Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

post-13239-1197970816_thumb.jpgpost-13239-1197970816_thumb.jpgVa prezint ce mai mica chopperista din Romania. Sa alaturat de noi vineri 14.12.2007 noapte la ora 23.27.

 

Zeynep Birke OZTURK ( Zey-na ). O sa mai dureze pana cand poate se conduca un cruiser de 1.800.

Sa-ti traisca!!! Ma bucur nespus pt tine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Titanilor eu vreau sa va urez tot ce se poate ura de sarbatorile care azi-maine trec peste noi!

 

Eu am intrat in pauza motociclistica obligat-fortzat de o autobetoniera care avea indicele de frecare cu asfaltul exagerat de mult mai mare fata de al cailor de sub mine, dar asta este... Eu sunt teribil de recunoscator ca fizicul meu a scapat neasteptat de usor. Plasticele si ghidonul le voi inlocui pana la sfarsitul lui ianuarie, asa ca ne vom vedea prin primavara.

 

Ol za best! Sarbautori vesele! ...si drum aderent daca n-aveti lantzuri! :)

 

:crack: :rock: :blbl: :rolleyes: :) :) :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-13239-1197970816_thumb.jpgpost-13239-1197970816_thumb.jpgVa prezint ce mai mica chopperista din Romania. Sa alaturat de noi vineri 14.12.2007 noapte la ora 23.27.

 

Zeynep Birke OZTURK ( Zey-na ). O sa mai dureze pana cand poate se conduca un cruiser de 1.800.

Sa-ti traiasca omule! Si voi alaturi de ea!

Craciun Fericit tuturor!

 

P.S. Reapar si eu in curand :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-13239-1197970816_thumb.jpgpost-13239-1197970816_thumb.jpgVa prezint ce mai mica chopperista din Romania. Sa alaturat de noi vineri 14.12.2007 noapte la ora 23.27.

 

Zeynep Birke OZTURK ( Zey-na ). O sa mai dureze pana cand poate se conduca un cruiser de 1.800.

 

 

 

sa'ti traiasca omule. cu adev acum esti cel mai fericit de pe pamant. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va prezint ce mai mica chopperista din Romania. Sa alaturat de noi vineri 14.12.2007 noapte la ora 23.27.

 

Zeynep Birke OZTURK ( Zey-na ). O sa mai dureze pana cand poate se conduca un cruiser de 1.800.

 

 

Sa va traiasca si va bucurati de ea!

 

Iar voua dragutzelor si uratzilor va doresc Craciun fericit si sa va aduca Mosu' tot ce va doriti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rock: :blbl: pt toti motoristele si motoristii pe care ii stiu si inca nu ii stiu,sa va aduca Mosu asta mare tot ce va doriti...si la cat mai multi km fara nici cea mai mica problema :crack:

 

:( :rolleyes:

 

ps:poate iesim odata vacanta asta la cativa litrii de vin fiert :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare! ce de lume prin Titan! pana acum 2 ani (de cand m-am mutat) nu prea erau multi. am stat langa parcul Voinicelul, pe Ghe. Petrascu, langa bodega de- i spunea Colibri.va mai strangeti la Titan? poate mai gasesc din garda veche si din aia care se strangeau in Gloria cu comunistele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stim cu totii ca o viata de motociclist are multe peripetii, fie ca tin de sport extrem sau Real TV, fie ca tin de suflet sau pasiune. Iata-ne aunsi la o intersectie pentru care oricare ar fi drumul de continuat, chiar daca este asfalt cu o pista de accelerare , chiar daca este un teren accidentat sau se opreste intr-o cascada sau cladire cu o sala numa' buna de-un Trial, suntem cu totii pregatiti sa ajungem sigur pana la capat, noi si motoarele noastre. Iar daca la final vom gasi cumva pancarda pe care sa scrie “Sfarsit de drum”... atunci ne vom intinde aripile si vom zbura mai departe pana sus, acolo unde doar vulturii se avanta liberi. Sarbatori fericite tuturor motociclistilor si la cat mai multi kilometri in 2008 ! Si sa nu uitam ca pe drum toate rotile se invart in acelasi sens... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sarbatori Fericite !!!

Craciun Fericit !!! Sanatate multa, bafta exagerata la drum si in tot ceea ce doriti sa realizati si multa fericire !

La Multi Ani !!! Sa aveti cu totii un an plin de bucurii, impliniri, iubire si numai Asfalt Uscat. Fie ca anul ce vine sa va aduca numai drumuri bune si trafic civilizat, sa va fereasca de orice fel de incident neplacut si sa ne vedem perfect sanatosi si la anul pe vremea asa !!!

 

 

PS Multumesc tuturor pentru gandurile frumoase pe care le transmiteti aici

 

 

In alta ordine de idei.... petrecerea din Iron City, din motive de lipsa a bucatariei, nu va avea decat senwichuri si cipsuri (mancare) si de acea s-a redus pretul la 50 Ron/pers . exista si un separeu in care vom putea sta separat. Daca vreti sa mergeti dati PM sau SMS sau TEL mie sau intrati pe Urban Riders si vorbiti cu "Hell Rider" - Radu.

 

 

@DKWraith: din pacate nu s-au mai strans la intrunire ... mai ales acum de sarbatori .... poate dupa ...

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...