Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

danloop: pacat ca nu poti veni pe 14... ... pe 14 e un fel de intrunire generala pt a incheia sezonul de vara si al deschide pe cel de iarna... bafta multa in plimbari si Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu m-am hotarat si o vand pe Frizzy, imi pare tare rau caci tin la motorul asta, dar vreau sa imi iau enduro...e mai potrivit si vreau sa merg pe munti cu el, imi place la nebunie...doar si pe frizzy am chinuit-o pe un traseu de genu :bigstar:.

asa ca am si eu o rugaminte, poate aveti prieteni care vor, dati anuntul asta mai departe, motorul e super bine intretinut, il vedeti diseara. va rog: /index.php?...=144485&hl=

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragi vecini. Si eu sunt nou pe aici si am vazut ca va strangeti cu mobrele duminica la Titan. As veni si eu daca ma primiti si pe mine si mi-ar placea la nebunie sa ne plimbarim tot sectorul 3 prin oras :bigstar: . Eu stau langa Mall Vitan si am un kawa 636. Ne vedem duminica :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gataaaaaa !!!!!!!!! am depus juramantul sunt liber :bigstar: am defilat am impuscat si am jurat. azi am facut prima plimbare pe mociocleta in ultimele 2 luni. multumesc mult ametist cehu si olteanu ca ati venit :bigstar: a insemnat mult pt mine. astept urmatoarea intrunire sa vin si eu :D @ bezmetikul - welcome.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt maine, ... , sper ca veniti si aca ploua... ora 11 dimineata .... asteptam pana la 11:30 pentarziati.... nu schimb ora deoarece este prea din scurt... in functie de cum e vremea vom alege pe loc locul desfasurarii... sa speram ca nu ploua (in cida a ceea ce s-a anuntat)

sper sa nu va sperie ploaia... sau frigul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa fim totusi mai multi eu acum o sa ies pe usa ne vedem acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum m-am intors de la o mica plimbare, din pacate am fost singurul cu moto... dar am reusit sa "pacalesc" pe cineva la o plimbare si uite ca s-a facut si frumos afara :bigstar:

 

trebuie reprogramata intalnirea, clar!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cine a fost la bikers-ul de pe DN1 vineri si are cu un ghiozdan cu caiete mai putin sa-mi dea un PM ca sa si-l recupereze !!!

 

@uncle: da ... reprogramare.... dar cred ca se va face ad-hoc... iti dau un PM sau tel ... oricum si duminica viitoare tot asa o sa fie timpul... deci pe mai incolo... Merci pt prezenta si promtitudine !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca intalnirile generale nu sunt chiar specificul acestui grup...eu incerc sa inteleg daca s-a organizat ceva dar vad ca nimeni nu mai scrie nimic . A fost un fel de parastas al grupului din Titan ...sau ce ? :bigstar: ...Prea multa tacere...eu si asa eram trist ca mai am 2 sapt de stat pe bara.Sa mai povesteasca cineva ceva ...o plimbare , un nou traseu...vulturas ...macar tu mai ....tu mai si mergeai cu ea nu doar pana la Titan... :bigstar: :D...sau vreunul din cei deveniti deja 'vechi' :( Uneori am senzatia ca dupa un sezon intreg nu s-a reusit mare lucru in contruirea unui grup care sa merite numele asta...cred ca mai trebuie incercat , dar asa cum am spus si alta data cred ca oamenii de aici se aseamana dosr printr-o singura trasatura comuna ....pasiunea pentru motoare. Cred ca a incerca sa gasesti alte puncte de interes comun pentru toata lumea este o utopie. Deci pentru sezonul pe care inca nu s-a deschis printr-o intalnire la care sa nu vina mai nimeni va urez ' la cat mai multe drumuri impreuna!' Toate bune!

 

Andrei (pentru cei care nu stiu pe cine sa injure :P )

post-23746-1192541349_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca intalnirile generale nu sunt chiar specificul acestui grup...eu incerc sa inteleg daca s-a organizat ceva dar vad ca nimeni nu mai scrie nimic . A fost un fel de parastas al grupului din Titan ...sau ce ? :bigstar: ...Prea multa tacere...eu si asa eram trist ca mai am 2 sapt de stat pe bara.Sa mai povesteasca cineva ceva ...o plimbare , un nou traseu...vulturas ...macar tu mai ....tu mai si mergeai cu ea nu doar pana la Titan... :bigstar: :D...sau vreunul din cei deveniti deja 'vechi' :( Uneori am senzatia ca dupa un sezon intreg nu s-a reusit mare lucru in contruirea unui grup care sa merite numele asta...cred ca mai trebuie incercat , dar asa cum am spus si alta data cred ca oamenii de aici se aseamana dosr printr-o singura trasatura comuna ....pasiunea pentru motoare. Cred ca a incerca sa gasesti alte puncte de interes comun pentru toata lumea este o utopie. Deci pentru sezonul pe care inca nu s-a deschis printr-o intalnire la care sa nu vina mai nimeni va urez ' la cat mai multe drumuri impreuna!' Toate bune!

 

Andrei (pentru cei care nu stiu pe cine sa injure :P )

 

Ai dreptate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri cand am fost in Bikers Otopeni, au venit destui si atmosfera a fost foarte frumoasa, tocmai pentru ca intre noi s-a legat o anumita legatura si ne intelegem destul de bine.Inca s-au format si ceva legaturi mai profunde in interiorul grupului. :bigstar: Sunt absolut sigura ca daca vremea era mai ingaduitoare cu noi sambata, probabil ca ar fi iesit o petrecere frumoasa. Dar nu e nimic, poate ca daca viitoare o sa avem mai mult noroc.

Acum vine o intrebare care ma roade de ceva timp...ce facem acum cand vremea se strica si multi dintre noi, nu ies pe ploaie (din lipsa de experienta sau neplacere)? in ce bar si cum ne vom mai intalni. Intreb asta pentru ca eu imi doresc sa va pot vedea si de acum incolo. Fie ca vin cu masina sau cu motorul.

Drumuri s-au mai facut, plimbari si asa mai departe, dar intredevar nu in grup.

Sper sa continuam cu intalnirile noastre caci cheia marilor succese intre noi este formula:

 

:P + :D = :bigstar: :(

 

(glumesc si eu...) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci pana la urma se mai tine intalnirea de la gura de Metrou, vinerea?

Acu' vreau sa vin si eu, dupa o mare pauza.

 

Fratilor eu am chef in seara asta sa ma plimb da' singur stiti si voi cum e, asa ca....ne vedem maine seara si dam o tura sau ma dau ca bezmeticu' singur prin orash?

 

P.S. N-am petrol decat pt o tura :ok:, asa ca hotarati-va mai repede si spuneti-mi si mie.

 

Vulture, Cehule, unde ati disparut mah?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa incercati si voi sa veniti sambata la 12.30 la ARC unde ne strangem un grup pentru a pleca la un mars in memoria unui motociclist omorat pe 12 sept de un camionagiu idiot. In accident a murit si prietena lui, a lui Traian, care era pasagera. De la Arc vom merge toti spre strada Agnita unde stau parintii lui Traian si de acolo vom incepe marsul....

 

/index.php?...6150&st=490

 

Incercati sa veniti cat mai multi.

Editat de SeBIKE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. N-am petrol decat pt o tura :(, asa ca hotarati-va mai repede si spuneti-mi si mie.

 

Vulture, Cehule, unde ati disparut mah?

:eek: , colega .... noi nu am disparut, eu vulturesc si daca vrei sa vi alaturi si la greu te astept, dar .... sa nu te prind ca plangi daca ti se zgarie fieru, sau face buba.

eu cand plec la drum pe coclauri ma gandesc ca trebuie sa incerc si ... de multe ori, e cam dificil si .... intelegi tu.

tel. meu este 0720.400.534 non stop, dar daca vrei plimbareli suna mai din timpul zilei ca nu vin cu motorul chiar zi de zi de la servici.

astazi trebuie sa plec la Slatina si nu pot veni.

dar sambata viitoare vreau sa fac ceva ........... vorbim.

pe curand draga colega. :ok: :D :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt. ca sunt in depresie din cauza vremii si a racelii vreau sa va dau o veste buna in conditiile in care o sa fim nevoiti sa renuntam pt ceva timp la mobrele noastre.

 

Pt cei din care stam in Balta Alba - Titan exista o parcare subterana asemanatoare cu Bucur Obor.

 

Este pozitionata sub complexul Rucar si taxa era in primavara de 65 lei de mobra. Pazita tot timpul si relativ incalzita. Poate fi o solutie pt cei care o tin in fata blocului.

 

Iata si locatia: http://www.salutbucuresti.ro/planoras/swf_...-9965&-8548

 

P.S. Nu am nici o combinatie cu cei de acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...