca este accesibil tuturor. Acum ca perioada concediilor a trecut cred ca ar merita sa incercam o data sa iesim cat mai multi. Toate bune!...poate va hotarati... :)

 

 

 

sunt total de acord.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

azi oficial am dat examenul scris si l-am promovat cu 24 pct, asa ca am dat si traseul la A si B...oficial le-am promovat si urmeaza in 2 zile sa ma duc la udriste pt permis...

sunt foarte fericita ca acum voi putea veni la intruniri mai des si cu motorul meu.

momentan mobra mea e cam stricata si nu am inca bani sa ma ocup de ea, dar o sa o fac si vor urma multi km...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi oficial am dat examenul scris si l-am promovat cu 24 pct, asa ca am dat si traseul la A si B...oficial le-am promovat si urmeaza in 2 zile sa ma duc la udriste pt permis...

sunt foarte fericita ca acum voi putea veni la intruniri mai des si cu motorul meu.

momentan mobra mea e cam stricata si nu am inca bani sa ma ocup de ea, dar o sa o fac si vor urma multi km...

 

:) Bravo, felicitari! Asa da! ;)

Te asteapta milioane de km in calatorii pe 2 si pe 4 roti... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi oficial am dat examenul scris si l-am promovat cu 24 pct, asa ca am dat si traseul la A si B...oficial le-am promovat si urmeaza in 2 zile sa ma duc la udriste pt permis...

sunt foarte fericita ca acum voi putea veni la intruniri mai des si cu motorul meu.

momentan mobra mea e cam stricata si nu am inca bani sa ma ocup de ea, dar o sa o fac si vor urma multi km...

 

 

 

Felicitari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari. si bun venit in club(uri). sa faci km multi!

 

--- Mesaj completat în 20 Sep 2007 01:09 -------------

Din pacate pentru mine , sambata viitoare este ultima in care voi avea carnet in aceasta toamna ( multumesc inca o data pe aceasta cale politiei romane) , avand in vedere vremea frumoasa care se anunta ma gandeam sa facem o iesire impreuna , toti cei care am trecut cu diverse ocazii pe la intalnirea de la Titan , eu propun ca destinatia sa fie vulcanii noroiosi pentru ca am auzit multa lume laudand traseul asta , in plus cred ca este accesibil tuturor. Acum ca perioada concediilor a trecut cred ca ar merita sa incercam o data sa iesim cat mai multi. Toate bune!...poate va hotarati... :)

 

mergem. vorbim vineri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata raven am schimbat, dar din pacate mi-am schimbat si norocul, vineri seara am facut cunostiinta cu asfaltul :finger:

 

o doamna de varsta a 3 a mi-a sarit in fata printre masini, am blocat fatza (deh era a 2 a zi cand ma dadeam cu mobra) si buf.... am scapat doar cu entorsa al piciorul stang + punere in ghips, asta e stau pe poponeata meu vreo 2 saptamani acum.

 

multumesc foarte mult bikerilor din zona administratie financiare a sect 3 (pe Campia Libertatii) care m-au ridicat pe mine si moto si m-au ingrijit... si apoi mai multumesc lui Cehu & Co. care mi-au dat leucoplast sa imi pun pe rani (da, dupa ce am cazut m-am suit pe moto si am venit la intalnire, ca doar sunt din Cavalerie ce pana mea :moron: )

 

Si evident SPECIAL THANKS lui vlad fara ajutorul caruia nu ajungeam la garaj in conditii de siguranta, thx bro' :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uafff...eee nu-i nimic. sa consideram ca asta a fost botezul si gata cu cazaturile...

si eu cand o sa ies dupa ce fac mobra sunt sigura ca o sa pic...dar eu am mai picat cu a mea...adevarat de pe loc, dar tot am picat....

oricum sper sa te faci bine repede!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca am fost doar doua motoare , chiar daca am incurcat putin drumurile excursia de sambata a fost o tura foarte placuta si inedita. Vultur Argintiu se potrivea mai bine pe drumurile de la Buzau la Urlati (unde am ajuns intr-un tarziu...:finger:) , dar Akan este un mare enduro choperist asa ca ne-am descurcat. Peisajul frumos , si locuri despre care nu stiam ca exista ne-au facut sa ne simtim putin exploratori:). Traseul a fost Buc. , Buzau , Vulcanii Noroiosi , retur pana aproape de Buzau , dreapta spre tabara de sculptura Magura , gresit drumul...:moron: , ajuns intr-un sat departe ...care se cheama Tisau , continuat spre Mizil cu ajutorul unor informatori locali...schimbat destinatia spre Uralati cu ajutorul altora , ajuns pana la urma la Urlati...plimbat prietena prin acest oras...:lol::) , Ploiesti , Buc.Pacat pentru cei care au vrut sa vina si nu au reusit. Toate bune tuturor!

post-23746-1190610748_thumb.jpg

post-23746-1190610865_thumb.jpg

post-23746-1190610891_thumb.jpg

post-23746-1190610981_thumb.jpg

post-23746-1190611012_thumb.jpg

post-23746-1190611068_thumb.jpg

post-23746-1190611260_thumb.jpg

post-23746-1190613196_thumb.jpg

Editat de Marat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor, sunt Alex, (prietenii imi zic Sasha) si sunt din Rep. Moldova, am 20 ani. Student in Bucuresti. Am luat motor acum de curand, Honda Hornet 600. Am inteles ca deja iesiti impreuna si aveti o gasca. Mi'ar placea sa ies si eu cu voi daca ma primiti :lol: Sunt incepator si momentan sunt in Chisinau, dar cam pe 28-30 trebuie sa vin pe motor in Bucuresti, nu am mai mers cu motorul in Bucuresti, am mers decat cu masina. Stau langa gura de metrou Nicolae Grigorescu, aia de iese spre intersectie. Nu cunosc decat cativa oameni cu motoare in Bucuresti, sper sa pot face mai multi prieteni motociclisti :finger: :moron:

 

las si contacts in caz de ceva:

mess:dex_the_bastard

icq:164254516

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moron:

bun venit Alex! vineri 19:30 Metrou Titan2 te asteptam , din pacate eu nu vin de data asta plec la sinaia la un team-building pe 2 roti bineinteles :lol:

 

felicitari Hakan si Andrei pt plimbare, imi pare tare rau ca nu am putut veni

 

UNCLE... insanatosire grabnica... asta e... ti-ai luat botezul bine ca nu a fost mai rau.

 

si nu in ultimul rand... felicitari raven! :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...