Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si???...pe unde v-ati plimbat???? Hai ....spuneti-mi...promit sa nu plang de ciuda :scratch:

Am plecat de la Titan catre arc si de acolo am dat o tura pana la padure apoi la bikers Otopeni

 

Pai la arc .. cativa am mers direct la bikers otopeni si restu au dat o tura pana la snagov parca dupa care au venit si ei.

De data asta n-am mai ramas in urma :)

Cand ne-am intors inapoi nu te-am mai vazut de la Iancului....M-am oprit la int. cu Matei Voievod,NYT a venit imediat dar tu poate ai facut la dreapta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai ana stii f bine ca nu's cu faze d'astea dar totusi ati umplut pagini bune numai cu vorbe asa stii...adica vorbiti si voi pm sau mess sau nu stiu ca sa nu trebuiasca sa stam sa citim chatul. si am formulat chestia aia ca o rugaminte..@mikulinaorangina te uiti si tu la un loc mai ferit si plasezi motorul si gata :scratch: dk stai pe langa postavarul am eu loc unde sa il tii daca vrei

 

Hello

 

Poti sa imi spui despre ce loc e vorba si cam pe unde? Da-mi un mesaj privat ca iti dau si motivul ptr care am intrebat came pe unde

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am plecat de la Titan catre arc si de acolo am dat o tura pana la padure apoi la bikers Otopeni

 

 

Cand ne-am intors inapoi nu te-am mai vazut de la Iancului....M-am oprit la int. cu Matei Voievod,NYT a venit imediat dar tu poate ai facut la dreapta...

Imi amintesc ca eram la intersectie la iancului doar eu cu NYT ... mi-a spus ca se duce la ursu,dar pe tine nu te-am mai vazut atunci. Si eu am facut stanga si am luat-o pe iancului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@aileea : ai trecut cumva ieri dimineata in jur de ora 9 pe la bariera de la baicului..? :)

Mai...daca ai vazut o fata cu geaca rupta ..care isi cara motoreta in spate......eu eram!!!!! :laugh:

serios acum.....nu eram eu...am motoreta "tavalita"..tre' sa o trimit la bai pt "tratament" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce pofta imi e de o clatita din regie .. chiar daca nu am mancat niciodata :)

Poate plecam maine de la titan la o clatita :)

 

PS: tocmai m-am int cu aileea intr-o intersectie pe bd unirii parca, era pasagera pe o mobra. Ft tare ... "TUUU" :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu pot ajunge vineri la intalnire...deja am un chiul cam lung, insa incerc sa profit de vremea buna cat mai pot, iar maine plec in Fagaras...Sper sa ne vedem curand, nu de alta dar ma trag unii membri de ureche :laugh: si imi trec absenta.

Weekend placut si plimbari fara incidente!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce pofta imi e de o clatita din regie .. chiar daca nu am mancat niciodata :)

Poate plecam maine de la titan la o clatita :D

 

PS: tocmai m-am int cu aileea intr-o intersectie pe bd unirii parca, era pasagera pe o mobra. Ft tare ... "TUUU" :laugh:

Ce faci bai nene???...dai din casa?...ma spui la toata lumea? :)

@orly...maine dim ma apuc de montat oglinda si manetele.....carenele mai pot astepta....si dupa ce o fac tot acolo ma duc ...sa iau virajul ala cum trebuie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragi pisicei si pisicutze :) iata in aceasta dimineatza de 12 septembrie m-am trezit la 4 : 45 am si plec spre arad cu motoreta :D

 

drumul este lung si alunecos si sper sa ajung acolo intreg si fara peripetzii :P am sa va tzin la curent cu ce se mai intampla .... o sa postez aici cand ajung la tzara unde fac o oprire de o noapte :)

 

:laugh: ramanetzi cu bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O bere tuturor ? :) :D

 

da la 2 litri :)

 

Din pacate nu pot ajunge vineri la intalnire...deja am un chiul cam lung, insa incerc sa profit de vremea buna cat mai pot, iar maine plec in Fagaras...Sper sa ne vedem curand, nu de alta dar ma trag unii membri de ureche :P si imi trec absenta.

Weekend placut si plimbari fara incidente!

 

da da las ca stim noi ca nu ne mai iubesti :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor tocmai am primit o amenda pt depasirea limitei de viteza cu 2 km/h :D

Stiu ca daca ai 79km/h intr-o zona cu limita de 70 nu iti da amenda... iar eu am fost prins in Barcanesti rupand pamantul cu... 81km/h :) . Sa-i foot in gura cu radaru lor. Megeti incet pe DN1 pana la Ploiesti ca e plin de radare...

 

...deci daca NU ploua ne vedem la titan dupa 7...

....deci asfalt uscat sa fie

 

Eu azi nu ma risc sa vin la intalnire ca sunt nori grosi deasupra si oricum as sta f putin... in noaptea asta lucrez... :laugh: :)

 

In weekend se baga cineva la o plimbare daca nu ploo ? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce faci bai nene???...dai din casa?...ma spui la toata lumea? :laugh:

@orly...maine dim ma apuc de montat oglinda si manetele.....carenele mai pot astepta....si dupa ce o fac tot acolo ma duc ...sa iau virajul ala cum trebuie...

Bine gata numai dau din casa :)

 

Dar unde e viraju ala despre care vorbesti ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine gata numai dau din casa :)

 

Dar unde e viraju ala despre care vorbesti ? :laugh:

de ce??...vrei sa-l iei si tu? :) Intre oltenita si giurgiu...intr-o localitate numita..frasin...

distractie placuta..daca iesiti in seara asta pe undeva!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor tocmai am primit o amenda pt depasirea limitei de viteza cu 2 km/h :D

Stiu ca daca ai 79km/h intr-o zona cu limita de 70 nu iti da amenda... iar eu am fost prins in Barcanesti rupand pamantul cu... 81km/h :) . Sa-i foot in gura cu radaru lor. Megeti incet pe DN1 pana la Ploiesti ca e plin de radare...

 

 

 

Eu azi nu ma risc sa vin la intalnire ca sunt nori grosi deasupra si oricum as sta f putin... in noaptea asta lucrez... :laugh: :)

 

In weekend se baga cineva la o plimbare daca nu ploo ? :P

 

 

Tocmai - tu aveai 11 km peste limita legala, daca ai 9 e ok - nu primesti. Dar ce naiba, toata lumea stie ca nu tre o iei de la posta...

 

Merg eu la plimbare in wknd, sambata dupa 14 sau duminica la fel - depinde cum e vremea, n-am chef sa ma murez :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: Cred ca nu ai reflectat bine la curba aia, care nu are nici o vina.

Oricat de bine crezi tu ca stapanesti motocicleta,daca nu mergi intru fel care sa iti permita sa o controlezi ,te indrepti catre un accident sau la limita lui. :)

de ce??...vrei sa-l iei si tu? :) Intre oltenita si giurgiu...intr-o localitate numita..frasin...

distractie placuta..daca iesiti in seara asta pe undeva!!!!!!

Editat de orlyy9
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...